Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: UltimateBet.

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Witam.
    Czy ktoś z Was gra może w UltimateBet?
    Jak tam z poziomem na poszczególnych stawkach, oferta turniejowa i SNG?
    Nie ma problemów z wypłatami?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cashe - (uwaga, ja tego prawie nie gram!) zależy, jakie grasz, ale genaraline nie zaobserwowałem większej ilości wariatów w porównaniu z innymi roomami. Jeżeli lubisz być deep w cashach, to do NL50 są stoły (oprócz normalnych) bez limitu BI. Zazwyczaj ludzie siedzą tam z 50$ czy coś, ale możesz tam wleźć z dowolną (chyba) ilością gotówki.

    Turnieje - regularne za 5-10$, tak do 30$. Za 1-2$ mało. Co do wyższych stawek, nie wiem. Standard to 1500 na start, blindy 5/10, 10/20 itd. co 12 minut. Poziom chyba normalny (bo co tu się może różnić). Ja akurat tutaj zaliczyłem największego turniejowego downswinga, jakieś 20-30 turniejów out of money. Swing się jeszcze nie skończył, zacząłem grać sng Aha - rejestracja na większość turniejów prowadzona jest jeszcze przez pierwsze pół godzinki (trzy pozimy blindów?) po rozpoczęciu turnieju. To tzw. "lista rezerwowa". Powiedzmy turniej zaczyna się o 20:00, zarejestrowało się 400 osób do godziny 20:00. I teraz przez jakiś czas na miejsce wylatującego z turnieju wchodzi gracz z listy rezerwowej. W konsekwencji zamiast 400, gra 500 graczy, ale nie więcej jak 400 siedzi przy stołach. Na szczęście struktura wypłat jest dostosowywana do faktycznej liczby graczy i lista rezerwowa jest bardziej sposobem na zapisanie się, kiedy "spóźniliśmy" się na turniej. W sumie całkiem fajna opcja.

    Sng - od .50$ do 20$ na full ringach jest trochę graczy (czyt. nie czekasz nie wiadomo ile na rozpoczęcie turnieju, w godzinach szczytu max 3-4 minuty). Grane są niestety prawie wyłącznie stt, mtt grałem jeden, jak się grupka nagle pojawiła na 30-osobowym sicie za .50$ Co do poziomu, to ROI > 0 to nie problem chyba gdziekolwiek. Jest trochę regularnych graczy, ale bez przesady. Grałem tak do 10$, głównie za 5$, teraz jeszcze niżej (patrz turnieje :/ )

    W godzinach szczytu gra jakieś 19k osób, więc dostatecznie dużo. Do tego dochodzi przyjemny bonus za pierwszą wpłatę (nie wiem, czy latwy do wyrobienia, ja gram rekreacyjnie - bonus nie ma limitu czasowego)i rakeback 30% za rejestrację przez [niechcębyćzbanowany].

    Wypłaty? - na razie tylko wpłacałem Ale problemów nie powinno być, spory room, wysoko notowany. Nie wiem jednak, czy oni przypadkiem czegoś z Absolute nie mają wspólnego

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    Wyplaty spoko na netellera i Moneybookersa.Wyplata w 48h