Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ok, może to ja coś pokręciłem... na żywo w vegas kilkakrotnie spotkałem się z zupełnie inną definicją, gdzie okreslano nitem gościa, który jest kompletnym wariatem.
    Każdy język ewoluuje i być może w Stanach zaczynają, w kontekście pokera, używać tego słówka do określania czegoś zupełnie przeciwnego niż do tej pory. Albo po prostu gracze sobie żartowali tak jak Harman w HSP.

    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Tak. Aczkolwiek nie wiem w jaki sposób ta baza danych jest zebrana, bo niemożlwym jest aby jeden gracz miał tyle info o przeciwnikach w swojej bazie.
    Dane pochodzą pewnie z data mining-u. O ile pamiętam, to na Starsach, podobnie jak na Full Tilt, jest to możliwe przy użyciu tylko gołego PT bez żadnych dodatkowych programów.

    jdx

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Jdx na PSie datamining nie jest już możliwy samym PT i na dodatek jest niedozwolony z pkt widzenia PS

    na 99% baza jest zbierana przy pomocy tego programu lub od tego kolesia:
    http://www.mixed-harvesters.com/

    on datamininguje wszystko 24/7 na PSie

    za sierpień i wrzesień miał np 2,5mln rozdań z FR NL100 i sprzedawał je za 2$ za 100k rozdań

    sam program też działa zajebiście:
    - sam odpala soft
    - sam otwiera i zamyka stoliki
    - można ustalić takie parametry jak ilość osob w rozdaniu itd
    (przetestowałem triala ale nie chciałem ryzykować blokady konta przy dużej próbie dataminingu)

    jedyny minus kupowania rozdań jest taki, że wrzucenie tych 2,5mln rozdań do PT to pewnie z 2 tygodnie nonstop działający program

    mi po nocach przez jakieś 7 dni udało się zaimportować może z 40% wszystkich rozdań któe zdobyłem...

    PS - jeśli link do programu narusza regulamin forum lub cokolwiek nnego przepraszam i proszę o usunięcie.

    Pzdr

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nita jest w usa(las vegas,atlantic city itd) slaby gracz>obojetnie jak gra(tag,czy lag)...

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Fajna srednia tych graczy 23/17, to mi sie podoba. Dla przecietnego gracza niskich stawek to jakis kosmos a wlasnie tak trzeba grac.

    Goral

    yyy? chodzi ci o vpip czy pfr? u mnie na nl100 malo kto ma mniejszy vpip, gorzej u nich tylko z pfr, gracze, ktorzy "costam" graja maja mniejwiecej takie staty. Jesli chodzi o samo 23/17 to jest raczej ok chociaz na stawkach jak nl100 pewnie troche zbyt loose, dzisiaj np. zagralem sesje 21/17, z ktorej jestem bardzo zadowolony a bardzo dawno nie bylem zadowolony ze swojej gry.

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    yyy? chodzi ci o vpip czy pfr? u mnie na nl100 malo kto ma mniejszy vpip, gorzej u nich tylko z pfr, gracze, ktorzy "costam" graja maja mniejwiecej takie staty. Jesli chodzi o samo 23/17 to jest raczej ok chociaz na stawkach jak nl100 pewnie troche zbyt loose, dzisiaj np. zagralem sesje 21/17, z ktorej jestem bardzo zadowolony a bardzo dawno nie bylem zadowolony ze swojej gry.
    O roznice miedzy vpip i pfr, w mojej bazie na 1/2 srednia to 27/13 a to mowi samo za siebie jakie donki tam graja

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    no tak, z tym sie zdeycydowanie zgodze, nigdy nie patrzylem na ta srednia u mnie... jest 31/13 lol