Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 123
  1. #91
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Siadasz do stołu pokerowego ,przy stole siedzą trzy osoby.
    Po chwili dowiadujesz się, że łaczą ich wiezi pokrewieństwa.
    Powiedzmy dziadek, ojciec i syn ,
    Czy bedzie czuł się pewnie przy takim stole ?
    Czy nie zrezygnujesz z gry przy tym stole , tak na wszelki wypadek ?????

    I po to właśnie są zachowywane logi byś na wypadek jesli uzanasz ,że coś jest nie tak mógł powiadomić support ktory wyjaśnia sprawe przedstwaijac dowody na podstawie tych logów.
    Dobrze wiesz jako doświadczony pokerzysta ,że takie takie rzeczy przy stole sa momentalnie zauwazalne dlatego dziwie Ci się ,że tak piszesz bo w tym wypadku na ponad 150 000 rozdań rozegranych przezemnie nikt powtarzam nikt nie zwrocił sie do supportu,że zachodzi podejrzenie współpracy między graczami.
    Czy to nie wydaje Ci sie dziwne??

    To,że ktoś siedzi z kimś przy stole nie oznacza przecież ,że oszukuje na Boga ludzie bawią się całymi rodzinami grając w pokera nie dajmy się zwariować.
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 04-11-2007 o 16:33

  2. #92
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    To,że ktoś siedzi z kimś przy stole nie oznacza przecież ,że oszukuje na Boga ludzie bawią się całymi rodzinami grając w pokera nie dajmy się zwariować.
    Dakota,
    chyba po raz pierwszy w tym wątku się z Tobą zgadzam.
    To wcale nie musi być oszustwo i wcale tego nie napisałem.

    Ale odpowiedz mi na pytanie postawione Jackowi,
    czy na wszelki wypadek nie odszedłbyś od stołu ?

    Czy wybrałbyć pokerroom, który pozwala na takie praktyki,
    czy wybrałbyć pokerromm, który dość SZYBKO dostrzega takie wątpliwe przypadki ?

    Przecież nie musimy szukać daleko,
    Kilka domów dalej od Ciebie w twojej miejscowośc byli tacy,
    co próbowali ukraść księżyc.
    99 na 100 takich przypadków będą to podobne sytucje,
    Dla większości graczy,lepiej będzie ,
    że pokerroom potraktuje niesprawiedliwe tego jednego ,
    niż tym 99 pozwoli grać.

    I skoro jesteś uczciwy, powinieneś unikać takich sytuacji.

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Zdecydowanie bym odszedł od stołu mało tego pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to telefon do supportu.Dlatego dziwie sie ,ze zarzuca mi sie wspolprace z innym graczem w sytuacji kiedy przy takiej ilosci rozegranych rozdan nikt nie interweniował.Pokerroomy dysponuja przecież również programami do wyłapywania takich zdarzeń więc chyba zostałoby to zauważone.Gdybym miał cokolwiek na sumieniu to nie podnosiłbym tej sprawy.
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 04-11-2007 o 16:49

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    To,że ktoś siedzi z kimś przy stole nie oznacza przecież ,że oszukuje na Boga ludzie bawią się całymi rodzinami grając w pokera nie dajmy się zwariować.
    czasem nawet pol miasta

    mam cholerny problem z ocena tego wszystkiego co tu przeczytalem, wlasciwie to powinienem to olac bo nie moja sprawa ale jak juz zaczalem to brne do konca;

    wyglada na to ze Dakota pozakladal te kilka kont, ale zaraz rodzi sie pytanie po co;
    Paradise nic nie pisze o tym ze Dakota wyludzil od nich kase wiec jaki ma sens zalozenie 4 kont i uzytkowanie tylko jednego- glupota brak doswiadczenia -no po tym co czytam nie wchodza raczej w gre;

    z drugiej strony te "wpadki" Dakoty:
    -napisze z maila kolezanki
    -pomyli sie z Pani/Pan
    -napisze za kolezanke ktora mu podyktuje
    -nie wyjasnia rzeczowo skad 4 konta na jego dane

    Reasumujac wiem ze nic nie wiem.

  5. #95
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Żeby była jasność sytuacji - nie jestem po tej czy innej stronie. Uważam tylko, że dopóki Dakocie nikt nie udowodni jakiejkolwiek winy to jest niewinny. Jeśli Paradise ma co do niego jakieś wątpliwości jako gracza to niech wypłaci mu pieniądze i uniemożliwi DALSZĄ grę w ich pokerroomie. To samo tyczy się Beaty.

    Co do możliwości zakładania wielu kont na te same dane to jest to według mnie najprostsze rozwiązanie, nie wiem dlaczego taki pokerroom jak Paradise sam sobie stwarza problemy umożliwiając taki proceder...

  6. #96
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja narazie wpieprzam paluszki i zapijam browarem... czekam na ciąg dalszy...

  7. #97
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ja zrobiłem sobie kawę, bo to może być długi "seans"... =]

  8. Dakota, fakty, które zaprezentowałem dotyczą Twoich danych, nazwiska, miejscowości, numeru telefonu stacjonarnego, Twoich bardzo osobistych danych. Posądzenie nas o ich spreparowanie pozostawiam bez komentarza.

    Co do środków to, co zarobiłeś u nas przed analizą i zamknięciem kont należy się Tobie. Jest moją winą, że nie sprawdziłem tych kont wcześniej przed zakończeniem październikowego PokerRankingu. Paradise wypłaci to, co Ci się należy za grę przed zamknięciem konta. Jutro sprawdzę, dlaczego nie wypłacono jeszcze zaległej kwoty z Pokerrankingu, byłem pewien, że wypłacono, przepraszam. Oddam Ci co do 1 EUR.

    Jack masz rację, to sprawa pokerroomu ocenić wiarygodność danego gracza i ewentualnie podziękować mu za grę. Jako przedstawiciel Paradise po prostu podziękowałem Dakocie i Beacie za grę w Paradisie na podstawie zebranych danych, zamknąłem konta, moja wina, że nie zrobiłem tego od razu po pojawieniu się sprawy (późna analiza i reakcja).

    Co do kobiet, nikogo nie obraziłem, ani nie upokorzyłem, napisałem tylko, że zachodzi niskie, bardzo niskie prawdopodobieństwo, aby podobna sytuacja z Beatą wystąpiła, przeczytaj dokładnie.

    Na koniec powiem Ci Dakota, że moja dziewczyna siedząca obok gra sng na jednym z konkurencyjnych pokerroomów (bardziej jej się podoba skin tego pokerroomu ) i marzy mi się, żeby w hiltonie, hyacie czy innych kasynach spotykać więcej kobiet przy stolikach.
    Nie mam nic więcej w tej kwestii do dodania. Pozdrawiam.

  9. #99
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Jack masz rację, to sprawa pokerroomu ocenić wiarygodność danego gracza i ewentualnie podziękować mu za grę. Jako przedstawiciel Paradise po prostu podziękowałem Dakocie i Beacie za grę w Paradisie na podstawie zebranych danych, zamknąłem konta, moja wina, że nie zrobiłem tego od razu po pojawieniu się sprawy (późna analiza i reakcja).
    O to właśnie chodzi. Przykro to mówić, ale sami sobie zgotowaliście ten los. Gdyby wasz soft uniemożliwiał takie rzeczy jak multiusing to teraz w ogóle nie było by tego tematu, bo by go nie mogło być - nikt nie miałby szansy na jakieś wałki. Gdyby wasi ludzie potrafili wyłapywać ewidentnych oszustów to też nie było by problemu. Ale póki co nie możecie bez wyraźnych dowodów nikogo oskarżać...

  10. #100
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Przedstawiciel z Paradaise ma tupet. Nie wyjaśnił niczego, zamknął konta, ma wszystko w dupie i śmieje się z nas wszystkich.