Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1
    Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z was oprócz mnie kończy kariere w najbliższym czasie jeśli tak to dlaczego????

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Z tym nie da sie zerwac , predzej czy pozniej to wróci ze zmozona siła, to tak jak bys powiedzal ze od dzis nie oddycham.

  3. Będziesz rozwoził towar małą ciężarówką ? :lol:

    pzdr.
    Chris
    www.poker24.pl

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Niech no zgadne,
    Grales juz dosyc sporo, uzbierales calkiem ladny bankroll, zrobiles byc moze nawet wyplate, ale potem przyszedl potworny tilt, wtapiales wszystko co sie dalo wtopic, to co wyplaciles wrocilo z powrotem na pokera i zostalo przegrane, teraz zaczynalbys od poczatku, nie wiesz juz czy to twoja gra czy pech, wiec postanowailes zrezygnowac.

    Chyba kazdy kto powazniej zabieral sie za granie mial cos takiego, jedni koncza, inni robia przerwe i wracaja, inni graja dalej i przelamuja tilta.

  5. #5
    Niezupełnie ,troche zarabiałem kasy na pokerze ale od ostatniego czasu każdy dzień zaczynałem od -..$$$
    Wreście nadszedł taki dzień że nie wytrzymałem i wszysko przegrałem...dlatego mam zamiar skączyć swoją kariere pokerzysty 8)

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Typowy scenariusz - na wszystkich forach zagranicznych co rusz trafiaja sie tego typu posty, wktorych żalą sie i mowia ze koncza z pokerem np ludzie ktorzy zamienili 60$ w 10.000$, po czym wszystko przegrali w 2 dni. Mnie to jeszcze na szczescie nie dotknelo..

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    "It happens to everyone, from time to time, everyone goes bust. You'll be back in the game before you know it."

  8. #8
    I tu sie właśnie mylisz bo ja nie przegralem wszyskiego tylko niewielką część tych pieniędzy które zarobiłem.Denerwuje mnie to w pokerze że od ostatniego czasu wszystko zagrywałem dobże a i tak wszystok przegrywałem np. daje all in z JJvs22 na flop (257)turn(10)river(Q) tego typu sytuacja trafiały sie non stop

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    samo zycie gdyby JJ czy AA zawsze wygrywalo to ta gra nie nazywala by sie pokerem?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez karolrad
    od ostatniego czasu wszystko zagrywałem dobże a i tak wszystok przegrywałem np. daje all in z JJvs22 na flop (257)turn(10)river(Q) tego typu sytuacja trafiały sie non stop

    Terz tak mam, ostatnio "wrzystkie" moje wysokie układy pżegrywaja z jakimis absurdalnymi draw-outami na wet jak mam seta na flopie i niema rzadnego drawa do niczego, to i tak ktos lapie runner-runnera. Tżeba to po prostu pżeczekać, i miedź bankroll, ktury to wszystok wyczyma. Takie jest moje zdanie.