Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 123
  1. #111
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Ktoś odświeżył ten wątek. Niezła historia. Momentami uśmiałam się do łez

  2. #112
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No ja też przeczytałem go dopiero teraz, po latach.

    I już przynajmniej wiem, skąd chamskie odzywki Dakoty w innych wątkach. On po prostu tak ma...

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    niezla lektura z samego rana... dlugo po czasie, ale warto bylo przeczytac.

  4. #114
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    W.A.Rebel przez twoje odswiezenie tez tu zajrzalem i po ostatnich 3 komentach postanowilem zapoznac sie z trescia

    Po przeczytaniu calej historii mam mieszane uczucia, jednak ciesze sie, ze w koncu sprawa mimo tak ostrej wymiany slow znalazla dosc uczciwy dla obu stron finał.

    Wydaje mi sie tylko, ze pomimo dosc niskiej kultury wypowiedzi zalozyciela topicu to support oskarzanego pokerroomu powinien wykazac sie wieksza kompetencja. Moim zdaniem mozna bylo nie dopuscic do takiego rozwiniecia sie tematu i zamknac post w jednej stronie udzielajac odrazu powaznej i konkretnej odpowiedzi.

    Pozdrawiam

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Masakra ciagle napiecie, nieoczekiwane zwroty akcji hhehehehe
    a po tym to juz z krzesla spadlem
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Mój support przedwcześnie zweryfikował dane tych dwóch kont, albowiem nie dostarczyliście skanów dokumentów poświadczających nazwiska panieńskie matki.





    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dla mnie wniosek jest z tego przypadku jeden, powtórzę to co pisałem już wcześniej - pokerroom nie może sobie pozwolić na umożliwienie zakładania graczom kilku kont na te same dane, stwarza to problemy zarówno dla pokerroomu jak i dla graczy.
    loool Jack a jak w unibecie da sie zrobic unregister z turnieju ktory sie juz odbyl, to nic nie protestujesz, bo dla nich pracujesz?

  6. #116
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    loool Jack a jak w unibecie da sie zrobic unregister z turnieju ktory sie juz odbyl, to nic nie protestujesz, bo dla nich pracujesz?
    Nie żebym był adwokatem Jacka, ale w USOPie było trochę inaczej. Gość był zarejestrowany na sobotę i poprosił, zeby mógł zagrać w piątek. Pozwolili mu, ale nie odnotowali tego w systemie. Może nie było to takie proste. Więc dla softu koleś był nadal zarejestrowany na sobotę, więc mógł się w piątek wyrejestrować.

  7. #117
    Sami złodzieje wszędzie

  8. #118
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    Sami złodzieje wszędzie
    Przesadzasz.

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Ha ha, ale jaja

    To chyba jeden z najśmieszniejszych wątków w historii tego Forum. Dzięki za odświeżenie, bo w pracy nudy a cała ta przepychanka dostarczyła mi niezłego ubawu.
    Chyba pogrzebię w starych tematach i poszukam jeszcze czegoś w tym stylu

  10. #120
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Bump!