Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Party, PLO200. HH wygląda inaczej, bo musiałem ściągać przez maila.

    Table Table 125419 (Real Money) -- Seat 9 is the button
    Total number of players : 10

    Seat 1: Remanipulator ( $342.96)
    Seat 2: mickemous ( $66.60)
    Seat 3: uldis ( $199.75) (52/3/1.5 po 1K rąk i – 10 BI, słaby CS)
    Seat 4: Snarty ( $199)
    Seat 5: gilesbison ( $56.12)
    Seat 6: Rapid99 ( $517.79)
    Seat 7: HA_KYKAH ( $352.20) (22/5/2 po 2.5K rąk, i +2.5 BI ostatnio regulars)
    Seat 8: Dr_Drug ( $252.64)
    Seat 9: GuldPojken ( $31.43)
    Seat 10: HERO ( $246.23) (w tym miesiącu 22/6/3)

    HERO
    posts small blind (1)
    Remanipulator posts big blind (2)

    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ , , , ]

    mickemous calls (2)
    uldis calls (2)
    Snarty calls (2)
    gilesbison folds
    Rapid99 calls (2)
    HA_KYKAH calls (2)
    Dr_Drug folds
    GuldPojken folds
    HERO calls (1)
    Remanipulator checks
    ** Dealing Flop ** : [ , , ]

    HERO checks
    Remanipulator checks
    mickemous checks
    uldis checks
    Snarty checks
    Rapid99 checks
    HA_KYKAH bets (13.30)
    HERO calls (13.30)
    Remanipulator folds
    mickemous folds
    uldis calls (13.30)
    Snarty folds
    Rapid99 folds
    ** Dealing Turn ** : [ ]

    HERO checks
    uldis checks
    HA_KYKAH bets (51.21)
    HERO calls (51.21)
    uldis calls (51.21)

    ** Dealing River ** : [ ]

    HERO ???

    ---

    HA_KYKAH ma IMO znacznie częściej TTP lub seta, rzadziej wrap w stylu AQT. Uldis ma dowolny draw lub np. bototm seta.
    Jaki ruch jest tutaj wg Was najbardziej +EV? Check z intencją check-raise, 1/4 puli, 1/2 puli, push?

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    dłużo zależy od tego co działo się wcześniej na stole,jak mogą cię postrzegać,i jakie oni sprawiają na tobie wrażenie.
    Jeżeli masz tight image to wzasadzie push odpada,bo nic z tej parti juz nie wyciągniemy a sprawdzi nas tylko dokładnie to samo.Mało kto też będzie tu valuebetował seta,ale istnieje zawsze nadzieja że przy takiej puli po twoim checku uldis będzie chciał reprezentować nutsa,ale to z kolei zależy od tego czy HA_KYKAH nie jest permamentnym niedowiarkiem.
    ja gram to tak jeżeli HA_KYKAH jest zdolny do callowania w takiej sytuacji to push,jeżeli obstawiam że się raczej złoży,a uldisa oceniam jako sklonnego do blefowania to check,ewntualnie mały bet tak za 1/4 pota,bo może ktoś sobie pomyśli że blokujemy
    myśle że nie ma tu złotego środka

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    ja bym dal 1/4 puli uldis seta pewnie nie zzuci a po ewentualnym jego callu hakykah bedzie mial bardzo dobre odssy i czasem sie tez dozuci

    check - jesli maja sety albo parki to bedzie check check, jedyna mozliwosc blefu widze jesli hakykah mial wrapa w stylu AQT ale jakos nie wydaje mi sie zeby tu chcial blefowac, jest jeszcze mozliwosc ze stwierdzi ze wyciagnie kase od uldisa na nizszego seta ale to juz wydaje mi sie na tyle zadka sytuacja ze sklaniam sie w strone betowania

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wydaje mi sie ze ciezko ocenic cie akurat na 9t jakby nie bylo doszedl ci backdoor wiec ni h... zeby mogli cie wyczuc mysle ze pól puli do 3/4 puli byloby tu najlepszym zagraniem
    check z intencja wyciagniecia chociaz jednego allina wydaje sie dosc ryzykowny ale byc moze oplacalny czas zawierzyc swej czutce...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Jest określenie na takie zagranie tzw. "sell the nuts". IMO nie krzyczysz "mam nutsa" uderzajac za 3/4 czy pota... Jezeli dobrze licze to w puli jest ok. 200$, wiec ja bym betowal za ok. 40. Wiadomo, ze pula jest moja, ale chce z parti wyciagnac maksymalnie duzo.

    Przy takim becie przynajmniej jeden gosc powinien Cie sprawdzic, a kto wie, moze ktos zczyta to jako value bet i pokusi sie o raise

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Zagrałem tutaj za ok $50 i przeciwnicy spasowali. Bez historii. Z tego co widzę, to gralibyście to podobnie...

    pzdr