Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    Musieliby mu chyba od razu zablokowac konto, bo gdybym mial kilka kont, to od razu po tunieju cash-out ....
    Z tym cash-out to nie tak szybko. Własnie dlatego wypłata z pokeroomu trwa z reguly 2-3 dni a nawet dluzej ze przeswietlaja Cie zawsze (nie mowiac o tym kiedy masz nowe konto i wyplacasz pierwszy raz) pod kontem ROI i tego jak wygrales pieniądze. Dział fraudu wie dokladnie jakie sa statystyczne mozliwosci wygrania i jesli tylko cyferki na koncie wychodza poza alarmujące nawiasy bledu statystycznego zaczyna sie przygladanie, ktore czesto przechodzi w dochodzenie. Pewnie tak bylo w tym wypadku - dowiadujemy sie o tym 2 tygodnie po turnieju, ale przez ten czas pewnie dokladnie analizowali wstecz historie rachunków. Nie wiem na pewno czy tak bylo, ale tak przypuszczam.

  2. #12
    no wlasnie tez mi sie tak wydaje. Na CDPoker mialem problemy z wyplata $3k bo wygralem je odrazu w 2 turnieju jaki zagralem w tym pokerroomie. Niby tlumaczyli sie ze mieli problemy ze zweryfikowaniem kodu SWIFT... weryfikacja zajela im prawie 2 tygodnie.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez massca Zobacz posta
    Z tym cash-out to nie tak szybko. Własnie dlatego wypłata z pokeroomu trwa z reguly 2-3 dni a nawet dluzej ze przeswietlaja Cie zawsze (nie mowiac o tym kiedy masz nowe konto i wyplacasz pierwszy raz) pod kontem ROI i tego jak wygrales pieniądze. Dział fraudu wie dokladnie jakie sa statystyczne mozliwosci wygrania i jesli tylko cyferki na koncie wychodza poza alarmujące nawiasy bledu statystycznego zaczyna sie przygladanie, ktore czesto przechodzi w dochodzenie.
    Czyli rozumiem, ze NIE MA MOZLIWOSCI uczciwej statystycznej wygranej pieniedzy ponad pewien ustalony przez pokerroom limit, ktory jest pewnie adekwatny do ilosci kasy wplaconej wczesniej przez danego gracza... Stad wlasnie moje "czarodziejskie serie" na Poker Stars i dlatego nawet, chocbym sie dwoil i troil, nie wygram ze skurwielami i kiedy oni zechca to moje AA przegra z 22. I niech mi ktos znow powie o uczciwosci i czysto statystycznym przypadku w grze i efektywnosci wygrywania... Parodia po prostu... Pokerroomy szukaja tylko frajerow, na ktorych zeruja i ktorych jebia w gar jak popadlo i oprocz kilkunastu rzetelnych ludzi z forum, ktorzy znaja sie na pokerowym fachu i sa w stanie wygrywac pieniadze, wszyscy pozostali zyja ciagle w nadziei, ze kiedys uda sie jednym turniejem odrobic poniesione straty. Tymczasem taki dzien nie nadchodzi, gracz wplaca, wpierdala nastepny sos, wplaca dalej, a pokerroom sie cieszy, ze kolejny kondon sie im wyplaca

    Tak to niestety wyglada i nie jestem pijany, tylko siedze w pracy i czytajac post Kolegi tak mnie jakos naszlo na refleksje...

    Jeszcze jedno-jak ktos zamierza tu pisac o kolejnej teorii spiskowej, to niech lepiej od razu zamknie buzie na klodke. Nie to bylo intencja tego posta. Zastanawialem sie po prostu, dlaczego w przeciagu dwoch miesiecy, grajac turnieje na PS i prezentujac calkiem solidnego pokera, napotkalem na megaserie badbeatow, runner runnerow i tego typu historii (Alchemik-dalej grasz tam turnieje?), ktora doprowadzila do samozawieszenia przeze mnie gry na tym poker-roomie na dwa miesiace. A ze jest to moj jedyny i ulubiony room, to przez te 2 miesiace odpoczywam od pokera. Zaznaczam rowniez, iz wczesniej na tymze samym PS mialem kilka solidnych sukcesow, swiadczacych o tym, ze jestem w stanie wygrywac. Czyzby "podpucha" na dzien dobry?

    Niedlugo wracam do gry-wykluczenie obowiazuje do 8 listopada-i zamierzam zalozyc topic, w ktorym opisywal bede kazdy moj turniej i wszystkie wazniejsze rozdania (cos w rodzaju bloga na forum) i wtedy razem bedziemy oceniac, czy to moje bledy czy "niefart"

    A tymczasem pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 25-10-2007 o 03:51

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahaha wcale nie prezentujesz teorii spiskowych tylko zarzucasz nieuczciwosc pokerooomom

    Oczywisice ze mozesz wplacic 50$ wygrac 10000$ w 3 dni i wyplacic ale mozesz byc pewny ze Twoje konto zostanie przeswietlone bardzo bardzo dokladnie

    A wybacz ale mysle ze nie jestes jedyna osoba ktora prezentuje calkiem solidnego pokera (o ile w ogole tak jest) na pokerstars
    Zreszta zobacz na luckiego jakie mial kiedys wyniki z teraz co przez ostatni miesiac zagral na PS prawie 200 turniejow a zajmowal jedynie co jakis czas nisko platne miejsce


    Wiec przestan sie uzalac :P Bo takie serie sie zdarzaja i juz

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    (Alchemik-dalej grasz tam turnieje?)
    Tak dalej gram.

    z 9 na 10 odpadam z lepszą ręką. I to zazwyczaj nie jakieś 60/40 tylko z 80/20.

    Ale wiem, że w końcu przyjdzie mój dzień

    Pozdrowionka

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    A wybacz ale mysle ze nie jestes jedyna osoba ktora prezentuje calkiem solidnego pokera (o ile w ogole tak jest) na pokerstars
    I tu masz racje

    Mi moze sie wydawac, ze jest to solidny poker, a w rzeczywistosci sprawa nie musi byc az tak dla mnie rozowa. Kazdy z nas popelnia bledy i ja rowniez. Tyle, ze w moim przypadku (a jestem dosc nerwowy), wieksza ilosc bledow spowodowana jest na przyklad kilkunastoma badbeatami z rzedu. Stad obecna przerwa i odpowiednie nakrecanie sie psychiczne do gry

    Tragedii nie robie-bedzie jeszcze GUT!
    POZDRO!

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Kiedys gralem na PS ale przenioslem sie na inny room. Jakis tydzien temu wplacilem tam 220$ z mysla grania turnieji 50$ w wolna sobote lub niedziele( chodzi mi o turnieju 1000+ graczy gdyz w takim jeszcze nic szczegolnego nie wygralem). Po 45min grania moje AK okazalo sie za slabe na K10 i stracilem wieksza czesc stacka(all in preflop). No coz sprobuje za tydz.