Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160
  1. #151
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    No wlasnie ktos ma wieksze doswiadczenie z Deuces Cracked? Wlasnie na trialu ogladam pare filmikow i na prawde jak na razie jestem bardzo rozczarowany.. W ogole problem z poszukaniem czego trzeba, nie moge szukac konkretnych stawek jak nl50 nl100 itd.. nawet w video description nieraz nie jest napisane..
    Najwiecej filmikow z nl100 jest sthiefa09 zaczalem ogladac jego serie Turning the Corner i jakies dziwne rzeczy.. Gosc raisuje z T8s dostaje calla z buttona na flope J42 trafia FD, cont betuje tamten call, wychodzi T, to on czeka, przeciwnik betuje, on call, river to A w kolorze a wiec trafia kolor. Bije jakies 20$ do puli 40$ i folduje na shova od tamtego bo stwierdza ze to musi byc wyzszy kolor.. Troche dziwne zagranie jak dla mnie..
    Albo sugestia raisowania do 7-8 BB gdy button open limpuje a na SB trzymamy QJs albo ATo..
    Ktos wie ktore filmiki tam warto ogladac na tych stawkach?
    Bo do tego sthiefa jakos nie jestem przekonany..

  2. #152
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    alchemik wiadomo ze 20$ miesiecznie to niewiele ale chodzi mi o to ze ze tak jakby placilbym nie za ogladanie filmikow bo przeciez pewnie kazdy filmik ogladalbym raz ale ze place za to w jak krotkim czasie zmusze sie do ich obejrzenia im bardziej bede leniwy tym wiecej zaplace ;p

    Juz duzo bardziej wolalbym placic stala stawke za obejrzenie danego filmu a nie zeby to byl czasowy abonament

  3. #153
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Swoja droga strasznie niskie ceny ustalili. Za te 30 $ mozna sobie nasciagac wszystkie filmiki, a jest ich duuuuzo i potem sobie spokojnie ogladac.
    A nawet i chyba nie trzeba by tyle placic, bo jest jakis 7dniowy trial, nie wczytywalem sie specjalnie.

    Ace: Wsrod instruktorow sa i lepsi i gorsi, roznice sa naprawde znaczace. Na stoxpoker jest 2 graczy bedacych w top 5 na swiecie w swojej grze, ok 5 naprawde, naprawde dobrych, a reszta dosc przecietna.

    A i nie koniecznie ogladalbym filmy ze stawek na ktorych sie gra. Jezeli ktos gra np nl 400 i nagrywa filmiki nl 100 to nie oszukujmy sie, lata swietlne mu brakuje do najlepszych.
    Mi w grze nl hu najlepiej pomogly filmiki bryce paradis, dotyczace limit hu, czyli zupelnie innej gry ( i do tego stopnia zainteresowaly, ze postanowilem sie przerzucic na limit )
    Ostatnio edytowane przez Maro9 ; 20-01-2009 o 08:57

  4. #154
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    poradzil sobie ktos ostatnio z tym zeby nie pobierali mi co miesiac tych 28$ na CR?? Ja teraz nie moge nawet tam zadnej zakladki z moim kontem znalezc, zeby nr karty skasowac... a placic im mi sie nie chce teraz przez wiecznosc;p

  5. #155
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Zakladka jest na dole w edit billing ale kurde nie wiem jak to skasowac ten numer karty.
    Mi od listopada nie pobieraja kasy ale pisze ze odnowienie jest 2/02/2009 to moze zaczna i tez musze to jakos skasowac ten numer karty.
    Jak bedizesz wiedzial jak to napisz.
    Chyba trzeba im mejla napisac co s mi sie wydaje.

  6. #156
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na stronce na dole masz Account/Edit billing...

    i tam możesz odznaczyć żeby nie pobierało...

  7. #157
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    W ktorym miejscu mam tutaj odznaczyc??


  8. #158
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie pamiętam jak ja to kiedyś robiłem, ale pewnie da sie po prostu zostawić te pola puste...

    albo pewnie najłatwiej napisać maila do suportu

  9. #159
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    Witam,
    przerwało mi subskrybcję w CR i dostałem maila, że teraz mogę ponownie ją aktywować do 4 miesięcy bez konieczności ponownej opłaty wpisowej.
    czyli co, mógłbym teraz znowu wykupić się na 1 miesiąc, pozgrywać filmy, aktywować je i do 4 miesięcy spokój.

    robicie tak?

  10. #160
    Witam,

    Wykupilem sobie abonament na CR i z racji tego ze jest tam teraz mnostwo filmow pytanie do osob ktore juz korzystaja z CR. Jakie filmy/serie mozecie polecic dla gracza nl50-nl100 6-max?


    Pozdro