Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Witam

    Post ten kieruje głownie do przedstawiciela Paradise mam nadzieje,ze bedzie mial chwile czasu zeby sie ustosunkowac do przedstawionych tu zarzutow.

    Z koncem wrzesnia poleciłem do Paradise moja znajoma ktora gra sobie w 5 card draw na najnizszych stawkach a wlasnie skonczyla wyrabiac bonus w Galaxy wiec wypadalo sie rozgladnac za jakas fajna oferta.Tak sie sklada ,ze promocja RANKING POKEROWY wlasnie w Paradise jest dla niej jakby stworzona poniewaz nie wyrabia zbyt wiele prowizji ale za to gra multitabling wiec troche rozdan sie nazbiera a co za tym idzie wpadnie kilka euro wiecej w miesiacu.

    Zarejestrowala sie wiec 28 wrzesnia w sportingbecie wplacila kilka dudkow mtransferem i od 1 pazdziernika rozpoczela gre.
    Jak wiadomo ranking pokerowy jest aktualizowany codziennie rano,ugrawszy wiec 3000 RH 1 pazdziernika byla przekonana ,ze nastepnego dnia rano bedzie mogla skontrolowac swoja pozycje w rankingu nic takiego jednak nie nastapilo podobnie nastepnego dnia rano rowniez nie bylo jej na liscie rankingowej.We srode 3 pazdziernika w czasie rozmowy telefonicznej z supportem Pan z ktorym rozmawiała polecił opisac cala sytuacje w e-mailu i czekac na odpowiedz a tym ,ze nie ma jej w rankingu sie nie przejmowac bo nowi gracze sa dodawani w kazdy wtorek tak wiec napewno zostanie dodana wraz z zaleglymi punktami rankingowymi.
    Wysłała wiec maila, dostala odpowiedz nawet dosc szybka oto ona:

    "Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie informujemy, że Pani nick został dodany do bazy danych Poker Rankingu. Od tej chwili może Pani wyszukać się w rankingu. Jednakże Pani punktacja zostanie uaktualniona wraz z początkiem przyszłego tygodnia, z uwagi na to, że wyniki Poker Rankungu aktualizowane są raz w tygodniu."

    Nie pozostało zatem nic innego jak poczekac do wtorku choc punkty byly naliczane juz od nastepne dnia od otrzymania tego maila czyli od czwartku to zalegle punkty za 1,2,3 pazdziernika do dnia dzisiejszego nie zostaly dodane do konta!!!

    A oto kolejne e-maile jakie dostal po interwencjach w supporcie:

    "Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie informujemy, że wyniki Poker Rankingu owszem aktualizowane są z dnia na dzień ,ale dotyczą tylko tych kinetów którzy dodali zostani do rankingu wcześniej. Każdy nowo dodany klient musi czekać do następnego wtorku kiedy jego punkty zostaną zaktualizowane. Dotyczy to również punktów jakie zdobył przed dodaniem do bazy danych Poker Rankingu"

    kolejny

    "Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie informujemy, że Pana problem został skierowany bezpośrednio do Działu Technicznego naszego pokera. Prosimy o oczekiwanie na odpowiedź, która nastapi w ciągu 24 godzin."

    Te 24 godziny wydłużyły sie do kilku dni ale co tam pare godzin w te czy w tamte nie robi przeciez roznicy.

    kolejne blaaa ,blaaa

    "Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie informujemy, że Pani sprawa została sierownana bezpośrednio do Działu Traderów. W dniu dzisiejszym ponagliliśmy Pani reklamację. Przepraszmy za wydłużony czas oczekiwania na jej zakończenie."

    i nastenpe

    "Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. Zapewniwmy, że zrobiliśmy wszystko by dokładnie zapoznać nasz Dział Techniczny z Pani reklmacją. Na chwilę obecną wciąż czekamy na ich ostateczną decyzję w tej sprawie. Zostanie Pani poinformowana o ich ostaecznym stanowisku w tej sprawie tak szybko jak będzie to mozliwe."

    no i w koncu support Sportingbetu nawet nie raczył przeczytac kolejnego maila tylko wyjebal go do kosza

    "Twoja wiadomoœć

    Do: poland@sportingbet.com
    Temat: Re: Sportingbet - w sprawie punktacji Rankingu Pokerowego
    Wysłano: 2007-10-24 16:02

    usunięto w dniu 2007-10-25 16:10. "

    Reasumujac ,jestem zajebicie wkurzony ,ze polecilem moja dobra znajoma do takiego wydawaloby sie powaznego roomu a tu taka kupa nie dosc ,ze stracila kilkdziesiat euro za ranking tygodnowy i kilkaset za miesieczny z powodu oczywistego zaniedbania to jeszcze ma przeze mnie watpliwa przyjemnosc wymiany korespondencji z takim supportem.

    Troche przydługawy ten post ale chciałem w miare dokladnie opisac cala sytuacje.

    Czekam na ustosunkowanie sie Pana z Paradise POWAZNEJ firmy notowanej na giełdzie londynskiej.

    Pozd

    Dakota

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    ... oto kolejne e-maile jakie dostal po interwencjach w supporcie...
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    ...uprzejmie informujemy, że Pana problem został skierowany...
    To on czy ona w końcu bo się pogubiłem?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    1.Zwykła literówka nie dopisałem a
    2.Wkleiłem tekst maila jaki otrzymała z supportu wiec do nich prosze kierowac uwagi dlaczego tak napisli
    3.Nie wiem czy jest, wyglada jak kobieta ale nie zagladałem jej do majtek nie wiem nawet czy je nosi az tak nie jestem z nia zaprzyjazniony

    A tak na marginesie ,założyłem ten topic po to by chętni mogli przedstawić swoje doświadczenia z supportem te złe i te dobre ,aby dyskusja jaka się wywiąże zobligowała przedstawiciela Paradise na tym forum do dołożenia wszelkich starań aby takie lekceważace podejście do graczy w tym roomie nie miało miejsca.
    A tu masz babo placek ,pierwszy post i odrazu zamiast merytorycznej treści zawiera wytykanie literówek tak jakby najważniejszym aspektem tej sprawy było czy to kobieta czy facet!!
    Dave, proszę Cię nie bądź trollem wiem ,że dla niektórych to może być trudne ale chyba jednak do zrealizowania .

  4. #4
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    1.Zwykła literówka nie dopisałem a
    ---------------------------
    3.Nie wiem czy jest, wyglada jak kobieta ale nie zagladałem jej do majtek nie wiem nawet czy je nosi az tak nie jestem z nia zaprzyjazniony
    Witam
    Ja również troszke po troluje.
    Ale nie lubie, ( nawet kiedy tylko czytam) ktoś robi ze mnie balona.

    Warto szczerze by napisać, założyłem konto na koleżankę
    i dlatego pisze w jej imieniu .....

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    pokerstars

    To jest pomowienie jak tylko przedstawiciel Paradise skontaktuje sie ze mna upowaznie go do upublicznienia danych abys mogł odszczekac swoje wypociny dzieciaku,to jest zenujace ,ze takie gnoje(nie boje sie uzyc tego słowa) nie majac pojecia co robia lza wszystkich na około probujac znizyc ich do swojego poziomu.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dla mnie to tez jest smieszne... Skad Wy kurwa wiecie czy to jego kolezanka czy to on na kolezanke !? W ogole co to kurwa ma do rzeczy. Wydawaloby sie, ze tak doswiadczeni na tym forum ludzie beda trzymali poziom... Temat o traktowaniu gracza a jeden przyjebal sie do literowek a drugi oskarza gracza lol

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    mysle ze to wszystko przez to ze masz - bardzo zdolną kolezanke;

    (kolezanki grajace tak wydajnie multitabilng ze przez kilka dni gry zarabiaja kilkaset euro bonusa to kazdy by chcial miec)

    i kolegow bardziej zainteresowala ona niz meritum Twojego postu.


    dorzuce tez cos nie na temat;

    nie wiem oczywiscie jak jest, ale napisze tak:
    tez niestety po przeczytaniu tego postu odnioslem w r a ż e n i e nierealnosci tej sytuacji;
    i nie zmienią tu nic Twoje wyzwiska, po prostu albo zle to napisales albo ... .

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jarsza ,czy ty jestes normalny??Bo wszystko wskazuje na to ,ze jednak nie.Gdybym wiedział ,że takie nieprawdopodobne wyda sie niektorym niedowiarkom to,ze kobieta moze online grac na trzech czy czterech stolikach w zwyklego polskiego dobieranego to poprostu napisałbym ,ze chodzi o faceta.Ale skoro stawiacie mnie w takiej sytuacji to jesli tylko gosc z Paradise wykaze odrobine zainteresowania to poprosze go o zweryfikowanie zarowno moich danych jako ,ze sam mam konto u nich jak i danych Beaty.I robie to nie dlatego ,zeby uszczesliwic jarsze czy kogos innego tylko dlatego ,ze zostalem publicznie posadzony o oszustwo i bede sie domagał przeprosin.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    troll, gnoj i nienormalny;

    moze wystarczy;

    napisales jakas bajkowa historie o kopciuszku i zlotej rybce i oczekujesz poklasku;

    mozesz napisac jak ta kolezanka grajac 3-4 stoly na micro stawkach jest w stanie zrobic w kilka dni kilkaset Euro bonusa bo to w Twojej historii "mnie urzekło"

    ps.
    co do przeprosin to raczej Tobie sie kierunki pomylily

  10. #10
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Do godziny 20:00 miałem troszkę markotną minę,
    ale zacząłem czytać forum i jak dawno to mi się nie zdarzyło,
    poplułem monitor czytając ten przekomiczny tekst
    Ale ...
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    pokerstars

    To jest pomowienie jak tylko przedstawiciel Paradise skontaktuje sie ze mna upowaznie
    To w końcu przedstawiciel ma sie skontaktować z Tobą ?
    Czy z koleżanką ??????

    A co do twoich domagań się przeprosin ?
    Mamy juz takiego w Polsce na samym szczycie co się domga przeprosin ,tak to ci się spodobało ?
    Czyżby nowa moda ?????

    Gnoja, wypocin i innych miłostek nie będe komentował