Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    moze mi ktos wytłumaczyc strategie gry polegającą na nieustannym betowaniu i callowaniu?
    cos w stylu za kazdym razem bet pot pre flop/call w reraise bet pot flop,turn i river o ile sa jakies żetony

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Tak teoretycznie to nie potrafię Ci tego wytłumaczyć , ale wczoraj z takim grałem na stole przez 45 minut. Facet robi raise z 105 suited dostaje 3 calle łapie kolor na turnie zgarnia 2 buiny , wali reraise 6BB bet z A8 suited , na flopie łapie asa nie odpuszcza sprawdza duży bet na flopie i turnie , na rzece 8 mu dochodzi - mina gościa z AK bezcenna kolejny buin dla maniaca , pare innych rozdań raz na plus raz na minus , po czym raisuje Q4 preflop sprawdzam go z AA na flopie dama , facet dalej wali ostro , dostaje drugą dame na turnie i czyści mnie z buyina- po dziesięciu minutach gosć juz na sit out z zerowym stanem konta i schodzi ze stołu.
    Tak to najczęściej wygląda ale zdarza się że taki gość schodzi ze stołu z kilkoma buinami do przodu. Jakie wyniki miał na innych stołach jeśli grał multi - trudno powiedzieć.
    DOTYCZY STAWEK NL25 i niżej wyżej nie wiem.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ale tu chyba było pytanie o omahe.

    swoja droga, czy da sie w to grac jakos inaczej, niz wlasnie "na maniaka"? Dostajesz 4 dowolne karty i napierdzielasz do konca i przy showdownie okazuje sie kto do czego dozbieral. Jak ja nie lubie tej gry... no offence

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Wg mnie taktyka dobra na graczy, ktorzy nie maja cohones i na tych, ktorzy w poszukiwaniu szybkich i latwych pieniazkow skoczyli na zbyt wysokie limity wzgledem ich bankrolla Jak kazda ma swoje plusy i minusy ot, tyle

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    bardzo lubie grac przeciwko takim wlasnie maniakom - po prostu czekasz na hand i sie podwajasz albo potrajasz po jakims czasie - easy money wiecej takich prosze :P

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    polko ja nie mówie o wszystkich ale część z nich wygrywa i to bym nazwał szybko i dużo

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Rzeszów/Biłgoraj
    Posty
    6
    witam
    czesto trafiam wlasnie na takich graczy ktorzy ciagle betuja i mam juz ich dosc bo zawsze maja szczescie sprawdzam z mocna reka a jemu dochodzi zawsze jakis kosmicznie mocny uklad i gosc jeszcze smieje sie ze mnie mowiac ze to jest poker wlasnie

    pozdrawiam wszystkich czytelnikow

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    polko ja nie mówie o wszystkich ale część z nich wygrywa i to bym nazwał szybko i dużo
    czy ja wiem, wygrywja szybko i duzo, ale raczej sporadycznie, czesto natomiast tez widze jak maniac robi 3 rebuye w 10 minut
    no ale nigdy tak nie gralem wiec nie moge powiedziec stanowczo, ze ten styl gry sie nie oplaca, aczkolwiek wydaje mi sie, ze nie moze sie oplacac

    pozdro