Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 144
  1. Witam,

    Podział puli w mastersie jeszcze nie jest ustalony. Możliwe są wszystkie rozwiązania.

    Deleo:
    Jesli chodzi o zegarek - pownien być niebieski, ale w tej kolekcji są różne wzory i być może przez pomyłkę wysłali Ci inny.
    Jeśli to Cie pocieszy, ja osobiście uważam, że czarny jest fajniejszy ..
    pzdr
    M.

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Eh, brak mi slow...

    Od poczatku turnieju (35min) rozlaczylo mnie juz chyba 12 razy, nie widzialem w calosci chyba zadnego rozdania, nie mowie o sytuacjach w ktorych podbijam przed flopem i mnie wyrzuca. Nie jest to problem z laczem, poniewaz gram w kilku roznych sieciach i NIGDZIE nie rozlacza mnie nawet na chwile... Tydzien temu w lidze rozlaczylo mnie 2-3 razy, nie pisalem o tym, ale dzisiaj nie moge zwyczajnie w ogole grac... Szkoda nie tylko wpisowego, ale i szans w lidze, ale na pewne sprawy nic nie poradze

    Zaznaczam ze to juz 3cia liga ktora gram na Betssonie, a wczesniej nie mialem zadnych problemow. Problem powstal wiec prawdopodobnie po jednym z updatow.
    Ostatnio edytowane przez Szalu ; 27-11-2007 o 19:39

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Ok mi juz wystarczy.... polaczylo mnie laskawie na jakies rozdanie, podbijam przed flopem, na flopie i na turnie, a kiedy na river lapie swoj uklad rozlacza mnie... szkoda wiecej nerwow, wyzej dojde na sitoucie niz takim graniu...

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    U mnie to samo, zupelnie nie da sie grac. Zrywa polaczenie ze stolem doslownie co rozdanie. Nie jest to na 100% problem polaczenia internetowego bo dziala ono idealnie. Moj komputer podpiety jest bezposrednio do modemu wiec nie jest to rowniez problem z routerem o ktorym pisalem w innym watku. Zreszta widze ze innym graczom tez rwie polaczenie bo co chwile leca na AWAY. Tak nie moze byc. Moze to jakis skutek problemow z serwerami Ongame bo w nocy i dzisiaj rano byly awarie.

    Edit: Przestalo mi na jakis czas zrywac polaczenie odkad rozpoczal sie Final Table, wiec moze to wina serwera ktory obslugiwal inne stoly lub ich wieksza ilosc? Nie wiem, moze chodzi o routing do serwera betssona ktory obslugiwal ten turniej? Niestety po jakims czasie rowniez na FT zaczelo zrywac co kilkanascie sekund. Mam internet w UPC chello, wszystko oprocz tego turnieju dzialalo idealnie. W kazdym badz razie gralo sie masakrycznie, spasowalo mi wiele ukladow ktore chcialem rozegrac chocby KK Mam nadzieje ze cos sie wyjasni i moze chociaz za tydzien da rade w normalnych warunkach rozegrac lige.

    Dolaczam malutkiego screena z czata jak to wygladalo:

    Ostatnio edytowane przez kraks ; 27-11-2007 o 22:08

  5. Witam,
    Wyniki 7 turnieju ligowego:



    frekwencja wczoraj dopisała, pojawiło sie kilku nowych graczy a jednemu z nich udało się (?) nawet wygrać. Do zdobycia było sporo punktów i dzięki temu klasyfikacja generalna troche się przetasowała:





    Wczoraj Ongame miał problemy techniczne i stąd pewne problemy.
    W takich sytuacjach najlepiej próbować grać przez www - wiem, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale czasami pozwala to dokończyć turniej ....


    pzdr
    M.

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Probowalem grac przez www, z komputera obok a nawet przez www z linuxa i zupelnie nic to nie pomagalo, nadal rozlaczalo co chwile. No ale ok byly problemy trudno, mam nadzieje ze za tydzien bedzie juz wszystko ok. A tak przy okazji, w jaki sposob rozstrzygane jest miejsce w klasyfikacji w przypadku graczy ktorzy maja taka sama ilosc punktow?

  7. #47
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Ja tez probowalem klientem od siebie, z komputera kolegi uzywajacego innemu systemu jak i przez www, wszystkie metody daly jednakowy skutek, sitout przez caly turniej...

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Najbardziej zastanawia mnie to, dlaczego nie rozlaczalo wszystkich tak jak nas. Gdyby to byly ogolne problemy techniczne Ongame to wydaje mi sie ze rozlaczaloby wszystkich rowno. Rozmawialem z kolega ktory rowniez gral ten turniej ligowy i nie rozlaczylo go ani razu chocby na chwilke. Ma on internet z netii, wiec moze ma to cos wspolnego ze i ja i ty Szalu mamy neta z UPC chello i rozlaczalo nas doslownie co rozdanie. Nie rozumiem tylko dlaczego lacze z UPC chello mialoby nie wspolgrac z serwerami turniejowymi Betssona? Moze chodzi tutaj o jakis routing? Bo z pewnoscia nie o predkosc lacza, ja mam 2Mbit/s a ty z tego co pamietam nawet 4Mbit/s. Pozdrawiam

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam no i dzisiaj po raz kolejny rozlaczalo! Na pierwszym stole jeszcze nie bylo najgorzej ale pozniej to juz zaczela sie masakra, zrywalo polaczenie co kilkadziesiat sekund a pozniej juz co rozdanie. I to nie tylko mi bo wiele osob na czacie pisalo ze ich tez rozlacza. Co to ma byc? Rozumiem ze byly problemy techniczne no ale to juz przegiecie zeby co tydzien grac w takich warunkach. Dzisiaj po raz kolejny odpadlem przez to z turnieju, wogole nie widzialem kart jakie dostawalem w koncowej fazie gry!!! Co sie dzieje w ostatnim czasie ze sie tak wszystko sypie? Przeciez to zupelnie uniemozliwia gre. Betsson Polska - moglbys przekazac sprawe gdzies do dzialu technicznego? Moze cos sie wkoncu wyjasni w sprawie tego zrywania na lidze, bo ja juz mam dosc placenia co tydzien 5,5$ i ogladania polowy kart jakie dostaje i dodatkowych nerwow z tym zwiazanych.

  10. Witam,
    Zobaczę co da się zrobić z naszej strony z tymi problemami technicznymi.

    Wyniki 8 turnieju:



    I klasyfikacja generalna:



    Przypominam, że w klasyfikacji generalnej liczy się najlepszych 8 wyników. Ponieważ wielu graczy zagrało już 8 turniejów, coraz trudniej będzie im poprawiać wynik w generalce. Dotyczy to głównie graczy z czołówki i daje szanse graczom ze środka tabeli na grę w turnieju finałowym

    pozdrawiam

    M.