Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: punkty fpp

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    czy jest jakiś inny sposob wykorzystania punktow fpp niz jako wpisowe do turniejów ?

  2. W tej chwili nie ma, ale mam nadzieje juz niedlugo ruszy nasz sklep, w ktorym bedziesz mogł kupic ciekawe gadżety za swoje FPP

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    sa jakies dokladniejsze informacje , o tym kiedy ten sklep ma powstac ? szczerze mowiac wlasnie z powodu braku takowego sklepu i jakis ciekawych sposob na wykorzastnie punktow myslalem o zmianie pokerroomu.turniejow nie gram wiec punkty leza i leza

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Skoro jest juz watek na temat punktow FPP to mam pytanie
    Czy 1 FPP dostaje sie za 0,25$ rake czy za 0,25Euro rake?? Na stronie pisze ze za 0,25$ ale po pierwsze odkad Boss Media przeszla na euro, mam wrazenie ze dostaje sie mniej punktow, a poza tym skoro za kazde 100FPP dostaje sie 5 euro a nie 5 dolarow, na kazdy punkt lojalnosciowy trzeba wygenerowac prowizje 10 euro a nie dolarow itp, to jak jest z FPP? Czyzby na stronie zapomniano tego zmienic? Czy moze jest to jedyna rzecz w "starej" walucie?

  5. Adam dostajesz, 1 FPP za kazde 0,25 EUR rakeu. Czyścimy wszelkie pozostałości sprzed przewalutowania i w przyszlym tygodniu wszystko zostanie zaktualizowane.
    Sklep z FPP rusza na poczatku 2008. Dzięki za cierpliwosć