Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 123
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    No to Artur i ja muszę wkroczyć i poprosić Cię o dowód na to co napisałeś.

    Jeśli tak napisałem, to na pewno byłem sprowokowany przez Ciebie, pozatym myślę, że SportingBet sprawdzi log z tego stołu i udowodni, że to co tu piszesz to są oszczerstwa które proszę abyś odszczekał dopóki nie będziesz miał na to dowodów na poparcie tego.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    lol a skad ty mozesz wiedziec czy napisales czy nie?
    najpierw spytaj swoja zone bo przeciez to ona gra pod tym nickiem jak sam pisales lol

    konfidencie jeden

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker Zobacz posta
    Twoje polecenie nie stanowi dla mnie żadnej wartości, jeszcze raz zobaczę tego rodzaju teksty bądź ubliżanie komukolwiek przy stole, to my podziękujemy Ci za grę u nas.

    Ok ,rozumiem ze dla ciebie wartosc stanowia donosy osob ktore same wczesniej obrazaja i prowokuja,zapwene znow powiesz ,ze nie masz czasu szukac a wystarczy tylko w historii czata odnalesc "artur ssij kolegom" i zobaczyc ze twoj konfident tez nie jest swiety.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    A tak na marginesie Maciej lepiej bys napisal cos o tym jak to wy przestrzegac remulamin w ktory jest napisane ,ze pieniadze za miesieczny ranking pokerowy znajda sie na kontach graczy najpozniej 1 dnia nastepnego miesiac dzis juz drugi a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma.

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Niestety nie gra.

    Pisałeś coś o swoim wysokim poziomie, niestety Twoje zachowanie zarówno przy stole jak i w tym wątku nie potwierdza tego. Ja nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu i nie będę tu, ani nigdzie indziej rzucał epitetami w Twoją stronę, gdyż ani wiek, ani poziom który chcę reprezentować swoją osobą nie pozwala mi na to.

    W tym wątku udowodniłeś, że wysnuwasz tezy zupełnie niepoparte żadnymi dowodami. Dla mnie EOT.

    EDIT:

    Gdzie napisałem, że nick mojej żony to White Lady?
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 02-11-2007 o 12:44

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    1. Dakocie nie chodzi o White_Lady
    2. Żona gra tam LTH 10-20 centów na 4-10 stołów i w dwa tygodnie wyrobiła z samych bonusów kilkaset Euro + 10 Euro w ramach przeprosin za to, że PP zapomniał roloada dać
    OMG !!!

    Nie dość ,ze konfident to jeszcze kłamczuszek.

  7. #37
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Poczekajmy do zakonczenia tej sprawy ,ja w kazdym razie nie omieszkam tego zrobic wzgledem Ciebie za to co napisałes w swoim pierwszym poscie w tym topicu,jesli zostane do tego zmuszony choc nie chciałbym podejmowac zbyt pochopnych krokow.
    Dlaczego mamy czekać ,POZYWAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    I nie używaj dużych liter pisząc słowo "Ciebie" ,
    duża litera oznacza jaki taki szacunek dla drugiej osoby.
    A w twoim przypadku z pewnością tak nie jest.

  8. #38
    Sam byłem świadkiem dużo "lepszych" tekstów Dakoty i w dodatku nikt go nie prowokował.
    Nie to jest jednak gwoździem programu.

    Mieliśmy tu do czynienia z poważnymi oskarżeniami/niedomówieniami i zamiast wyciągać temat zastępczy wypadałoby, dla zachowania twarzy, wyjaśnić sprawę do końca, tzn.:

    1) przeprosić Dakotę (nie musi być publicznie - on sam nam to wklei),

    2) udowodnić mu winę i zamknąć konto.

    Łatwo jest napluć komuś w twarz a potem powiedzieć, że "nie mam czasu na głupstwa". Naprawdę tak się załatwia sprawy w Paradise?

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    SoF 2: reaktywacja

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Thx rejent za wsparcie,sam sie dziwie ,ze w tym topicu nie ma rozsadnych glosow bo jest to temat o traktowaniu gracza przez room a tymczasem dyskusja rozwija sie, jak sie rozwija.