Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    przeczytajcie wpierw watek http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6323

    strasznie namnozylo sie ostatnio oszustow, na szczescie wiekszosc to debile

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol po co robic nowy watek odsylajacy do innego watku ?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Seb ja nie wiem ale umieszczam link do tego wątku.

    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...244#post132244

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    widze, ze humor wam dopisuje

    powod jest prosty - sposob wykorzystywany przez oszustow jest niestety bardzo skuteczny, i wiele osob moze dac sie nabrac jeszcze (ja juz bylem nagabywany 6 razy)

    istnienie dwoch watkow moze tylko pomoc dotrzec do niektorych osob chroniac je przed oszukaniem (nie kazdy musi z czystej ciekawosci przeczytac watek "oszustwo", sadzac ze on wymienia sie "bezpiecznie", z weryfikacja goscia itd.)

    nie sadzicie ze jesli choc jedna osobe uda sie powstrzymac przed strata kilkuset zlotych, to warto zalozyc dodatkowy watek ?

    jesli tak, to powstrzymajcie sie przed niekonstruktywnymi postami

    @LeeSue - moze Cie bawi czytanie o oszukanych osobach, kazdy ma wlasne poczucie humoru, moze pare innych osob rozsmieszy ten zaj... zabawny link

    pozdrawiam

    ps. proponowalbym wszystkim osobom zagadnietym przez oszusta udawanie, ze zamierzamy pierwsi wplacic, oszust musi nam podac namiary na swoje konto bankowe/neteller/MB..., ktore to mozna np. wpisac w tym watku - tym samym sadze ze utrudni to mocno "prace" oszustom, beda bardziej jawni albo beda zmuszeni do zakladania kolejnych kont, co jest dosc uciazliwe
    do mnie zglosil sie slawysz@op.pl z moneybookers, tam w ogole jest problem chyba z zakladaniem nowych kont

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    sorry ale osoby sa same sobie winne wymieniaja kase z nieznanymi im osobami

    tymbardziej ze tak jak ktos pisal robic to tylko by zaoszcxzedzic kilka zlotych ?

    Bezsensu

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    rozumiem Twoj punkt widzenia, nie rozumiem tylko, w jakim celu udzielasz sie w watku, ktory Ciebie nie interesuje, i tyczy sie bezsensownych iyo rzeczy

    udzielenia z ktorych nic nie wynika, i ktore tylko prowadza do takich bezsensownych dyskusji, jak ta ktora przeprowadzamy

    pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    widze, ze humor wam dopisuje



    @LeeSue - moze Cie bawi czytanie o oszukanych osobach, kazdy ma wlasne poczucie humoru, moze pare innych osob rozsmieszy ten zaj... zabawny link

    pozdrawiam
    1.Otóż to dla Twojej wiadomości to myślę iż przedmiotowa sprawa została wystarczająco nagłośniona w pierwszym wątku.

    2.Osobiście nie pożyczam.

    3. Uważam, że jeśli robi się wymiany o które ktoś prosi to ten ktoś powinien wpłacić pierwszy bez żadnych kocopałów i pierol....a.

    4. Jeśli mój post Cię osobiście nie rozśmieszył to bardzo mi przykro.


    5. Oczywiście jestem za tym żeby takich gości którzy bezczelnie wyjebują innych na kasę eksterminować.

    pozdrawiam

    LeeSue

    Btw no offence
    Ostatnio edytowane przez LeeSue ; 18-10-2007 o 21:17

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Lect, fantastyczna inicjatywa, również proszę wszystkich o ostrożność ! : http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6323
    ; D

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja z kolei proponuję poczytanie wątku http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6323

    Ostrożności nigdy nie za wiele!!!

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Chciałem zrobić wątek odsyłający do tego wątku, ale przecież nie jesteśmy chamami, nie nie.