Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    Zapraszamy w kazdy czwartek na turniej Texas Hold'em no limit w Warszawie, " TAWERNA" przy ulicy Dereniowej (na Ursynowie). Wpisowe 100 zł, pula nagród dla zwyciezcy w zależności od liczby uczestników. Gwarantowana dobra zabawa. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr. tel. 504 242 236. Serdecznie zapraszam. Nikos

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Już tam był jakiś turniej - jeśli tak - ile osób grało?
    100 idzie w całości do puli nagród czy jest jakiś rake dla organizatora?
    jaki stack startowy? blindy początkowe? co ile czasu blindy rosną?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Czy gry odbywają się przy profesjonalnych stołach ? dlaczego dziób tukana jest kolorowy ? czy jest laptop z programem sędziowskim ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Właśnie, poprosimy o trochę więcej szczegółów. Jak na razie, przynajmniej dla mnie, "za" przemawia miejsce - mam blisko z domu

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Pula nagród dla zwycięzcy tzn że tylko 1 miejsce płatne? Przy okazji poprawcie nazwę tematu...
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 20-10-2007 o 10:02

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    widzialem w metrze (natolin) plakat reklamujacy ten turniej. ale bez szczegolow niestety. ja bym chetnie zagral, bo tez blisko mieszkam. wiecej szczegolow prosimy!

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez AArtino Zobacz posta
    Czy gry odbywają się przy profesjonalnych stołach ? dlaczego dziób tukana jest kolorowy ? czy jest laptop z programem sędziowskim ?
    no i czy sa profesjonalne krzesła? tzn. ja zwykle szybko odpadam, to wygod nie potrzebuje, ale AArtino pewnie by chcial wiedziec

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    no i czy sa profesjonalne krzesła? tzn. ja zwykle szybko odpadam, to wygod nie potrzebuje, ale AArtino pewnie by chcial wiedziec
    on to jeszcze szybciej odpada :P

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    widzialem w metrze (natolin) plakat reklamujacy ten turniej.
    a nie jest czasem reklama taka zakazana w PL? Bo jak rozumiem, organizator do tego nie jest kasynem...

    tak sie pytam, bo moze cos sie zmienilo... albo mozna jechac na malej szkodliwosci... albo moze na jakichs (jakich?) kruczkach....


    wie ktos, jak to jest?

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    przeciez bedziemy ewentualnie grac na zetony, nie na $$$. a gyros jest tam smakowity.