Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Witam

    Organizujemy od pewnego czasu gry texas hold`em w Bydgoszczy, chcialbym na lamach wasej strony prosic o podanie tej informacji, mamy problemy ze zebraniem pelnej grupy osob do regularnej gry.

    Wiem ze jest spora grupa milosnikow ktorzy tez nie maja gdzie grac dlatego na lamach Waszej strony chcialbym zamiesic informacje by pomoc dotrzec do tych osob.

    W razie jakichkolwiek pytan, lub tez osoby chcetne do grania prosze o kontakt mailowey na w/w adres

    olo.as@wp.pl

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, ja jestem z Bydgoszczy i chetnie do was dolacze. Od jakiegos czasu planujemy z kolega zebrac wlasnie kilka osob z naszej okolicy ktore chcialyby pograc. Jakbys mogl to podaj jakies szczegoly dotyczace waszej gry, ilosci osob, stawek itp. Pisz tutaj lub na kraksiu@gmail.com jak ci wygodniej. Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Witam odpowiedzialem Tobie na maila:

    Witam

    Tak jak pisalem w kregielni w galerii Pomorskiej


    Gramy odmiane Turniejowa

    pozniej juz wszystko standardowo

    blindy podwajamy po wyeliminowaniu gracza

    zwyciezca bierze wiekszosc puli, w sumie podzial zalezy od ilosci zainteresowanych im wiecej osob tym lepiej mozna pule podzielic


    jezeli jest Pan zainteresowany prosze o kontakt

    792 494 499

    Bedziemy grali w przyszly poniedzialek o 19:00

    mamy salke i chipy

    Prosze o kontakt....Pozdrawiam

  4. #4
    Jestem również zainteresowany już pisałeś do mnie maila.
    Napisz dokładniej ile osób jest przeciętnie na turnieju jaki stack początkowy i z tymi blindami trochę dziwna zasada po wyeliminowaniu gracza rosną ????? nigdy nie spotkałem sie z takimi zasadami
    pozdrawiam
    podział puli standardowy 50% 30% 20%

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Witam

    Na ostatnim gralismy w 5-cio osobowym skladzie....ale planujemy docelowo grac w 10 osob, nie ukrywam ze sporo osob kontaktuje sie ze mna tylko nie zawsze odpowiadaja wszystkim terminy, docelowo chcielibymy miec 10 osob ktorym odpowiadaja poniedzialki o 19, mam sygnaly iz sporej grupie pasuja weekndy wiec moze pojawi sie opcja z innym terminem.

    Co do blindow..coz jestesmy elastycznie...ostatnio gralismy na takich zasadach i dobrze sie gralo, ale mozemy grac na 15, 20 min blindy pod tym wzgledem nie sadze zeby byly obiekcje.

    Jezeli masz wiecej pytan to prosze o kontakt .

    792 494 499

    lub mailow olo.as@wp.pl

    I zapraszam na poniedzialek 5/11/2007 na gre

    Jezeli masz inne osoby zainteresowane to bymbyl wdzieczny za przekazanie im dalej informacji, im wiecej ludzi z nami bedzie gralo tym lepiej.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Panowie, ja wiem, że język polski stoi na trzecim miejscu w świecie co do trudności nauki ale bez przesady.
    Słownik w ręke i powinno dać się napisać jakiegoś posta, a tak OMG.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    wczoraj po raz pierwszy zagralem z chlopakami i musze pochwalic organizatorow i zachecic niezdecydowanych, lokal ok, atmosfera ok, gra przebiegala sprawnie, wiec do nastepnego razu, pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    33
    To i ja sie dolacze. Duze podziekowania dla organizatorow. Atmosfera naprawde przyjemna, a co najwazniejsze "uczestnicy", ktorzy ja stworzyli, to ludzie naprawde na poziomie. Goraco polecam i licze, ze poniedzialek 19:00 bedzie na stale zabookowany w moim kalendarzu.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Zgadzam sie z przedmowcami!!Naprawde fajna salka do gry w pokera....gra przebiegala bardzo szybko i stsounkowo "luzno" o czym moze swiadczyc fakt ze dosc duze pule zgarnialy karty typu Q high czy J high.Mi gra sie podobala i napewno jeszcze tam zawitam.
    Zachecam rowniez osoby ktore dopiero sie zastanawiaja nad przyjsciem do lokalu.....moim zdanie warto!!

    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Witam

    Na poczatku...Dziekuje wszystkim za przybycie

    Poniedzialkowy wieczor pokerowy byl niezwylke udany.

    Idaac na przeciw propozycjom graczy organizujemy kolejny wieczor
    pokerowy w czwartek tj 8/11/2007. Jest propozycja od Tomka, pod ktora sie oczywiscie podpisuje...chcemy grac od godziny 19:30 ponownie w kregielni w Galerii Pomorskiej.

    Na ta chwile Tomek potwierdza swoj udzial i jego 2 kolegow i ja swoj skromny udzial oczywiscie tez potwierdzam.

    Wiec czekam na wasze delkaracje. Prosze ponownie o pewne informacje, ekipa ktora stawiala sie ostatnio wszyscy co do jednej osoby pelny poziom i zrozumienie...nie oczekuje niczego nizszego

    Wierze ze zainteresowanie bedzie znow spore..prosze od odpowiedzi mailowe lub telefoniczne: 792 494 499

    pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w czw przy stole