Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    10
    Witam!

    Ostrzegam graczy przed depozytem w tej firmie! Zrobilem niedawno depozyt 100$. Udalo mi sie potem z tego ugrac ok. 2300$. Chcialem zrobic wyplate. Dlatego zalozylem konto MB i zrobilem depozyt 20$. No i sie zaczelo . Najpierw potrzebowali duzo dokumentow i w dodatku zablokowali mi konto. Oczywiscie wyslalem im co chcieli - dowod osobisty, paszport, ksero karty VISA itd. Potem po wielu godzinach okazalo sie ze musze do nich zadzwonic. Oczywiscie to zrobilem i powiedzieli mi ze moj paszport jest podrobiony i na tej podstawie oddadza mi 100$ na visa i 20$ na MB i zamkna konto... Czy kogos juz tak potraktowali?? Jak odzyskac pieniadze? Czy w ogole sie jeszcze da? Bo dla mnie ponad 2000$ to kupa kase (. Oczywiscie wszystkie dokumenty nie byly podrobione oraz nie bylo zadnych przekretow z mojej strony. Co mam robic w takiej sytuacji???

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol uwielbiam te sytuacje gdy ktos wplaca mala kase robi szybko jakies duzy sumy i ma problemy przy wyplacie a potem zali sie na forum

    oczywiscie wszystkie takie osoby pisza ze nic nie robily przekretow

    Nikt Ci nic nie pomoze rozmawiaj z Bodogiem zreszta wiekszosc roomow ma podane ze moze zamkknac konto gracza bez powodu

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    10
    Na BODOG zarejestrowalem sie pierwszy raz, a przekretow to nie bylo!

    Czyli wedlug Ciebie sebkrol18 moga tak sobie zamknac konto i nic im nie zrobie?? Rozmawialem z nimi wiele razy i nic...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Pewny jesteś że żadnego chip dumpingu nie było?
    Grałem kiedyś w Bodo i nie miałem żadnych problemów. A tak szczerze - w starciu z Poker Roomem nie masz praktycznie żadnych szans - mogą zablokować konto i skonfiskować środki i nie ma się gdzie odwołać. Można próbować wyjaśniać na Supporcie, ale rozumiem, że to już przerobiłeś...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    moga robic co chca

    Zreszta po co mieli by Cie okradac dla smiesznych 2000$

    Cos musialo byc nie tak nikt na forum nic Ci nie pomoze jak sie nie dogadasz na supporcie to nic nie wskorasz

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ja wpalcilem na unibet 50$ i w tydzien zrobilem 1700$ ponad i mi nie zamkneli, tylko ze przegralem pozniej
    Wiec jest to mozliwe i wierze, ze walkow nie bylo. A cala sprawa troche dziwna. Dobrze ze chociaz Ci te 120$ oddadza.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    14
    Mecz ich do bolu. Mi kiedys tez zablokowali tam konto, bo wplacilem 1 tys $ i po paru godzinach wyplacilem, gdyz chcialem grac tylko bonusowa 100. Pomeczylem ich chyba z 8 mailami i poskutkowalo. Oddali pieniadze, a konto nadal zablokowane. Wiec kluc sie z nimi i spytaj sie na jakiej podstawie stwierdzili, ze Twoj paszport jest podrobiony. Skladaj skargi i takie tam, wykorzystaj wszystkie mozliwosci, wkoncu masz o co powalczyc.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Joker jasne ze to mozliwe ale chodzi mi o to ze generalnie pokerroomy nie banuja ludzi ot tak sobie bo im to by sie zwyczajnie nie oplacalo tracic renome itd

    A najczesciej blokuja roznym cwaniaczkom ktorzy potem na forach pytaja co robic bo okazalo sie ze ktos wykryl ich przekrety itp

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    10
    No wlasnie problem w tym, ze zadnych przekretow nie bylo... Dzwonilem wiele razy do Nich i za kazdym razem mowia to samo... no i kasy juz nie odzyskam jedeyne co to 120$, ktore wplacilem do nich wczesniej. W przypadku tukena to troszke inna sytuacja, bo oddali to co wplaciles.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jak paszport podrobiony to i z tego wniosek ze dowod i karta tez. I wszystko inne co wyslesz tez podrobione. Jakis nonsens, bym sie konkretnie wqrwil.