Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 123
  1. #41
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Thx rejent za wsparcie,sam sie dziwie ,ze w tym topicu nie ma rozsadnych glosow bo jest to temat o taktowaniu gracza przez room a tymczasem dyskusja rozwija sie, jak sie rozwija.
    bo tak ja ukierunkowales wyzywajac wszystkich, ktorzy zainteresowali sie tematem;
    teraz zczales uzytkownikow forum straszyc sadem;

    gdybys tak chwile sie zastanowil i pomyslal,
    jakie wyobrazenie o tobie moze miec ktos kto cie nie zna,
    na podstawie tego co w tym watku jest napisane.

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    jarsza

    Jedynymi osobami ktore skierowaly dyskusje na niewlasciwy tor byles ty i pokerstars zechciej wrocic do 1 strony tego topicu i poczytaj co tam pisaliscie o tym jak ja to oszukuje otwierajac lewe konta co w rzeczywistosci okazalo sie oszczerstwami ,potwierdzil to support ktory zweryfikowal konta pozytywnie.

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Tak zaczales przekonywac do swoich racji (doslowne cytaty z twoich wypowiedzi):

    "proszę Cię nie bądź trollem wiem ,że dla niektórych to może być trudne"
    "abys mogł odszczekac swoje wypociny dzieciaku"
    "to jest zenujace ,ze takie gnoje(nie boje sie uzyc tego słowa)"
    "czy ty jestes normalny??"
    "typowy troll forumowy ktory szukajac poklasku bredzi jak dziecko"

    no to jak ty tak odpowiadasz to nie dziw sie ze temat glowny zszedl na drugi plan.

    a moj pierwszy post dobrze pamietam, napisalem tam z p o d k r e s l e n i e m o wrazeniu jakie odnoslem po przeczytaniu o twoim problemie.

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    1
    Moim zdaniem przedstawiciel ParadisePoker'a powinien wyjasnic wszystkie kwestie tej sprawy tzn.:

    1. Zarzuty o pokrewienstwo - bezpodstawne?? Zdaje sie ze przedstawiono odpowiednie dokumenty tozsamosci - support
    ParadisePoker'a zwerykifowal je pozytywnie. Nalezaloby sie do tego ustosunkowac.
    2.Kwestia logow - zweryfikowac i przedstawic zarzuty jezeli sa do tego jakies podstawy. Upublicznic logi za zgoda zainteresowanych, jezeli jest taka koniecznosc.
    A nie oskarzac nie majac dostepu do tych zapisow.
    3.Upublicznianie nicku gracza bez jego zgody na forum - karygodne!!! Do tego przedstawienie jedynie czesci wypowiedzi wyrwanej z kontekstu.
    4.Opoznienia w uaktualnianiu rankingu a co z tym sie wiaze wyplacaniem pieniedzy poza regulaminowym terminem
    za bonusy/rankingi rowniez sa godne pozalowia.W ten sposob ParadisePoker sam nie przestrzega wlasnego regulaminu


    W trosce o dobro graczy jak i swoje wlasne, ParadisePoker powinien sie do tego ustosunkowac.

    Z powazaniem
    Slawo

  5. #45
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Ja już dawno wyniosłem się z Paradise... Też nie mam dobrych wspomnień ze "współpracy" z supportem Nie wiem co ludzi tam trzyma

    PS Widze ze paradise robi łaskę pozwalając grać u nich... we łbach sie poprzewracało...
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 02-11-2007 o 18:52

  6. Witam,

    Widzę, że awantura trwa. Nie wiem kto to jest rejtan i slagra, wydaje mi sie, że slyszę jeden i ten sam głos, to samo slownictwo, skad slagra wiesz, jeżeli nawet to jest prawdą, że został zacytowany tylko fragment z kontekstu calej korespondencji, skoro jej nie tworzyłeś (który fragment masz na myśli)? Dakota to Twoi żółnierze, klony ?
    Ok, aby uporządkować, wszystko:
    Pan Dakota, zainterweniował w tym wątku w imieniu Pani Beaty w sprawie PokerRankingu.
    Został posądzony przez niektorych użytkowników o oszustwo (gra na dwa konta, podszywanie się pod Beatę).
    Sam ostrzegłem Dakote, ze nie bede przyjmował reklamacje w imieniu Beaty.
    Pan Dakota zgłosił się do mnie mailowo aby zweyfikować i odrzucić podejrzenia o oszustwo na tym forum. Wymieniliśmy prywatną korespondencję z Panem Dakotą na temat jego gry u nas bowiem po sprawdzeniu:

    Pan Dakota miał założone 3 konta w Sportingbet, Pani Beata miała założone 2 konta w Sportingbet. Na jednym z kont Pani Beaty widniało to samo naziwsko panienskie co na koncie Pana Dakoty.
    Tylko z dobrej woli poprosiłem Panią Beatę i Pana Dakotę o zweryfikowanie danych poprzez wysłanie dokumentów. Już w tamtym momencie wszystkie konta Pana Dakoty i Pani Beaty winny zostać od razu zamkniete, aich gra u nas zakonczona, bowiem zaszlo podejrzenie o naduzycie bonusowe, oraz o łamanie regulaminu w Sportingbet kilka kont (oraz interweniowanie w imieniu użytkownika z jego adresu email).
    Pomijam fakt, że Dakota wprowadził w błąd użytkowników pokerzysty, opowiadając jakąś bajkę o poleceniu Paradise'a kolezance we wrzesniu tego roku, gdy Pani Beata zarejestrowała
    się u nas z pierwszym kontem juz w 2005 roku. Poza tym skoro uzywaja tych samych nazwisk panienskich, to chyba nie są kolegą i koleżanką.
    Chciałem wyjasnic sprawe w korespondencji prywatnej z Panem Dakota, ten jednak postanowił zrobic z siebie męczennika i wyjasniac sprawe na forum pokerzysta, opublikował korespondencje Sportingbetu.
    Panie Dakota, sprawa logów i porównania gry została przesłana do Bossa i jedno piętro wyżej w Sportingbet, odpowiedz w Pana sprawie zostanie przesłana w poniedziałek/wtorek.

    Już teraz mogę Panu powiedziec, że jaka by nie była decyzja, osobiscie jako osoba, odpowiadajaca za rynek polski, odmawiam przyznawaniu Panu i Pani Beacie (prosze przekazac w wolnej chwili, gdy Pani Beata zrobi sobie przerwe w multitablingu do Pokerrankingu) wszelkich bonusow w Sportingbet i Paradise Poker.
    Powód?:
    1. Złamanie regulaminu założenie kilku kont na te same dane
    2. Korespondencja do Sportingbet w imieniu innego uzytkownika z jego adresu email (podejrzenie o przechwycenie danych innego uzytkownika)
    3. Rejestracja 2 kont w Sportingbet, które otrzymywały bonus na te same dane (nazwisko panienskie matki)

    Co do upublicznienia nicku, Pan Dakota sam upublicznił emaile Sportingbet, poza tym nick jest dostepny dla wszystkich w kliencie pokerowym.

    Jeżeli ktokolwiek ma jakies zastrzezenia do działania supportu ParadisePoker prosze o konkrety, wystarczy juz w tym kraju rzucania oskarzeń bez uzasadnienia.

    miłego weekendu

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    I tak własnie traktuja graczy w Paradise ,nie przyznanie cieżko zarobionych bonusów na ktore straciłem cały miesiac, w kwocie około 700 euro do tego warto wspomniec ,ze w tym czasie wyrobiłem dla nich około 1000 euro raku na podstawie tego ze,niby posiadam 3 konta, jak wyglada sprawa z kontami przedstawiłm juz w ktoryms miejscu tego watku ale powtorze jeszcze raz.W styczniu 2004 roku zalozylem konto w sportingbecie a przynajmniej tak twierdzi support bo ja z tego konta nie korzystałem nigdy nie był robiony na to konto depozyt ani tez wypłaty z tego konta i to jest jedyna moja wina ze to konto nigdy nie uzytkowane stalo sie pretekstem do tego ze ograbiono mnie na nieco ponad 1000 euro.Drugie konto załozone w grudniu 2005 roku powinno zostac zamkniete przez support zaraz po tym jak sie do nich zwrociłem z prosba czy istnieje mozliwosc zmiany waluty na koncie z euro na złotówki,przypominam jeszcze raz ,ze dostałem wytyczne z supportu aby otworzyc nowe konto złotówkowe a stare zostanie zamkniete,dlaczego wiec teraz jestem oskarzany o posiadanie tego konta?????Pytam sie jeszcze raz???Skoro macie taki burdel w dokumentacji i Pan Panie Paradise kiedy ja korespondowałem w tej sprawie z supportem w 2006 roku jeszcze nawet nie mysłał ,ze bedzie tam pracował teraz zrzuca niekompetencje na mnie czyli gracza bo tak jest najprosciej szukajac pretekstu do niewypłacenia bonusów bo osmieliłem sie publicznie podniesc sprawe olewania klienta przez polski support waszej firmy.Jakby tego było mało oskarza mnie Pan publicznie o to ,ze gram o tych samych porach co moja znajoma o zgrozo to co miałem jej powiedziec zarejestruj sie w Paradise ale nie graj wtedy co ja ???A ze ja dla potrzeb tego waszego rankingu grałem po 15 godzin dziennie to ona musiałaby wogole nie grac.Wsadz sobie Pan w dupe te swoje bonusy ja ,ze swojej strony dodam tylko ,ze jesli zdecydował sie Pan na publiczna dyspute to nakazuje Panu zamiescic wszelkie informacje o depozytach ,wypłatach i bonusach jakie zostały dokonane na rzeczonych przez Pana 3 moich kontach w przeciwnym razie informacja jak traktuje sie graczy w Paradise zostanie zamieszczona na wszelkich znanych mi forach internetowych jako przestroga przed wami oszusci i złodzieje.Co do Beaty nie bede sie wypowiadał ale napewno znajdzie chwile czasu zeby cos napisac od siebie.

  8. #48
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Dżizas, całe szczęście, że od dawna porzuciłem grę na Boss Media...

    Od najbardziej beznadziejnego softu jaki w ogóle istnieje, poprzez najbardziej prostackie zachowanie graczy przy stole, aż do - jak widać - najbardziej "profesjonalnych" supportów

  9. #49
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    I dlatego ja nie gram w sieci...

    Szczerze mówiąc to po lekturze tego wątku na bardziej wiarygodnego w sporze wygląda mi tutaj Dakota. On jakoś nie ma nic do ukrycia i jasno naświetla swoje racje. Nie boi się jakoś również przedstawić swojej korespondencji z supportem. A ostatnia odpowiedź Macieja z Paradise'a brzmi mniej więcej jak taka mała prywatna zemsta na niegrzecznym użytkowniku...

    A tak swoją drogą to ja się wcale nie dziwię, że jakaś dziewczyna prosi swojego kolegę, ciut bardziej obeznanego z pokerroomami, o pomoc w kontakcie z supportem. Co w tym złego??

    Widzę, że roomy robią sobie niezłe jaja z użytkowników. Ten wątek, potem wątek o i4pokerze... Też niezła lekturka...

    http://www.forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6536
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 03-11-2007 o 12:06

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Jeszcze tyko dodam ,ze o profesjonalnosci Pana Paradise swiadcza nastepujace cytaty:
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta

    Widzę, że awantura trwa. Nie wiem kto to jest rejtan i slagra, wydaje mi sie, że slyszę jeden i ten sam głos, to samo slownictwo, skad slagra wiesz, jeżeli nawet to jest prawdą, że został zacytowany tylko fragment z kontekstu calej korespondencji, skoro jej nie tworzyłeś (który fragment masz na myśli)? Dakota to Twoi żółnierze, klony ?
    No,tak skoro ktoś osmiela się mieć inne zdanie niż wszystkowiedzący Pan Paradise to oczywiście musi być moim klonem bo ja jestem zły a Pan Paradise ten dobry, szkoda iz nie napisał Pan że to moi krewni i nie chce Pan ich weryfikowac a noz beda miec takie samo nazwisko rodowe.Ale myśle ,ze sami zainteresownia rowniez zabiora głos w tej kwestii.Przy okazji nie odnoiosł sie Pan do sprawy weryfikacji dokumentów o co prosiłem a dalej uporczywie snuje Pana swoje podejrzenia mania jakas czy co?Moze brak ojca w rodzinie juz sam nie wiem .

    Już teraz mogę Panu powiedziec, że jaka by nie była decyzja, osobiscie jako osoba, odpowiadajaca za rynek polski, odmawiam przyznawaniu Panu i Pani Beacie (prosze przekazac w wolnej chwili, gdy Pani Beata zrobi sobie przerwe w multitablingu do Pokerrankingu) wszelkich bonusow w Sportingbet i Paradise Poker.

    Wyjatkowe chamstwo i brak szacunku dla gracza z którego wysmiewa sie Pan ,ze uprawia multitabling dla potrzeb waszego przecież Panie Paradise rankingu pokerowego,o szacunku dla kobiety nawet nie wspomne bo jak widze Pan nawet samego siebie nie szanuje.

    Na koniec chce sie zwrocic z apelem do wszystkich graczy nie dajmy sie traktowac jak zwierzeta taka sytuacja moze sie przeciez przytrafic kazdemu trzeba bedzie chyba pomyslec o zalozeniu jakiej organizacji ktora walczyla by o prawa gracza w takich czy podobnych sprawach.Buta Pana Paradise przekracza wszelkie granice ,wydaje mi sie ze potrosze wynika to stad iz mysli ,ze ma do czynienia z poczatkujacym graczem grajacym na niskich limitach i mozna takigo gracza zgnoic.Otoz nie Panie Paradise gre u was zaczalem ponownie od Pazdziernika wylacznie ze wzgledu na ten ranking traktujac sprawe pilotazowo chcac sie przekonac ile mozna wyciagnac pieniedzy z tych promocji nie angazujac wiele wlasnych srodkow ale przeciez w swojej długiej karierze zwiedziłem juz nie jeden pokerroom ,wygrywałem turnieje dla VIp-ow w Celebie ale nigdzie powtarzam nigdzie nie spotkałem sie z taka niekompetencja ,buta ,arogancja i brakiem zrozumienia
    jak w PARADISE POKER.
    Ostatnio edytowane przez _Dakota_ ; 03-11-2007 o 12:35