Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Ruszamy!
    Liga startuje w ten piątek o godzinie 19:
    Lokal w którym będziemy grać nazywa się „Sezam” i mieści się przy ulicy Wrocławskiej 58 w Legnicy(po dokładniejsze informacje zapraszam na gg).
    Wpisowe do turnieju będzię wynosić 22zł(15 zł pula nagród+5zł na klasyfikację generalną + 2zł dla lokalu)+20zł rebuy +20zł ad donn , których oczywiście nie trzeba robić(cała kwota rebuyi oraz add onów idzie do puli nagród aktualnego turnieju).
    Naszym sponsorem będzie Betsson, który na pierwszy sezon oferuje nam takie o to nagrody:
    Na pierwszy turniej będą koszulki dla wszystkich grających

    1.Każdy nowy gracz otrzymuje 20$ w na swoje konto w Betssnie
    2.Do każdego turnieju trafia 100$ - podzial 40/30/20/10
    3.Zwycięzca długiej fali otrzymuje 100$
    drugie miejsce 60$
    4.Do puli turnieju finałowego trafia 300$

    Uwaga jeśli ktoś nie ma konta na Betssonie proszony jest o kontakt ze mną zanim założy.

    Zasady wyrabiania nagród gotówkowych:

    50% nagrody trafia na konto gracza od razu . Pozostałe 50% zostanie dopisane po rozegraniu 10 rozdań na 1$ nagrody. Na uwolnienie nagrody gracz ma :
    7 dni - nagrody za turnieje ligowe.
    30 dni - nagrody za klasyfikacje generalną i turniej mistrzów

    Liczą się wszystkie rozdania, w których gracz otrzymał karty.
    Część nagrody „do uwolnienia” wypłacana na zasadzie „wszystko albo nic” – nie ma możliwości wypłaty części wyrobionej nagrody. Nagroda nie uwolniona w terminie przepada.
    Czas liczy się od momentu wpłynięcia pierwszej części nagrody na konto gracza, ale zliczane są wszystkie rozdania od dnia następnego po turnieju ligowym.
    Np.
    Turnieje rozegrany został w niedzielę i gracz wygrał nagrodę w postaci 50$
    25$ zostaje dopisane do konta gracza w czwartek – jednak do uwolnienie pozostałych 25$ liczą się już rozdania rozegrane przez gracza od poniedziałku.

    Sezon jest jesienny i będzie obejmował 8 turniejów:
    19.10; 2.11; 16.11; 30.11, 14.12; 28.12; 4.01 ;18.01

    6 najlepszych wyników będzie się liczyło do klasyfikacji generalnej. Najlepsza ósemka zagra w turnieju mistrzów do którego wpisowe będzie wynosiło 40 zł( + rebuy + add onn oczywiście jest to sprawą dowolną). Do turnieju mistrzów będzie dodana pula dodatkowa , która będzie się kumulowała przez cały sezon .

    Klasyfikacja generalna będzie uaktualniana co tydzień. Wszelkie pytania proszę kierować na moje gg 1256644 lub na forum .
    Tego posta będę pewnie jeszcze kilka razy uaktualniał więc zainteresowanych proszę o zwrócenie na to uwagi.

    Pozdrawiam i do zobaczenia na turnieju.
    UWAGA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY TERMINÓW KTÓRE NAPISAŁEM PONIEWAŻ NIE ZAWSZE MOŻE MI PASOWAC

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    I tak pan Marian oszuka nas wszystkich.

    DuzySlon

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    10
    widzimy sie jutro Marian mowil, ze bedzie

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    Przysłali mi czapke PokerStarsa pan Marian nie ma szans !

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Boje sie ze musialbys miec nie tylko czapke, ale tez koszulke i kurtke, zeby miec jakiekolwiek szanse. Tak zostaje nam walka o 2 miejsce.

    DuzySlon

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    tym razem wystarczyła mi koszulka sportingbetu

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Mnie udalo sie zapomniec mojej.
    Gratki dla organizatora za wygranie turnieju.

    DuzySlon

  8. #8
    Hej,

    Dzięki Panowie za miły piątkowy wieczór i za to, że dzięki słynnej legnickiej gościnności pozwoliliście zająć mi zaszczytne drugie miejsce...

    Każdemu przyjezdnemu legnickie turnieje szczerze, gorąco polecam.

    Do zobaczenia, mam nadzieję, za miesiąc.

    pozdr.

    P.S. pozdrówcie ode mnie pana Mariana

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Wrzucam dlugo oczekiwane wyniki pierwszego turnieju ktore sa zarazem klasyfikacja generalna:


    Gratulacje dla kolegi z Kielc który w debiucie na naszej lidze zajął zaszcytne drugie miejsce. Zapraszamy czesciej.

    Kolejny turniej odbędzie się drugiego listopada wszystkich chętnych zapraszam.

    Namawiam też tych którzy nie mają konta na betssonie na założenie go a wtedy dostaniecie bonus powitalny w wysokości 20$.

    Pozdrawiam i do zobaczenia

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    2 listopada widze, ze gracie...

    Od strony Glogowa gdy wjezdzam, za wiaduktem w lewo, mijam pkp i pks, jadac prosto to juz wroclawska tak?

    hmm.. kojarze tylko ze jest ona bardzo dluga ulica i jakby ktos byl mi wstanie wytlumaczyc to chetnie poslucham

    Kojarze tylko, jadac ta ulica,ze osiedle kopernik po prawej stronie jest i chyba cmentarz po lewej a na samym koncu szpital, tak?

    Jak mnie mloda pusci to przyjade Bo mam przy okazji sprawe do zalatwienia w Legnicy i super by bylo, gdybym sobie zagral live pierwszy raz


    EDIT: i w ogole co to za lokal jest? knajpa, pub? czy osoby towarzyszace mogly by sobie spedzic tam milo czas? w sensie, pic? Bo wtedy kobiety mialy by co robic... No wiadomo o co chodzi...

    EDIT2: o ktorej srednio sie turniej konczy? (oczywiscie nie licze na zbyta wiele, no ale jakby co rozdanie dostawal AA, to moze do konca turnieju bym wytrzymal

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez som ; 31-10-2007 o 11:03