Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przenioslem subfora z Poker w Internecie do nowego forum Poker Roomy, mam nadzieje ze to nieco ulatwi Wam i mi zycie

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    A czemu jest tylko tyle tych poker roomów? Nie ma party poker poker stars i innych znanych roomów. Mi było by bardzo przyjemnie jak by było coś takiego :].

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    to juz chyba 20 pytanie na ten sam temat. W podforum pokerroomy sa takie roomy, ktore zglosily sie do doliego i maja swoje 'przedstawicielstwa' w polsce. co slychac w pozostalych roomach mozna poczytac na forum poker w internecie.

    pozdr
    warsaw

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    A bardzo przepepraszam nie trafiłem na zadne z tych 20 pytań ( a jak ich tyle było to miałem na to duze oddsy:]) Ale to skoro było tyle pytań to cos w tym jest. Widziałem że są topiki o poker roomach w "poker w internecie". Ale to może przynajmniej fajnie by było jak by było przeklejone.
    POdam przykładową przydatnosc
    Topic o pitbull poker (jest na forum o nim topic) uratował by mnie przed graniem na nim. Zaczynałęm moja przygode z pokerem (nadal zaczynam jestem totalnym noobem) i się strasznie zajarałem tym poker roomem. No bo freerole co 40 minut może za niskie kwoty ale co 40 minut !!! I nie trzeba softu zadnego sciagac wiec można sobie w pracy bez problemów pograć. Gdyby był taki topic wiedział bym ze lepiej jest już w pracy sobie cos poczytac o pokerze albo popracować zwyczajnie niż grać na tym. I teraz taki nowy który niechcacy odkryje ten poker room będzie miał dzieki mnie przestroge i nie popełni tego samego błedu. Ale watek nie jest przeklejony i spada w otchłań forum:/. Dodam jeszcze ze przez to ze nie było by tam typów którzy sa odpowiedzialni za te poker roomy można by było zobaczyc po wypowiedziach forumówiczów obiektywna ocene o tym poker roomie. Można by było zobaczyc kto gra na jakim poker roomie (można by w każdym takim topiku dac niki typów z naszego forum na tych poker roomach) Dowiedział bym się wkoncu gdzie graja takie sławy jak wy (:P).
    Można by się było informować o fajnych turniejach zdobytych hasłach na nie o gupich graczach w poker roomie. Może wymieniac się baza dancyh notatek o nich :]. Dobra mogę się tak pordukowac ale zaraz mi się robota konczy wiec spadam. Oczywiście pewnie pomysł taki już był i nie da się go zrealizować bo cośtam.
    Ale jeśli powód był taki ze modzi sa leniwi to powiem ze nie trzeba tworzyc nowch watków tylko podwiesic stare stworzone. I na bierzaco jak ktos zacznie rozmowe o nowym poker roomie to tylko podwieszac.
    Nie chciałem się madrzyc tym postem i się nie obraze jak powiecie ze to gupie. I tak to forum bardzo lubie i będę lubiał pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ehh.. coz za utopijna wizja, az sam sie rozmarzylem. Problem w tym, ze nawet jak komus by sie chcialo robic takie zmiany to forum zrobiloby sie za bardzo podzielone. Jest tu chyba za malo regularnych posterow i wygladaloby to tak, ze wiekszosc tematow swiecilaby pustkami.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, chyba, że powoli wrzucac je do forum poker roomy (jako pojedyncze tematy), do tego głównego działu, a poker roomy, których pracownicy tutaj się udzielają traktowane byłyby jako feature roomy, czy coś w tym stylu. Warte rozważenia