Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam nie wiem juz co robic wiec moze wy mi pomozecie o co bardzo prosze Juz wyjasniam o co chodzi. Mam internet z UPC Chello 2Mbit/s. Posiadam modem Webstar ktory dostalem od UPC a do niego podpiety router SMC ktory rozdziela lacze zarowno na moj komputer jak i na komputer ojca. Gram na Betssonie juz od dawna i nigdy nie mialem zadnych problemow, jednak jakis czas temu podczas grania turnieju w trakcie rozdania nagle cos sie stalo i zostalem rozlaczony. Po tym rozlaczeniu wogole nie moglem polaczyc sie z Betssonem ani przez klienta pokerowego ani przez przegladarke. Odlaczylem na probe calkowicie router i polaczylem moj komputer bezposrednio z modemem i wszystko wrocilo do normy-moglem laczyc sie bez problemu pod warunkiem ze nie uzywalem routera. Sytuacja taka utrzymywala sie do konca dnia. Nastepnego dnia sprobowalem podpiac ponownie router gdyz ojciec narzekal na brak internetu i o dziwo wszystko dzialalo juz dobrze. Polaczylem sie bez problemu z klientem pokerowym i zaczalem gre. Jednak od tamtej pory mam spory problem. Kiedy gram ring games wszystko dziala idealnie obojetnie ile bym otworzyl stolikow jednoczesnie. Natomiast kiedy wlacze jakis turniej polaczenie zrywa mi sie co kilka sekund co zupelnie uniemozliwia mi gre. Sytuacja wystepuje oczywiscie nawet gdy mam otwarty tylko 1 stolik turniejowy. Stracilem juz przez to kilka buyinow i nie wiem co robic. Poprostu podczas gry turnieju widze praktycznie co rozdanie na czacie "Polaczenie z serwerem zostalo przerwane. Trwa laczenie z serwerem. Proba 1. Proba 1. Nie doszlo do polaczenia" Po chwili polaczenie wraca by za kilka lub kilkanascie sekund znow sie zerwac i tak w kolko. Nie da sie przez to grac, czesto pasuje mi karty ktore chcialbym zagrac.Kontaktowalem sie z moim dostawca uslug internetowych aby zapytac czy oni nie blokuja portow z ktorych korzysta betsson czyli 5700-5799 i zapewnili mnie ze z ich strony na 100% zadne porty nie sa blokowane. Sprawdzilem tez konfiguracje routera i Firewall jest wylaczony i zadnych portow nie blokuje. Poza tym wydaje mi sie ze gdybym mial zablokowane porty potrzebne do gry to nie moglbym przeciez wogole polaczyc sie ani tymbardziej grac ring games a przypomne ze te dzialaja bez najmniejszych problemow. Zrywa polaczenie wylacznie jak gram turniej.Pisalem do supportu Betssona ale odpowiedzieli mi ze problem nie lezy po ich stronie. Nie wiem juz zupelnie co moglbym zrobic dlatego prosze was o pomoc. No i sorki za tak dlugiego posta troche sie rozpisalem ale chcialem dokladnie wyjasnic problem. Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a próbowałeś ustawić virtual server na tych portach w ustawieniach natu routera ??

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Probowalem. Wyglada to u mnie w ten sposob:
    http://img442.imageshack.us/my.php?i...lserverqk4.jpg
    Jednak w menu odnosnie NAT jak widac oprocz Virtual Server jest tez Special Aplications. Otworzylem helpa do tej opcji i oto co jest napisane:
    Special Applications
    Some applications require multiple connections, such as Internet gaming, video conferencing, Internet telephony and others. These applications cannot work when Network Address Translation (NAT) is enabled. If you need to run applications that require multiple connections, specify the port normally associated with an application in the "Trigger Port" field, select the protocol type as TCP or UDP, then enter the public ports associated with the trigger port to open them for inbound traffic.
    Wiec powinienem probowac ustawic te porty w Virtual Server pod NATem czy w Special Applications? Troche mnie dziwi to wszystko poniewaz nigdy nie grzebalem w ustawieniach routera i od zawsze wszystko na Betssonie dzialalo bez problemow wiec nie wiem co sie stalo nagle. Dziekuje za pomoc

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Dodam jeszcze iz probowalem juz zarowno z ustawieniami portow 5700-5799 w NAT-Virtual Server jak i w NAT-Special Applications i nic to nie dalo. Pomaga jedynie odlaczenie routera i wpiecie mojego komputera bezposrednio do modemu. Wszystkie problemy ustepuja jak reka odjal, poza tym ze komputer ojca traci w tym momencie dostep do internetu. Co ciekawe przy podlaczonym routerze i bez ustawiania jakiegokolwiek NATA dzialaja mi idealnie cash games a nawet turnieje play money. Problem pojawia sie tylko i wylacznie w przypadku kiedy chce zagrac turniej real money. Od razu zrywa polaczenie i naprawde juz nie wiem czym to moze byc spowodowane. Jesli ktos jest w stanie mi pomoc to bardzo prosze bede bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    na pewno jest jakaś różnica w czymś... nie wiem w czym może być w pakietach wysyłanych czy co.. w sumie i tu i tu zachodzi obustronna komunikacja więc nie wiem w czym problem w sumie...

    ja też mam chello z routerem i miałem problem na expekt, i na cdpoker ale nie wiem czym spowodowany i nie chciało mi się dociekać ale na przykład na expekt zrestartowałem kompa i było ok...

    jest to bardzo dziwne i raczej trzeba niezłym mózgiem być i wiedzieć sporo o routingu i ogólnie o tym jak działa połączenie w pokerrom ze znajomościa różnica cash - tour żeby coś wymyślić...

    nie wiem jak Ci pomóc..

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Trudno w kazdym badz razie dzieki za odpowiedz moze jeszcze znajdzie sie ktos kto mial stycznosc z podobnym problemem

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Zeby Cie pocieszyc mialem podobny problem, tylko z Carbon Poker(dawne poker.com). Tez mi sie wieszaly turnieje... Niestety nie znalazlem rozwiazania Pozdrawiam z nadzieja,ze znajdzie sie jakis mozg

  8. #8
    GuestJ Guest
    To jak wczoraj grałeś we fri kraks? :P

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    JimiVega tak jak pisalem wyzej jak podlacze moj komputer bezposrednio do modemu z pominieciem routera to wszystko dziala jak nalezy

  10. #10
    GuestJ Guest
    Spoko, nawer nie wiem za dobrze co to router więc nie czytałem całego posta