Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    czy ktos moglby przedstawic tu, o co chodzi ze wskaznikiem M Harringtona? Jesli mozna to ze szczegolami.

    pozdrawiam,

    Plissken

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a skro sam napisales ze to wskaznik Harrigtona to czy nie bylo by sprytnym zajrzec wlasnie do jego ksiazki HoH ?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    M to jest "martwa" suma wlozona do puli, czyli blindy i ante. Jesli blindy sa 50/100 i ante 10 to przy 10 graczach M=50+100+10*10, czyli 250. Jesli posiadasz w tej sytuacji 1000 zetonow, to Twoj wskaznik M=4, a to oznacza, ze musisz juz praktycznie grac allin PF

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    No widzisz, chyba jestem jakis niepelnosprytny Nie mam ksiazek Harringtona.

    Chodzi mi wlasnie o te jego podzialy, co kiedy grac przy roznym M. Moze ktos to zarzucic ?

    pozdrawiam,

    Plissken

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez Plissken Zobacz posta

    Chodzi mi wlasnie o te jego podzialy, co kiedy grac przy roznym M. Moze ktos to zarzucic ?

    System SAGE

    http://www.cardplayer.com/magazine/article/15250

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Łał, ciekawy artykuł, jako, że gram sng turbo 60$, gdzie jest kupa regularsów i blindy w hu są wysokie, można spróbować to zaimplementować.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Co do systemu SAGE... też go stosuje w HU i rzeczywiście jest świetny, aż tak, że nie mogę się doczekać kiedy przeciwnik będzie miał tylko na 7BB. Grając z przeciętnym oponentem - full automat

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    widzę, że Plissken się doszkala prze PPT wrocław

  9. #9
    ze względów psychologicznych nie lubię zakładać nowych tematów, a że rzecz zbliżona - mógłby ktoś światły opisać z grubsza, czy podzielić się linkiem na temat, jak posługiwać się współczynnikiem 'stack to pot ratio' (SPR)?

    Sklansky całkiem sporo pisał o tym w NLHT&P, ale bez konkretnych porad co do stosowania, a skanu 'professional no limit hodlem' Flynna na sieci nie ma.

    sprawa jest o tyle ważna, że standardowy raise 5-6BB przy deepstackach to sobie można o kant dupy...