Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    To nie jest afera na skalę Absolute Poker, ale 'TheV0id' stracił wygrane 1,3mln$, z uwagi na złamanie regulaminu PokerStars (szczegółów nie mogłem znaleźć). Dochodzenie PS trwało ponad dwa tygodnie. Wszyscy pozostali przesunęli się w górę w wypłatach. I kto powie gościowi z bubble, że miał pecha? No i niedoceniana Vanessa Rousso dzięki temu otrzymała 250k$ więcej.

    dla przypomnienia: to był jedyny turniej pod tym nickiem tego gracza, dzięki temu miał ROI ponad 52000% lol.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    podejrzewam, ze jest bardzo wkurwiony ;d swoja droga ciekawe dlaczego stracil

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hahaha

    no wlasnie jak ogladalem stolik to ten VoiD mial mega farta nie mowiac juz o ostanim ruuner runner stricie jesli dobrze pamietam

    ale ciekawe jak mogl "oszukiwac"

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    gral w turnieju pod kilkoma nickami, z tego co pamietam mial konta na kilku czlonkow rodziny :P, multi accounting
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 22-10-2007 o 15:24 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    podejrzewam, ze jest bardzo wkurwiony ;d swoja droga ciekawe dlaczego stracil
    wkurwiony to on moze byc na siebie musial sie liczyc z konsekwencjami swojej glupoty

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    To jaki jest powód ? Grał pod kilkoma nickami ? Zatem ucieszy się ten gość z Nebraski ka$ino, który był drugi (ostatnio grałem deepa za 22$ z ka$ino i wspomniał, że nie wierzy w swój wynik i pewnie długo nie uwierzy), lol uwierzy jak zacznie hajs wydawać ; - D. No ładnie coraz to nowe ciekawostki w świecie pokera a ja sobie konto zablokowałem właśnie żeby odpocząć

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez AArtino Zobacz posta
    a ja sobie konto zablokowałem właśnie żeby odpocząć
    A silna wola juz nie wystarcza?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Nie ufam sobie. Nikomu nie ufam

  9. #9
    GuestJ Guest
    Zawsze powtarzam że silna wola to przereklamowana sprawa

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Musieliby mu chyba od razu zablokowac konto, bo gdybym mial kilka kont, to od razu po tunieju cash-out i przeciez do sadu cie nie pozwa na gibraltarze czy gdzies, na minusie chyba tez nie mozna miec konta, chyba ze zabrali mu cala reszte z innych kont i po prostu dorzucili mimo wszystko roznice innym graczom z wlasnej kieszeni.