Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Po(d)pisy

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Chciałbym zwrócić uwagę na jedną, może mało istotną sprawę - podpis pod postem.

    Przeglądam czasem rożne fora i irytuje mnie czesto jedna rzecz, a mianowicie obrazki i inne pierdoły w podpisach graczy, stanowiące nieraz ok 80% zawartości posta. Utrudnia to bardzo czytanie i sprawia, że czesto trzeba wrecz szukać treści posta.

    Na naszym fomum jak do tej pory tego nie było i mam nadzieję, że nie będzie o co chciałbym zaapelować.

    Kakashi, bez urazy :wink: , po prostu bardzo mi sie to nie podoba (i chyba nie jestem sam)

    Pozdrawiam,
    Wiktor

    ps. mam nadzieję Doli, że nie wyrywam się przed szereg pisząc 'nasze' forum

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Ja moj podpis wykoryztuje jako powierzchnie reklamowa :lol: Mam nadzieje ze nie jest to sprzeczne z regulami i etykieta forum, jak tak to zaraz wymysle cos innego

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Spoko Andrzej, poza tym to tylko moja skromna uwaga

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Zgodzę się z Vitorio, nie widzę potrzeby umieszczania obrazków w podpisie szczególnie na tym forum.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    DOkladnie, tez mnie to drazni, tak wiec od dzisiaj, w podpisie nie moze byc obrazka i ma zawierac sie w maks dwoch linijkach . po czwartkowym to dopisze do faq , i wykonam czynnosci operacyjne

    No dobra, niech bedzie do trzech linijek, to juz piowinno na wszystko starczyc. Prosze o dostosowanie sie.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    chamy ;(

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No to cię Kakashi usadzili ;p