Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    z tego co organizatormi powiedział przez tel jak z nim rozmaiwalem , to codziennie ktos tam gra,ale mysle ze jakiejs mikro stawki bo juz wczesniej bysmy wiedzieli ze tam sie cos dzieje.
    A skoro masz tak blisko to wpadnij tam i sie popytaj napisal bys jak to wyglada

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, zobaczymy co odpisze organizator, a któregoś dnia sam zerknę i sprawdzę, czy gra jest warta świeczki.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poland Alkoholand
    Posty
    14
    Bylem w ten czwartek przyjzec sie rozgrywce lecz niestety turniej nie odbyl sie ze wzgledu na zbyt mala ilosc uczestnikow( byly tylko 3 osoby).

    Dowiedzialem sie kilku rzeczy:
    -blindy startowe 5/10 i podwajaja sie co 30 min.
    -za cholere nie moglem sie dowiedziec o stack poczatkowy ale organizator mowi ze ustawiaja go tak by sobie pograc dluzej
    -wpisowe 100zl i winner takes all
    -bywalo juz 7 osob w takim turnieju
    -jest stol do pokera z uchwytami na napoje taki jak na WLP oraz walizka z zetonami
    -mozna sobie przyjsc z kumplami i pograc stolik cashowy

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jest tylko 1 stolik? Czyli to nie jest multi table tour?:P

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poland Alkoholand
    Posty
    14
    Widzialem tylko 1 stolik

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    no i czy sa profesjonalne krzesła? tzn. ja zwykle szybko odpadam, to wygod nie potrzebuje, ale AArtino pewnie by chcial wiedziec
    AArtino odpada tak szybko, że mógłby grać na stojąco, szkoda krzesła zajmować...

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    To chyba oczywiste. Jak mogłem zajmować krzesło, które Tobie Jacku mogłoby posłużyć jako stolik na pierogi i browara. Jest mi głupio, wymierzam sobie karę 7 minut bez papierosa...START !

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez AArtino Zobacz posta
    To chyba oczywiste. Jak mogłem zajmować krzesło, które Tobie Jacku mogłoby posłużyć jako stolik na pierogi i browara. Jest mi głupio, wymierzam sobie karę 7 minut bez papierosa...START !
    Oj AArtino, AArtino... Dołóż sobie kolejna karę, dłuższą i surowszą! Ja kurwa nie piję śmiedzącego piwska!!!

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Oj AArtino, AArtino... Dołóż sobie kolejna karę, dłuższą i surowszą! Ja kurwa nie piję śmiedzącego piwska!!!
    Śmierdzącego ?!?! Może Ty Jacku jakieś kwaśne dostałeś i się zraziłeś ? ; ) Kar sobie nakładać już nie będę bo mnie za nawiedzonego masochistę wezmą.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Miejsce jest ciekawe , ale nie chialbym jechac i uslyszec ze znowu nie ma turnieju bo za mało osób
    na dodatek w tym samym czasie jest fajny turniej w hiltonie a wpisowe podobne ..