Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    W najbliższą sobotę 03.11 zapraszam do Baru Alternatywnego (czyli do Clipera) na wspólne oglądanie meczu Premiership Arsenal - Manchester United. Transmisja startuje o 13:40. Następnie będzie można również obejrzeć meczyk Wigan Athletic - Chelsea Londyn.

    Po meczu Arsenal - Manchester planujemy pograć trochę w pokerka . Wstępnie Kareli zaoferował że przeprowadzi turniej w Chińskiego Pokera! Tak więc zapowiada się dużo zabawy

    Dla tych co nie lubią turniejów na pewno znajdą się stoliki do grania.

    UWAGA PROMOCJA: Dla wszystkich którzy pojawią się na mecz w koszulce Arsenalu piwo gratis!
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 31-10-2007 o 08:40

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Fcuk,

    Przylatuje do wawy 7 listopada. Zebym wiedzial wczesniej to bym przebukowal bilety. No i piwko gratis przepadlo.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Up

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Ile osób było w koszulkach Arsenalu hehe
    czyt. ile piwek postawiłeś Kirek ?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Niestety nikt oprócz mnie nie przyszedł w koszulce Arsenalu. W każdym razie miałem wsparcie w dopingu w osobie Pawcia.

    Ogólnie na meczu było mało osób ale później troszkę dojechało i udało nam rozegrać kilka turniejów. Dwa w chińskiego pokera na 8-9 osób, jeden w Omaha PL na 4 osoby i jeden w Holdem/Omaha PL (dealer's choice) na 4 osoby. Później graliśmy stoliczki aż ostateczenie pod wpływem wrażeń z meczu i wypitego piwka zasnąłem sobie na miękkiej kanapie (wstawienie jej do baru to był strzał w 10 )

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    To fakt , fajnie wygląda kanapa i mozna spokojnie napić się piwa albo coś zjeść , Clipper mówił że ma jakieś opcje na drugą kanapę , po prostu miodzio ..

    Grałem w poniedz. mastersa z ligii bemowo betsson w Arenie , 8 osób , pula nagród 1,2 tys. <600-400-200>
    plus po 100$ na betssonie dla 1-7 .. Ale grałem słabo, wiedziałem jak zagrać,
    a dawałem sie blefować i w końcu 6 byłem. Wygrał Arus , drugi AArtino , trzeci Mateusz.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Angelus Zobacz posta
    Wygrał Arus , drugi AArtino , trzeci Mateusz.
    Angelus nie Arus tylko Aruz!