Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: PayPal

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Gdzies kiedys czytałem ze niedlugo PayPal ma byc dostepny rowniez dla Polakow. Wie ktos juz czy dziala? Jesli nie to moze orientuje sie ktos kiedy maja go w koncu wprowadzic?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Dostepny dla polakow mial byc juz od jakis dwoch lat :wink: a podejrzewam ze nie szybko zostanie wprowadzony do Polski, zreszta czy istnieje taka potrzeba? Jest to dosc drogi w uzytkowaniu system, a jezeli chcesz np. zaplacic za auckje to polecam bidpay, czy cos w podbnym stylu.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Chcialem zamowic sobie buty z internetowego sklepu w usa, ale piszą ze akceptują tylko platnosc przez PayPal i Western Union

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Jak przyjmują WU to podejrzewam, że bidpaya też przyjmą. Napisz emaila i się dowiedz.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Chcialem zamowic sobie buty z internetowego sklepu w usa, ale piszą ze akceptują tylko platnosc przez PayPal i Western Union
    A nie ma mozliwosci zeby zaplacic karta kredytowa? To chyba najlatwiejsze rozwiazanie, a jak nie masz zwyklej kredytowki to mozna uzyc karty inteligo, albo np. Netkarty z Multibanku

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Od niedawna paypal jest dostepny dla Polakow. Mam jedna problem poniewaz za pomoca mojej karty nie moge wplacic tam kasy. Zalezy mi na czasie wiec yworibnie karty w mbanku albo gdzies indziej odpada. Moze ktos ma konto na paypalu i ma tam jakas kase juz i chcialby mi przeslac conieco, a ja przeslalbym rownowartosc na konto wpolskim banku?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Odkopałem temat, bo chciałem sobie kupić koszulkę na ebayu jednak tam potrzebny jest PayPal stąd pytanie: czy PayPal jest dosepny w 100% dla Polaków, bo gdzieś czytałem, że nie można (Polacy) otrzymywać na swoje konto pieniędzy?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    owszem, nie mozna dostawac / przelewac pieniedzy na konto paypalowe zalozone w polsce, ale w kupowaniu to nie przeszkadza (paypal sciagnie sobie z Twojej karty w odpowiednim momencie i od razu przeleje tam gdzie trzeba).

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Witam, czy ktoś się orientuje czy PAYPAL obsługuje zwykłą karte MBanku do Ekonta ?
    Chcialem sobie kupic buty w usa ;] a tam obsluguja tylko ...

    I jeszcze jedno czy zwykla karta mBanku ma wlasciwosci karty kredytowej bo moze dalbym rade to zalatwic bez paypal

    pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez ArkadiuZz ; 11-07-2007 o 15:15

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    zwykla karta mbanku nie dziala jako kredytowa, mozna dokupic za 25zl rocznie specjalna elektroniczna karte kredytowa mbank, którą sie "ładuje" z ekonta

    ale za to zwykla karta inteligo dziala jako kredytowa w internecie