Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 123
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    A jeszcze wracając do wątku z kontem Beaty ,wystarczyła przecież odrobina dobrej woli i zaangażowania ze strony Pana Paradise by skontaktować sie z supportami takich firm jak Celeb czy Galaxy działających w tej samej sieci gdzie ma ona aktywne konta na które były robione zarówno depozyty jak i wypłaty czy to na netellera czy tez na jej konto bankowo i to od kilkunastu miesiecy i nigdzie nie było nawet najmniejszych podejrzen nie mowiac juz o zarzutach.Ale do tego trzeba miec jaja a Pan Paradise jak widać ich nie ma i woli rzucac oszczerstwami i udowadniac nam jaki to on kozak jest i co on to nie moze zrobic by sie popisac na forum blokujac graczom bonusy.

  2. #62
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    woooow... wątek przeczytałem na jeden raz i nie wiem czy się mam śmiać czy płakać....
    może zacznę od tego by głośno powiedzieć, że "NIE JESTEM KLONEM ANI ŻOŁNIERZEM DAKOTY ANI BEATY ANI NIKOGO INNEGO"!!!!
    aha, i mam nadzieję Dakota, że piszesz tu prawdę i nie kręcisz , bo inaczej urwę Ci jaja, bo trochę pojadę po "paradajsie" w twojej obronie i jak będę musiał potem to odszczekiwać to marny Twój los....

    najpierw kompromitować się zaczął pokerstars - ale on po czasie jakoś tam częściowo zrozumiał o co chodzi , choć na pełne przepraszam i trzymanie strony dakoty to go jednak stać nie było.
    natomiast mister paradise skompromitował się i osiągnął poziom kloaki. potrafię czytać ze zrozumieniem a z lektury tego wątku wynika jedno: pan paradise siedzi głęboko w gównie. ciekawe tylko czy bedzie miał jaja by wypłynąć na powierzchnię czy też w tym gównie spędzi resztę życia a klienci paradise pójda grać gdzie indziej...???

    panie paradise - polecam panu przeczytanie ze zrozumieniem tego co pisze dakota, może dotrze do pana kilka faktów , które jak do tej pory odbijają się od pana jak piłka od ściany.

    a już powody dla których dakocie zamkneliście konto sa skandaliczne i wystawiacie się na publiczne pośmiewisko
    oto wasze powody:
    1. Złamanie regulaminu założenie kilku kont na te same dane
    2. Korespondencja do Sportingbet w imieniu innego uzytkownika z jego adresu email (podejrzenie o przechwycenie danych innego uzytkownika)
    3. Rejestracja 2 kont w Sportingbet, które otrzymywały bonus na te same dane (nazwisko panienskie matki)
    pozwolę sobie ustosunkować się do tych powodów:
    ad.1. ja kiedyś podczas zmiany waluty na koncie sportingbet tez dostałem z supportu dyspozycję założenia nowego konta a stare mieli mi zamknąć - nie było z tym żadnego problemu.
    a wy w czym macie k...a problem???
    aha, no tak piszecie o jakimś trzecim koncie... zwracam honor, ale mam tylko jedno pytanie: CZY NA TYM KONCIE DAKOTA WYŁUDZIŁ OD WAS JAKIŚ BONUS?????????
    bo on, że pisze nigdy tam nie robił depozytu itp.... wiec wasz argument, że otworzył kilka kont by bonusy wyłudzić jest o kant dupy rozbić.
    ok, złamał regulamin , ale wasze argumenty sa bardzo cieniutkie i jest to tylko pretekst by chłopaka udupić i odebrać mu bonusa.

    ad.2. podejrzenie o przechwycenie danych konta??? wooooooooow... walicie z grubej rury... a niby k...a po co przejął te dane??? by napisać do was maila by poprawić błędy w rankingu jakiegoś gracza , któremu właśnie w tym celu ukradł dane???? hahahaha.... no to zajebisty miał powód. kompromitujesz sie pan gorzej niż przedszkolak...
    ja kiedyś wymieniałem korespondencję po angielsku z jakimś supportem i poprosiłem mojego przyjaciela, który był w temat wtejemniczony, by mi poprowadził tą sprawę, bo mój angielski jest zbyt słaby by prowadzić swobodną korespondencję. jak tak sobie teraz o tym przypomnę to dziękuję Bogu, że nam kont nie pozamykali....

    ad.3. dwie osoby otrzymały bonus i zostały własnie przez was oskarżone o oszustwo jakoby zlamały regulamin nie pozwalający na wykorzystanie bonusa przez dwie osoby mające matki o takim samym nazwisku panieńskim..... a może mi pan panie paradise podac ktory punkt waszego regulaminu tego zabrania?????????????
    ja doczytałem, że jedno gospodarstwo domowe nie może wykorzystać dwa razy tego samego bonusa...
    ale żeby nie mogły tego zrobić osoby których matki miały takie samo nazwisko?????????
    CZY PANA PANIE PARADISE POPIE.....ŁO????
    jeśli ja mam na nazwisko kowalski to w sumie nawet nie powinienem myśleć o jakimś bonusie u was , bo jak nic zamkniecie mi konto i ukradniecie pieniądze , bo "paragraf" na mnie na pewno znajdziecie. przecież masa ludzi o takim nazwisku jak moje gra w sieci...
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 04-11-2007 o 00:56

  3. #63
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Panie Paradaise Polska ja również nie jestem żołnierzem ani klonem Dakoty (wyjaśniam na wstępie, co by nie przyszło Panu na myśl) i musze stwierdzić, że wykazał się Pan totalnym brakiem profesjonalizmu pod każdym względem.
    Prowadzenie rozmowy z klientem firmy, która Pana zatrudnia jest karygodne. Sam się pogrążasz przedstawicielu takim traktowaniem klienta, który daje ci na chleb.
    Co ty myślisz, że masz do czynienia z dziećmi? Zachowujesz się jak pan i władca. Dakota jasno czarne na białym przedstawia ci i nam jak to jest z tymi kontami i nazwiskami, podpierając sie przy tym dowodami, a ty dalej rżniesz wielkiego króla i cara i że co to ja niby nie moge i możecie mnie pocałować w dupe.
    Właśnie zastanawiałem sie nad tym czy spróbować pograć w paradaise, ale chyba jednak będę omijał ten pokerroom z daleka, bo najbardziej nie lubie niekompetentnego i chamskiego supportu.

    ŻENADA

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Alutek starałem się najdokładniej jak to mozliwe przedstwaic fakty ,zeby nie było iz jestem nieobiektywny to musze napisac ,ze doskonale zdaje sobie sprawe z tego ,ze posiadanie kilku kont jest łamaniem regulaminu nie miałbym za złe Panu Paradise gdyby po weryfikacji kont napisał tak jak go prosiłem takiego chocby przykładowego posta:



    Na podstawie dokumentów które otrzymał nasz support potwierdzam ,ze Pani Beata istnieje sama otwarła u nas konto co wyklucza podejrzenia ,ze Pan Artur zakłada konta na kobiece dane osobowe.

    Przy okazji weryfikacji okazało sie jednak ,ze Pan Artur posiada u nas 3 konta na własne dane osobowe:
    Pierwsze które założył z poczatkiem 2004 roku ,ktore nie jest uzytkowane i nigdy nie były robione na nim depozyty jaki i wypłaty.
    Drugie które otwarł pod koniec 2004 a było to możliwe ponieważ nasz formularz rejestracyjny zezwala na to aby doszło do rejesracji w systemie kolejnego konta na te same dane osobowe nawet jesli ktos to czyni nieswiadomie.
    Trzecie konto ktore otwarł poniewaz z powodu naszego zaniedbania
    jego drugie konto nie zostało przez nas zamkniete mimo iz zwrocił do nas w tej sprawie i dostał zgode na otwarcie konta złotówkowego.

    Pani Beata zaś posiada u nas 2 konta :

    Pierwsze ktore otwarła w 2005 roku w Sportingbecie i ktore nie jest uzytkowane od 2 lat.
    Drugie ktore otwarła w Paradise bo choc to juz nie Sportingbet
    to jak kazda blondynka powinna wiedziec ze Sportingbet to teraz Paradise i nie rejestrowac sie ponownie przeciez to tak oczywiste ,ze wszyscy powinni o tym wiedziec ,do tego nazwisko panienskie Pani Beaty jest takie samo jak nazwisko panienskie matki Pana Artka choc maja odrebne adresy zamieszkania .

    Nasz regulamin zabrania posiadania kilku kont na te same dane osobowe w zwiazku z czym zamykam obydwa konta choc mam swiadomosc ze umozliwilismy posiadanie tych kont z powodu naszych zaniedban .



    Wtedy każdy mógłby się przekanać jak działa Paradise i na jakiej podstawie zamyka konta graczy.

    Ale Pan Paradise postanowił szkalować mnie oskarzajac na podstawie domysłów o wyimaginowne nadużycia bonusowe których nie było.

  5. #65
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    w

    najpierw kompromitować się zaczął pokerstars - ale on po czasie jakoś tam częściowo zrozumiał o co chodzi , choć na pełne przepraszam i trzymanie strony dakoty to go jednak stać nie było.
    Myslałem, że juz nie będę obecny w tym topiu.

    alutek jaka kompromitacja ? moze ty znasz dakote, ja nie znam.
    Ale od początku,
    To nie ja zacząłem, to Dave , ja tylko najgłośniej krzyczałem.
    Osobiscie nie zwróciłnym uwagi na literówke, ale skoro ktoś to zauwazyl to już w wiekszości przypadków świadczy o tym,
    że osoba pisząca to przynajmnniej nie jest szczera (tu nie chodzi
    o wszystkie literówki )
    W naszym konkretnym przypadku pisanie "byłEm' zamiasta "byłAm"
    może świadczyć, że osoba płci męskiej próbuje pisać pod postacią osoby płci żenskiej.
    Nie będę tu tego rozwijał, ale to jedna z podstawowych teorii psychologicznych.
    Dla przykładu przytocze słowa pewnego Pana:
    "NIKT NAM NIE POWIE, ZE BIAŁE JEST BIAŁE ...... "

    Na pierwszy rzut oka, pomyłka ....
    A jak faktycznie jest, było ????? Czy wciąż uważasz te słowa
    za pomyłkę ???????

    Drugim fakt przeciwko :
    Dwa konta Beaty - to jest FAKT.
    To wystarczy by, w świetle przepisów SB zamnknąć oba konta.
    Oczywiście możemy przyjać podwójną moralność -
    jeżeli dwa konta otwiera nasz znajomy - to jest pomyłka,
    jeżeli dwa konta są otwierane przez XYZ to wówczas jest to oszustwo.

    Jezeli przyjmujemy taką interpretacje - to masz racje, skomprtomitowałem się.

    Przeprosiłem Dakotę za oskarżenie o gre na konto koleżanki.
    Jednak wciąż stoje po stronie SB, konta Betay powinny być
    zamknięte.

    P.S. Co do profesjonalności wypowiedzie "Pana Paradise" - spory minus.

    pzdr

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    spory minus to mało powiedziane...

    przeczytałem cały wątek i normalnie wypowiedzi przedstawiciela czytałem ze 3 razy i nie dlatego, że jestem upośledzony lub dlatego, że pan z Paradise piszę niezrozumiale, ale po prostu nie mogłem uwierzyć, że ten pan nie pisząc przecież w swoim prywatnym imieniu pana X tylko jako przedstawiciel firmy używa takiego słownictwa, argumentacji itd.

    Po prostu poczułem się jakbyśmy się na chwile cofnęli do lat PRLu a pan z Paradise byłby wielkim panem sprzxedawcą, który wszystko może bo i tak nikt mu nie podskoczy bo nigdy nic nie kupi...

    Po prostu jest to żenujące i tak jak tu chyba alutek powiedział o tym gównie... będzie ciężko z nigo wybrnąć... tzn jest to bardzo łatwe, ale do tego trzeba mieć bardzo dużo odwagi, a nie wiem czy takowa jest posiadana.

  7. #67
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    pragne zwrocic uwage od czego sie to wszystko zaczelo, Dakota slusznie zwrocil uwage na zaniedbanie Paradise i nie przyznanie naleznych punktow Beacie , przez co stracila ona kilka(dziesiat) euro. Jaka byla odpowiedz Paradise?? Wyszukiwanie hakow tak aby przedstawic Dakote i Beate jako oszustow. Zgadza sie Beata miala 2 konta i zgodnie z regulaminem mozna jej zamknac konto i zamrozic fundusze,, powiem wiecej, zeby to zrobic wcale Paradise nie musi udowodnic im winy, gdyz pewnie w regulaminie jak kazdy pokerroom ma zapisane ze moze to zrobic bez podania zadnych powodów. Jednak przedstawienie rozmowy na czacie w ktorej Dakota uzyl bardzo obrazliwego slowa GEJ, bylo juz tak komiczne ze sie poplakalem, jesli Dakota popelnil tu wykroczenie to zablokujcie mu czat ,ale dalej nie moge zrozumiec jaki zwiazek ma ta sytuacja z sytuacja opisana w poscie pierwszym tzn. z nienaliczeniem naleznych punktow Beacie??? Anyway, Dakota podjal z gory skazana na niepowodzenie jak sie wydaje walke z pokerroomem w slusznej sprawie ,, moim zdaniem wiecej stracil niz zyskał, ale trzeba sobie zadac pytanie czy warto bylo?? Jestem pewien ze tak, i ze gdyby wiedzial co go czeka, mimo wszystko postapilby ponownie tak samo. Dobrze ze ten watek powstał gdyz pokazał jak niektore pokerroomy traktuja swoich klientow, Jak siedzisz cicho i placisz rake to jest wszystko cacy , ale jak masz jakies watpliwosci to lepiej siedz cicho bo z nami i tak nie wygrasz.

    PS. a i tez nie jestem klonem Dakoty, nie znam go osobiscie , po prostu uwazam ze walczy w slusznej sprawie i ma moje pelne poparcie

  8. 1. Witam, tytuł topicu „Jak traktuje graczy Paradise?”, jak i reakcje senior memberów tego forum zmusiły mnie do dokładnego kilkukrotnego zbadania całej sprawy przy narzędziach, które posiadam (jeszcze bez wynikow bossmedii, będą niepotrzebne w tym przypadku). Pracuję w tej firmie od 2004 tworzyłem wersję polska tego portalu i do dzisiaj najważniejsze dla mnie w tej firmie, jako że znajduje się się w branży niskiego ostatnio zaufania, jest wizerunek firmy maksymalnie uczciwej i dbającej o polskiego klienta, nieważne czy robi 5 EUR rakeu czy 5000 EUR w skali miesiąca. Zazwyczaj wszelkie reklamacje uwzględniamy na korzyśc klienta, ale jednocześnie jesteśmy stanowczy w sytuacjach, gdy klient jawnie działa nieuczciwie.
    Ok, aby nie nudzić przytoczę jeszcze raz reklamację oraz przebieg całej historii:

    a) Dakota reklamuje pokerranking na pokerzysta.pl w imieniu swojej koleżanki, którą rzekomo polecił do ParadisePoker we wrześniu 2007 r (Pani Beata zarejestrowała swoje pierwsze konto już w 2005 r.).
    b) Dakota spotkał się z oskarżeniem 2 userów o oszustwo. Userzy ci powątpiewali, czy aby na pewno Beata prosiła go o interwencję i czy Pani Beata na pewno istnieje.
    c) Dostałem email od Dakoty, aby potwierdzić po weryfikacji dokumentów Jego i Beaty, że oba konta są prawdziwe.
    d) Support sprawdził dokumenty i potwierdził, że są ok. Sprawdziłem jednak osobiście sprawę Dakoty przyjmując, że dokumenty rzeczywiście pokrywają się z danymi wprowadzonymi podczas rejestracji.
    e) Przypadkowo odkryłem, że coś jest nie tak. Dakota miał już założone 3 konta w Sportingbet, Pani Beata miała założone 2 konta. Z doświadczenia oraz z pierwszego postu „o koleżance” z pokerzysty (od razu wzbudził podejrzenia), domyślałem się, że jednak coś jest nie tak.
    f) Porównałem te 5 kont i okazało się, że Pani Beata na 2 założonych kontach używała 2 różnych nazwisk panieńskich, jedno z nich zostało również użyte przez Dakotę na swoim koncie, którego używał w ParadisePoker. Pani Beata i Dakota są z tej samej małej miejscowości, mają podobne adresy zamieszkania, Dakota jednak mówił o koleżance... Dakota cały czas kontaktował się w imieniu Beaty, która wydawać by się mogło powinna być doświadczonym graczem (multitabling 4 stoły), dlaczego nie kontaktowała się i pisała sama we własnym imieniu?
    g) Zapytałem Dakote emailowo co to za historia z tymi kontami i nazwiskiem panieńskim i że złamał regulamin Sportingbet posiadając kilka otwartych kont. Dakota postanowił wyjaśnić wszystko na łamach pokerzysty, wkleił emaile od nas (nie wszystkie) w topicu
    h) Doszło do dalszego sporu na łamach pokerzysty z innym użytkownikiem, ja nie potrzebnie zszedłem na wątek języka , jakiego używa Dakota w czasie gry (scan został wysłany przez klienta, na Dakote skarżono się kilkukrotnie uznałem niepotrzebnie, że nadarzyła się dobra okazja, żeby o tym powiedzieć)
    i) Dakota upomniał się o opublikowanie logów, oskarżył Paradise o kradzież (nigdy żadna kwota nie została zabrana z konta Dakoty ani Panie Beaty!, ba otrzymali i zatrzymają do wypłaty nawet teraz środki za PokerRanking za październik, Dakota korzysta z naszych usług do teraz ….)
    j) Sprawdziłem ponownie sprawę Dakoty.


    2. Wyniki
    Dakota, na wstępie co do Twojej tożsamości i Beaty nie zostały one jeszcze do końca potwierdzone. Mój support przedwcześnie zweryfikował dane tych dwóch kont, albowiem nie dostarczyliście skanów dokumentów poświadczających nazwiska panieńskie matki. W tej kwestii są niestety konieczne.
    Poza tym po dokładnej analizie, znalazłem w sumie 10 kont powiązanych ze sobą i dotyczących Ciebie (na poczatku było 5 teraz już 10), wszystkie do wglądu (oczywiście z ukrytymi prawdziwymi danymi) tutaj:

    Konta sprawa Dakoty

    Co wynika z tych kont?

    Otóż najważniejsze jest to, że konto (user2.1), które używa Twoich danych (nazwisko, telefon stacjonarny ten sam, ulica, miejscowość) zostało zamknięte w lutym 2006 roku za nadużycie pokerowe, tzw. collusion (nieuczciwa gra dwóch lub więcej graczy w zmowie). Konto to było powiązane w nieuczciwej grze pokerowej z innym kontem żenskim również z podobnymi danymi (miejscowość) co Twoje. Tel. stacjonarny jest zawsze przypisany do jednego adresu zamieszkania, tutaj na dwóch kontach adresy są różne, a ten sam numer telefonu stacjonarnego (wiem, zaraz napiszesz, że ktoś z Twojej rodziny podał Twój numer stacjonarny ).
    Zaznaczone na żółto pola w pliku wskazują powiązania pomiędzy wszystkimi 10 kontami. Okazało się, że zarejestrowałeś już nie 3 konta, ale 5 kont na swoje dane. Ktoś z Twojej rodziny założył dodatkowe 2 konta, Beata ma 2 no i jeszcze osoba powiązana również z tej miejscowości 1 konto (zamknięte w lutym 2006). Podkreślam, że wszystkie konta dotyczą osób z małej miejscowości , której liczba mieszkańców nie przekracza kilku tysięcy (12tys. w całej gminie)
    Dakota, co do Beaty nie wątpię, że taka osoba istnieje, chociaż wciąż nie otrzymałem dokumentów potwierdzających jej nazwisko panieńskie (nie mam również dokumentów potwierdzających Twoje nazwisko panieńskie). Nie wątpie również, że rzeczywiscie istniała osoba z Twojej miejscowości, której konto zostało zamknięte w 2006 za collusion pokerowe (user8 powiązany z user2.1). Dane owszem mogą być prawdziwe, IP się różnić, ale to wcale nie wyklucza możliwości collusion i nieuczciwej gry w pokerroomie.
    Tak więc, Beata pewnie istnieje, może i kiedyś zagrała w pokera, może i wie co to jest pokerranking w celach kontrolnych, ale nikt nie uwierzy, biorąc pod uwage zaistniałe okoliczności (10 kont, nadużycia w przeszłości powiązane z Toba), że Beata grała mutlitabling w five card draw przez cały październik, a na pewno nie uwierzę, że grała na 4 stołach, a jeżeli już nawet grała to musielieście siedzieć przy jednym, bo średnio są dostępne w liczbie 4-6 z Waszymi stawkami. Poza tym porównianie Waszych godzin gry wskazuje, że graliście i wnosiliście zakłady dokładnie w tych samych momentach w odstępie kilku, kilkunastu sekund. Robiliście to regularnie w październiku i nie może być mowy o jednym takim zdarzeniu.
    Nie chcę nikogo dyskryminować (bo zdarzają się w promilach procentowych takie osoby), ale wszyscy przyznają, że prawdopodbienstwo multitablingu w wieku lat powyżej 40tu na koncie żenskim, w five card draw na 4 stołach, przez cały miesiąc jest bardzo niskie.
    3. Reasumując, w załączonym pliku i powyższym uzasadnieniu jest kilka powodów, które pozwalają mi na zamknięcie kont Tobie i Beacie.

    4. Zasady regulaminu, które złamaliście to:
    a) Założenie kilku kont w Sportingbet (5 Ty – Beata 2 – 3 powiązane)
    b) Powiązanie (numer telefonu i inne dane) z kontami, które zostały zamknięte w 2006 roku za collusion pokerowe
    c) Kontaktowanie się w imieniu innego użytkownika z jego adresu email
    d) Podejrzenie o kolejne collusion (z kontem Beaty)

    Podejrzane są również: 2 różne nazwiska panieńskie Beaty wprowadzone na 2 różnych kontach.

    Podkreślam, że collusion z 2006 roku zostało potwierdzone przez Boss Media. W przypadku Beaty i Dakoty z powodów wymienionych powyżej weryfikacja BossMedii nie jest potrzebna.

    Przypomnę, że podczas wyjaśniania całej tej sprawy z konta Beaty, ani Dakoty nie zniknęło ani 1 EUR. Wręcz przeciwnie Dakota i Beata dostali pieniądze za pokerranking za październik. Sam Dakota, pomimo, że tak nas nie lubi, wciąż korzysta z naszych usług (dzisiaj).
    Wszelkie podejrzenia o kradzież, zagrabienie środków są bezpodstawne.
    Sprawa toczyła się na płaszczyźnie weryfikacji gry użytkowników w ParadisePoker i ich danych.
    Zgodnie z regulaminem Sportingbet, zaakceptowanym przez Dakotę i Panią Beatę podczas rejestacji w sumie 7 kont mamy prawo do zamknięcia wszystkich kont w przypadku wystąpienia podejrzenia o nadużycie, wprowadzenie fałszywych danych lub nieuczciwą grę. Sportingbet ma również prawo do odmowy przyjęcia zakładu/rejestracji dowolnemu użytkownikowi, według własnego uznania.
    Z racji, zgromadzonych faktów, za grę w ParadisePoker Dakocie i Beacie dziękuję.
    Nie chce żeby użytkownicy zrozumieli to źle, Paradise nie robi łaski klientom za grę u nas. Sportingbet i Paradise dba o każdego klienta. Nieważne, czy, tak jak piszesz Dakota, ów klient zrobił 1000 EUR rakeu, czy 1 EUR. Paradise i Sportingbet są markami uczciwymi, od lat promujacymi pokera jako czystą grę sportową, tak więc wszelkie przejawy, a nawet podejrzenia nieuczciwej gry będą stanowczo eliminowane.
    Środki znajdujące się na kontach Beaty i Dakoty zostaną zwrócone na ich konta bankowe.
    Przepraszam, że potraktowałem tę sprawę na początku zbyt pochopnie opierając się tylko na doświadczeniu, pewnej ilości przesłanek i intuicji. Niepotrzebnie również wplotłem wątek języka przy stole Dakoty. Chcę żebyście zrozumieli, że w perspektywie coraz częstszych przykrych historii z bukmacherami internetowymi i pokerroomami (przykłady: premiere, pointbet, betonsports, absolutepoker) trafiliście na ludzi, którzy cenią sobie rzetelność i uczciwość.

  9. #69
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    W zwiazku z kolejny stekiem oszczerstw ze strony Pana Paradise na gorąco bo dopiero co przebrnąłem przez ten bełkot chcę powiedzieć ,że zaraz sie odnise tyko uporzadkuje pewne rzeczy.

  10. #70
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    i zapadla cisza...

    chyba wszyscy czytajacy i wypowiadajacy sie w tym watku czekaja na odpowiedz Dakoty

    Dakota mozesz napisac jaka to miejscowosc, jezeli nie to nie nalegam oczywiscie.

    no to jeszcze pytanie do Paradise:
    czy za sama rejstracje konta sportinbet dawniej dawal jakies bonusy?
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 04-11-2007 o 14:44