Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: kto mi pomoze?

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Witam
    Czy moglby mi ktos pomoc wplacic jakas kaske do pokera online? Chcialbym zainwestowac jakas niewielka sume powiedzmy 10$, a przewaznie tzreba wplacic troche wiecej.
    Jest taka mozliwosc?

    Drugie pytanie, czy gra ktos z was na absolutepoker?? Powiem szczerze ze bardziej mi sie tam podoba, niz na pokerstars. Non stop mozna sie dolaczyc do jakiegos turnieju, rowniez grajac na wirtualna kase.
    Byc moze podoba mi sie tam dlatego, ze w miare dobrze mi idzie

    pozdrawiam

    ownerek

    P.s. Doli kiedys pisal, ze podrzuci komus strategie gry, tez chcialbym zerknac Trudno jest mi wygrac turniej i zajmuje przewaznie 2 miejsce, o ile przy wiekszej ilosci graczy idzie mi calkiem niezle, to w sytuacji kiedy zostake tylko 1 gracz, przegrywam z kretesem (nawet gdy dysponuej wieksza iloscia zetonow). Cos zdecydoanie jest nie tak

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak, podrzuce ale mialem na mysli o jakas rozpiske rak, z czym grac, i zrobie to tyylko jak odzyskam pozyczona ksiazke Holdem for Advanced Players. Co do stylu w turnieju, to chyba trzeba wyrobic swoj, ja lubie grac dosyc ostroznie, inni graja agresywnie i tez na tym dobrze wychodza, wiec wszystko zalezy od tego kto gra.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    no wlasnie chodzi mi o ta rozpiske

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Czy ja też mogę prosić taką rozpiskę?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    sorki zapomniałem się zarejestrować, to wyżej to ja

  6. #6
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Teraz to już chyba na 100% ja