Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Proponuję zatem zagrać w formule "winner takes gyros".

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Jest dziś rozgrywany turniej? Jeśli tak - na jakich zasadach?

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Panowie "organizatorzy": rzuciliście jakieś hasło tydzień temu, że coś będzie się działo i słuch po Was zaginął. Dalej nic nie wiadomo w sprawie Waszych turniejów. Nie ma szczegółów, nie ma nawet potwierdzenia, czy rzeczywiście będzie jakaś gra. Jeśli chcecie zorganizować jakiś cykl, który przyciągnie do Was graczy, musicie chyba włożyć trochę więcej wysiłku...

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    nawiazujac do pytan, (tak dziob tukana jest zolty), a jesli chodzi o turniej to zasady sa proste: do 19 przyjmujemy zapisy, o 20 zaczynamy no limit texas hold'em ostatni bierze wszystko zapraszam do gry

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    zapraszamy do gry

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    jest o 19:00 turnej texas hold'em no limit ostatni bierze wszystko

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Do 19 zapisy a o 20 turniej dopiero się zaczyna? To chyba żarty. Poza tym nie odpowiedziałeś na inne pytania, jakie blindy, jaki stack początkowy. Poza tym podział nagród nieciekawy bardzo, chyba że przyjdzie 6 osób co jest możliwie zważywszy na brak informacji.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    dzwoniłem do goscia i jest to pubik gra tam zawsze kilka osob z zapisami to chyba nie problem zadzwonic przed 19 i wpasc na sam turniej??? nie chodzi o to ze musisz sie zapisac tam na miejscu,tylko zebys dal znac ze bedziesz. z tego co zrozumialem to jak jest ok 20-25 osob to im wystarczy, nie chca jakichs wielkich turnieji urzadzac. Własciciel tej TAWERNY poprostu lubi klimacik pokerowy i jako dodatek urzadza co czwartek taki turniej, nie maja raczej jakiegos regulaminu spisanego.
    Mysle ze jak ktos ma ochote to wpadnie pogra i cos napisze ja dzis nie mam czasu ale moze sie wybiore kiedys zobaczyc jak to wyglada.
    mozna tam wpasc i pograc jak ktos chce tez w inny dzien.
    i pograc stoliczek na zasadach jak w Arenie.

    Jesli cos zle zrozumialem i ktos ma inne info to mnie poprawcie.

    pozdr i miłej gry dla tych co sie wybiorą.

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Pomysł może i fajny ale Winner takes all to mało kusząca propozycja. Wole Hiltona jednak (pomimo wielu niedociągnięć).

    pozdr

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, a jak to jest ze stolikami: kiedy gracie (dni tygodnia, od do...), jakie stawki? Do Tawerny mam 10 minut z buta, a do Areny przez całe miasto taksówką...