Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 123
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    jak ta kolezanka grajac 3-4 stoly na micro stawkach jest w stanie zrobic w kilka dni kilkaset Euro bonusa bo to w Twojej historii "mnie urzekło"
    Z tego, co zrozumialem, to nie chodzi o wyrobienie bonusa, tylko o zarobienie kasy na rankingu pokerowym. Grając dużo można wiele wyciągnąć nawet w tydzień i to bez względu na stawki, więc to co napisał jest całkiem realne.

    Co do kontaktu z supportem, to osobiście nie miałem złych doświadczeń. Ale z drugiej strony, nigdy nie stawiałem ich przed tak poważnym wyzwaniem

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    mozesz napisac jak ta kolezanka grajac 3-4 stoly na micro stawkach jest w stanie zrobic w kilka dni kilkaset Euro bonusa bo to w Twojej historii "mnie urzekło"
    1. Dakocie nie chodzi o White_Lady
    2. Żona gra tam LTH 10-20 centów na 4-10 stołów i w dwa tygodnie wyrobiła z samych bonusów kilkaset Euro + 10 Euro w ramach przeprosin za to, że PP zapomniał roloada dać
    3. System liczenia rąk do Pokerrankingu, ani razu - powtarzam ani razu nie podaje prawdziwej liczby wygranych rozdań. W przypadku żony, zawsze jest to zaniżona wartość (od 100 do 400 dziennie). Od środy zacząłem sprawdzać to co jest w historii i za zeszły tydzień jest -1100 punktów.
    4. Support PP potwierdził, że jest problem, ale każda reklamacja będzie zatwierdzona na korzyść gracza.
    5. Po którymś tam mailu do supportu uzyskałem odpowiedź :

    "Jeśli zaś chodzi punktację z okresu 24 – 27 października to problem ten jest nam znany i zapytanie w tej sprawie zostało sierowane do naszego Działu Technicznego. Pozwolimy sobie poinformować Pania o ich odpowiedzi w jak najszybszym czasie. Prosimy zatem nie kontaktować się z nami w tej samej sprawie, gdyż wydłyży to czas załatwienia Pańskiej sprawy."

    6. Szkoda jest mi ludzi pracujących w polskim supporcie, bo muszą odpowiadać za sprawy na które nie mają wpływu.

    7. Żona nie jest pijawą, bo Rake pobrany przekracza wysokość bonusów

    Więc drogi Jarsza- jak najbardziej możliwe jest takie wyrobienie bonusu

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    1. Dakocie nie chodzi o White_Lady
    Zdecydowanie nie .Beata ma nick w Paradise +EV Easy i jak wspomniałem gra wyłącznie 5 card draw na najnizszym limicie ,grała w Galaxy pod nickiem killer_pl ,jak i w Celebie jako sonia_pl stali bywalcy na tych stawkach w dobieranego zapewne ją spotykali przy stolikach gra dosc dobrze jest graczem wygrywajacym (sam ja uczyłem podstaw w koncu ).
    Wracajac do jarszy to ja osobiscie daja mu ignora jest to typowy troll forumowy ktory szukajac poklasku bredzi jak dziecko i zadne argumenty do niego nie przemawiaja.

  4. No to niezła awantura się wywiązała.
    Co do przeprosin, oczywiście Dakota przepraszam szczerze za wadliwe działanie pokerrankingu. Zgłaszam i naciskam codziennie aby wreszcie doprowadzono tę promocję do właściwego kształtu (ranking i jego aktualizację). Wiem, że może to budzić niemałą frustrację, ale jak zwykle proszę o cierpliwość. Bossmedia ostatnio ogłosiła nieciekwe wyniki finansowe swoim inwestorom i ciężko ostatnio się z nimi komunikuje.
    Tak jak napisałem w innym wątku wszystkim poszkodowanym (z odpowiednim uzasadnieniem) będę przyznawał bonusy rekompensacyjne.
    Co, do drugiego konta o którym pisze Dakota, nie zabraniamy polecania Paradise'a żonom, kochankom, konkubinom, dziewczynom, koleżankom, jednak dla przejrzystości poproś koleżankę o to, żeby w przyszłości kontaktowała się z reklamacją we własnym imieniu.
    Niestety nie będę Ci mógł pomóc ani odpowiadać jeżeli pytasz się o czyjeś konto w imieniu żony, koleżanki etc.. nawet z przyczyn bezpieczeństwa.
    Swoją drogą, coraz wiecej małżeństw pogrywa na kilku stolikach wieczorami w takim razie już wkrotce bedziemy miec własna Anette_15 albo Thater?

    pozdrawiam

  5. Jeszcze uściślę, nie odpowiadam na reklamacje w czyimś imieniu, Beaty, Agaty, czy kogolwiek innego. Dakota jeżeli Beata Twoja koleżanka ma problem niech dzwoni i kontaktuje się z supportem we własnym imieniu. Koniec tematu.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Jezeli o mnie chodzi to gram od 2ch miesiecy na pp i do tej pory nie ma mnie w poker rankingu

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Może nie wygrałeś jeszcze żadnej ręki?

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    bubsoner naprawde jestem w szoku oo

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    to jest nas dwoch ;] moze kolega z supportu mi wyjasni czemu mnie nie ma

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Witam ponownie

    Przedstawim dalsze fakty dotyczace tej sprawy.

    Po kontakcie z Maciejem zwrociłem sie do niego o weryfikacje kont i po weryfikacji o napisanie kilku zdan w tym topicu oto odpowiedziedz :

    " Artur,

    Z dziką chęcia jest tylko jedno ale:

    Ty nie możesz pisać ani reklamować w imieniu kobiety albo czyjegoś konta.
    W
    tej chwili mam podstawy do zamknięcia konta Beaty i zweryfikowania czy to
    ona rzeczywiscie gra u nas.

    Kontaktujesz się z nami korzystając z emaila żeńskiego to jest
    niedozwolone
    i niedopuszczalne.

    Wiem, że nasze problemy techniczne to oddzielna kwestia za co
    przepraszam,
    ale kwestia grania na czymiś koncie jest niedopuszczalna. W sprawie konta
    Beaty mogę rozmawiać tylko z Betą nie z Tobą.

    pozdrawiam

    Maciej Mazur

    Marketing Manager

    sportingbet.com "

    Odpisałem zgodnie z prawdą ,ze kontaktowałem sie owszem z maila Beaty ale odbyło sie to za jej zgoda a co wiecej na jej prosbe.


    Po czym otrzymałem nastepnego e-maila:
    Artur jeszcze jedno, sprawdziłem Twoje konto u nas (po emailu):

    Masz 3 konta otwarte (już łamiesz regulamin), na jednym z nich używasz
    nazwiska panienskiego takiego samego co Pani Beata którą reklamujesz na
    forum? Jest to w końcu Twoja koleżanka, czy siostra?

    Pani Beata ma u nas dwa konta jedno założone w 2005 roku? Przeciez
    pisałeś
    że rejestrowała się dopiero we wrzesniu u nas?

    Poza tym używa 2 różnych naziwsk panieńskich matki na tych kontach.

    Czy naprawde chcesz zebym wyjasniał te sprawe na łamach pokerzysty?

    Pozdrawiam

    Maciej Mazur

    Marketing Manager

    sportingbet.com

    (Poland)

    Co doprawadził mnie do szewskiej pasji wiec złapałem za telefon i dzwonię do nich niestety zostałem poinformowany ,ze Pan prowadzacy te sprawe jest na przerwie i zadzwoni do mnie za 10 minut w miedzy czasie przeszedł kolejny e-mail:

    Szanowny Panie Arturze,





    Pragniemy poinformować Pana, że na chwilę obecną posiada Pan w Sportingbet dwa konta gracza. Pierwsze z nich zarejestrowane pod nazwą użytkownika xxxxxx, drugie pod nazwą użytkownika xxxxxx. Zgodnie z regulaminem Sportingbet każdemu klietowi wolno posiadać tylko jedno konto gracza.

    Ponadto istnieje zbieżność w nazwisku panieńskim matki pomiędzy Pana kontami gracza a jednym z kont zarejestrowanych na użytkownika Plus_EV_Easy, w imieniu którego wypowiedział się Pan na jednym z polskich forum pokerowych.



    Na tej podstawie oraz zgodnie z wewnętrzną polityka bezpieczeństwa Sportingbet poddajemy Pana standardowej Procedurze Weryfikacyjnej. Zwracamy sie z prośbą o nadesłanie nam:



    1. dwustronnego skanu (lub zdjęcia cyfrowego) dokumentu potwierdzającego Pana tożsamość (dowód osobisty lub paszport)

    a także

    2. dokumentu potwierdzjącego Pana adres zamieszkania (np. rachunek za telefon, gaz, prąd bądź korespondencja o charakterze bankowym lub urzędowym), gdzie będą widoczne dane osobowe i adres zamieszkania

    Wysłałem skany przy okazji uzasadniajac :

    "Witam ponownie

    Przesyłam w załączniku skan dowodu oraz rachunku za telefon.Jeszcze raz porosze o sprawdzenie korespondncji jaka z Panstwem wymienilem przed otwarciem konta "xxxxxx".Jako,ze moje wczsniejsze konto yyyyy było prowadzone w euro po kontakcie z supportem dostałem wytyczne abym załóżył nowe konto złotowkowe a stare konto zostanie zamkniete.Tak uczyniłem od tamtej pory nie nie probowałem wchodzic na stare konto poniewaz mniemałem ze zostało przez support skasowane.C o do nazwiska panienskiego mojej matki to brzmi ono Zapała i jeśli będzie potrzeba to prześle akt zgomu gdyz matka niestety juz nie zyje i nie mozna tego inaczej zweryfikowac,jesli zas chodzi o zbieznosc tego nazwiska z nazwiskiem Panienskim uzytkownika +EV Easy to nie wykluczone ,ze wynika ono z popularnosci tego nazwiska w naszej miejscowosci jednakze w tej chwili nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie poniewaz chwilowo nie mam kontaktu z tym uzytkownikiem ale jak tylko taki kontakt nastapi wszystko stanie sie jasne.Zapewniam natomiast ,ze nie łacza mnie zadne koneksje rodzinne z tym uzytkownikiem .



    Artur




    Pan oczywiscie nie zadzwonił wiec dzwonie ponownie i w trakcje rozmowy dowiaduje sie ze, mam 3 konta w sportingbecie!!!Pierwsze ktore zostało otwarte w styczniu 2004 roku nie było wogole uzywane brak zarowno depozytow jak i wypłat i przyznam szczerze ze o tym koncie zapomniałem i dlatego w grudniu otwarłem nowe konto ktore uzytkowałem przez rok a ze,było to konto w euro po roku zwrociłem sie z prosba o zamkniecie tego konta .Wytyczne jakie otrzymałem z supportu były jasne prosze otworzyc nowe konto złotówkowe a stare zostanie zamkniete tak wiec zrobiłem. Od 2005 roku mam aktualnie uzytkowane konto w Sportingbecie.

    Po kilkudziesieciu minutach otrzymałem kolejnego maila:

    Szanowny Kliencie,

    Uprzejmie informujemy, że proces weryfikacji zakończył się pomyślnie. Pana jedyne i aktywne konto gracza, to obecnie konto o nazwie użytkownika: xxxxxx. Pozostałe konta zostały niniejszym zamknięte. Przepraszamy za powstałe wyniku tego utrudnienia i zaprasamy do dalszej gry.

    W miedzy czasie podobna procedura weryfikacyjna odbyła sie wzgledem Beaty otrzymała telefon z supportu porozmawiała z Panem następnie zostałą poproszona o przesłanie dokumentów co uczyniła,po weryfikacji dostała nastepujacego maila:

    " Szanowny Kliencie,





    Uprzejmie informujemy, że proces weryfikacji zakończył się pomyślnie. Przepraszamy za powstałe wyniku tego uniedogodnienia i zapraszamy do gry.

    Pragniemy Panią poinformować, że pomimo usilnych starań nie udała się naszemu Działowi Technicznemu uwzględnić Pani punktacji w ramach pokerowego rankingu za okres sprzed dodania Pani konta gracza do tego rankingu. Jest nam z tego powodu bardzo przykro. Jako wyraz zadośćuczynienia i naszej dobrej woli postanowiliśmy zdeponować na Pani pokerowym koncie kwotę 50 EUR. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać w miłej atmosferze."


    Po całej tej akcji z weryfikacja kont zwróciłem się do Macieja z takim apelem:

    "
    Witam ponownie

    Myślę,ze w kontekscie tego ,ze konto moje jak i Beaty zostały pozytywnie
    zweryfikowane nie bedzie dla Ciebie problemem zamiesc na forum notke na
    ten
    temat,co do łamania regulaminu to jest mi szalenie przykro ,ze zostałem
    przez Ciebie tak szybko osadzony i skazany przed wyjasnieniem faktow
    ,proponuje skrypt na strone blokujacy mozliwosc zakładania konta na te
    dane
    by nie dochodziło do sytuacji w ktorej czlowiek zaklada konto ktore nigdy
    nie jest uzytkowane po czym po roku zapominajac o tym fakcie zaklada
    drugie
    a po 3 latach jest posadzony o lamanie regulaminu.

    Pozd
    Artur


    Na co odpisał :
    Czesc Artur,

    Jeżeli chcesz wyjaśniać coś na pokerzyście, będe musiał podać fakty,
    włącznie z porównaniem sesji pokerowych (czasu, rozdań) Twojej i Beaty.

    Pytam po raz ostatni czy naprawdę tego chcesz? jeżeli tak, podam całą
    prawdę
    na temat całej sprawy, użytkownicy sami osądzą..

    Wasze dane (personalne) zostały zweryfikowane pozytywnie nie oznacza to
    jednak, że nadużycie bonusowe zostało wykluczone, zostawiłem tę sprawę,
    bowiem myślałem, że została ona zakończona, po wyświetleniu Ci faktów,
    ale
    widzę, że nie, kieruję w takim razie to dalej.

    pozdrawiam

    Maciej Mazur
    Marketing Manager
    sportingbet.com
    (Poland)

    Po przeczytaniu tego przyznam mocno sie wkurwiłem wiec odpisałem ze czekam na upublicznie moich logów na forum tylko prosze o przesłanie wszystkich ponad 150 000 rozdan jakie rozegrałem w Sportingbecie od czasu powrotu 1 pazdziernika tego roku.

    Na co odpisał:

    Ok podam suche fakty na pokerzyscie, nie pros mnie o nic wiecej bo nie mam
    czasu na takie rzeczy, doskonale wiemy o co chodzi i ja i Ty nie rozumiem
    dlaczego idziesz w zaparte, ale ok.


    A zaraz potem :
    Artur, posta napisze w poniedziałek jak dostane dokładna analize Waszej
    gry
    i stolikow oraz rozdan.

    pozdrawiam

    Maciej Mazur
    Marketing Manager
    sportingbet.com
    (Poland)

    Co wskazuje na fakt ,ze ponownie mnie oskarza na podstawie swoich domysłow nie maja zadnych wgladów do logów.

    Reasumujac czekam na logi ktore poddam waszej ocenie i wtedy przeanalizujemy te wszelkie nieprawidłowosci,co do działania Pana Macieja i jego skłonności do przedwszesnych oskarzen pozostawiam to waszej ocenie.Jednoczesnie chce nadmienic ,ze cytujac tu oficjanla korespondencje jaka firma Sportingbet wymieniła z Pania Beata mam na to jej zgode co moze potwierdzic na zyczenie supportu.Na koniec chciałbym dodac ze gdybym miał sobie cokolwiek do zarzucenia to nie upubliczniałbym tego na forum ale ,ze z natury jestem człowiekiem upartym to nie pozwole sobie na takie traktowanie ze strony Pana Macieja przedstawiciela Sportingbetu na tym forum.Z niecierpliwoscia czekam na logi.

    Dakota