Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    slowplay w limicie jest ograniczony dosc mocno, dlatego podobnie jak autorzy powyzszych postow postawilbym na agresje, a wierz mi, ze w 90% znajda sie fletki ktore callna :P
    Hmm, jeżeli dobrze przeczytałem historię rąk Kodiego to on jednak grał na No Limit :twisted:

  2. #12
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Kodi
    W każdym badz razie grałem dośc pasywnie ponieważ uważałem (tak jak to kiedys napisał Doli) że jesli ma się dobra karte to trzeba ludzi wciągać do gry tak żeby wyciągnąć z rozdania max. cashu 8) Widocznie się myliłem lub żle to zinterpretowałem.
    Pzdr
    Nie wiem dokladnie o czym mowil Doli.
    Ale pasywnym mozesz byc , kiedy masz pewna karte, z ktora np w 100 %wygrywasz .
    Powiedzmy reka Ak pik , stol QJT oczywiscie pik .
    I wtedy mozesz grac pasywnie , tak by wciagnac jak najwiecej ludzi i jak najwiecej $ do gry . Pozwol zeby doszedl jeszcze jeden pik, czy cus innego.

    Bo np mnie bardzo dziwia nie ktore opisywane rozdania typu
    reka KK stol KK x i goscie robia ALL -IN

    pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Jak dla mnie podstawowy błąd to pre-flop check w drugim rozdaniu,gdy miales KK. Nie rozumiem jak mozna majac KK dac check na BB, gdy w rozdaniu jest juz kilka osob. KK owszem - jest znacznym faworytem, ale nie przeciwko kilku osobom. Ale coz - kazdy moze grac jak chce

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    "ZAPOMNIJ o slowplay, po prostu bet'uj swoje silne ręce"
    Pozdrawiam
    Slowplay w limicie czy no limicie IMO z reguly przynosi skutek porownywalny z blokowaniem ciosow twarza przez Golote.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    no tam powinno byc w nolimicie i limicie :P
    jezeli grasz zbyt malo gresywnie to dajesz freecardy, dzieki czemu przeciwnik moze sobie drawowac praktycznie za darmo - maly stosunek bet:stack

    slowplay oplaca sie tylko jezeli masz pewnosc, ze masz nutsa i chcesz wyssac jak najwiecej $$$ od jak najwiekszej liczby osob 8)

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to sa chyba rozdania opisane przez kodiego na sporting bet wiec...
    raise preflop z np KK powinien byc o 10 blindow jesli chcesz miec realne szanse wygranej
    btw ja przegralem 3 x pod rzad na sb z aa poniewaz podbijalem tylko o 5 blindow i rugalo mnie qts oraz 95s
    tutaj gracze mysla troche inaczej...

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    widze ze to co chialem powiedziec zostalo powiedziane , oczywiscie slowplay jest dobry ale przy bardzo mocnej naszej karcie i napietej sytuacji lub agresywnych graczach, AK i K na flopie to mocna karta ale potrzebuje podbicia, przed i po flopie.

    ja dam taka sytuacje slowplaya jaka mialem kiedys:

    poczatek turnieju na BB T6 off, ponad pol stolu limp
    flop 666 8)

    moglem podbic ale czy ktos wejdzie wtedy? malo - to malo zarobie, duzo to ich wystrasze? caly stol check. na turnie jeden podbil a drugi gosc nie wytrzymal i rabnal all-in

    i zapewne wygladalo to tak - wszyscy dali check to pomyslal ze nikt nie ma karety, dwoch nastpnych gosci call :shock: pewnie pomyslaleli ze z kareta to all-ina by raczej nie dal no i ja call i jeszcze jekis short za mna call. Ok gracze nie byli najlepsi ale mysle ze jakbym podbil to bym zgarnal z polowe z tego. wszyscy mieli jakies pary a jeden karte z turna.

    A teraz chcialbym zauwazyc slowplay innego gracza, mial bodajze QQ, gdyby podbil przed flopem to bym spasowal i to on by mial najmocniejsza karte. KK, AA dostalby raczej re-raise a 6x raczej by spasowalo (z tym ze x to nie moglo byc 6 oczywiscie).

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez skaand
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    "ZAPOMNIJ o slowplay, po prostu bet'uj swoje silne ręce"
    Pozdrawiam
    Slowplay w limicie czy no limicie IMO z reguly przynosi skutek porownywalny z blokowaniem ciosow twarza przez Golote.
    hahah dokładnie ;]


    slowplay sucks :twisted:

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    aha .. radek to nie jest już slow play, tylko oczywisty przykład wyciągania od graczy chajcu jak już masz nuts. I tak się powinno grać.

    O slowplay mówimy tutaj co do limpowania kowbojów i rakiet :P