Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 144
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    14
    cos nie wyszlo z tymi 2000 stacku na starcie...

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    wina po stronie OnGame

  3. Witam,

    Pierwszy turniej ligowy za nami. Wbrew obawom frekwencja dopisała - grało 30 zawodników.
    Zamiast "zamówinego" stacka poczatkowego 2000 Ongame zrobiło standardowe 1500. To nasze odwieczne przepychanki pod tytułem "dalczego wy Polacy chcecie mieć zawsze inaczej niz wszyscy ???"
    Tak czy inaczej - myślę, że ta akurat zmiana powinna zostać. Wczorajszy turniej zakonczył się o 23.39. Większy stack wydłużyłby czas trwania co najmniej o godzinę.
    15 minutowe blindy dają sporo miejsca na grę i stack w wysokosci 1500 jest OK.

    Wyniki wczorajszego turnieju:




    Wyniki te są jednocześnie klasyfikacją generalną

    Nagroda specjalna już w drodze


    Dostalem "skargi" od graczy dotyczące zawodnika BettsonNEG, któremy dochodziły podobno jakies niesamowite układy . W związku z tym chciałem oświadczyć, że gracz ten nie jest naszym botem ani nie korzysta z dobrodziejstw "podkręconego" softu ongame bardziej niz inni .
    Po prostu trzeba umieć wyczuć kiedy draw dojdzie

    Pozdrawiam

    M.
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 17-10-2007 o 11:19

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hahahaha no nie moge fajne te skargi hahaha ale moim zdaniem BettsonNEG to bot Betssona...


    Betsson jedna kwestia, zwyciezca klasyfikacji generalnej dostaje MNIEJ niz winner kazdego turnieju, to chyba nie jest dobre ? Zegarek 120$ jako dodatek, nagroda okolo 60$ a zwyciezca klasyfikacji generalnej ledwo 100$... Moim zdaniem to lekkie nieporozumienie. Moze tylko dla mnie bo zawsze patrze na wyniki dlugofalowe ale... moze mam racje ?

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Jest jeszcze turniej masters

  6. Oraz sława prestiż i uznanie w środowisku ...
    Nie wszyscy graja w pokera dla pieniędzy


    pzdr
    M.

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hehe tak tak, w pokera nikt nie gra dla kasy przeciez. Ale dlaczego zwyciezca klasyfikacji nei dostaje np takiego zegarka dodatkowo ? (klasyfikacje moze wygrac ktos kto nigdy 1 nie byl...) Tylko przyklad...

  8. Jest w tym troche racji, więc dodajemy do regulaminu:

    Jeśli zwyciezca klasyfikacji generalnej nie wygra żadnego turnieju, również dostanie zegarek

    pzdr

    M.

  9. #19
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Oraz sława prestiż i uznanie w środowisku ...
    Nie wszyscy graja w pokera dla pieniędzy
    M.
    W takim razie bilecik z sobotniego freerolla (jeśli Pan Betsson mi go podzieli przed wydaniem o co zresztą poprosiłem tylko może trochę za późno) traktuje jako mój bilet do sławy i poklasku
    Do zobaczenia we wtorek

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    szkoda ze liga jest we wtorki...
    jednak wole WLP