Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: TQs po reraise

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Czy tą rękę można callować po reraisie? Jasne jest, że reraise oznacza JJ-AA, AK, czasem AQ, a czasem jakieś squeezy, ale czy zawsze w tej sytuacji powinniśmy foldować tego typu karty (connectors suited też)? Niewątpliwie dużym - jest brak pozycji, a więc wydaje mi się, że call był EV -.

    Seat 1: s0lybi ($102.75 in chips)
    Seat 6: betpatrol ($127.10 in chips)
    Seat 8: Norm 666 ($105.35 in chips)
    Seat 9: FrankLayden ($64.60 in chips)
    Seat 10: Hero ($103.35 in chips)
    ANTES/BLINDS
    Norm 666 posts blind ($0.50), FrankLayden posts blind ($1).

    PRE-FLOP
    Hero bets $3.50, s0lybi folds, betpatrol bets $13, Norm 666 folds, FrankLayden folds, Hero calls $9.50.

    FLOP [board cards: QD,TD,6S ]
    Hero checks, betpatrol bets $23, Hero bets $90.35 and is all-in, betpatrol calls $67.35.

    TURN [board cards: QD,TD,6S,TH ]


    RIVER [board cards: QD,TD,6S,TH,3H ]


    SHOWDOWN
    Hero shows [ TC,QC ]
    betpatrol shows [ KD,KH ]
    Hero wins $205.20.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    OOP, QTs, LOL.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    fart jak sam widzisz po re-rise mial KK a granie z Q10s to czysty gambling raz sie udalo, wiele razy stracisz, no chyba ze callujesz z intencja pozniejszego blefu sick

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    No tak, ale widziałem, że na shortach wiele osób tak gra, dlatego też spytałem czy zawsze się folduje, czy też raz na jakiś czas można zagrać?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Hmm w tym wypadku bym to foldnoł a co do cali reraisów to jak coś to polecam siuted conectorsy i to nie za wysokie ponieważ np na KQs często możesz być zdominowany i masz mneij możliwości strita, na nich jesteś w stanie najczęściej złapać jakiegoś flopa i wyssać kasiorke od dużej parki ale ultra ważna jest pozycja wtedy

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Nie podales zadnych statystyk przeciwnika??Jaki mial image?
    Ale widze kolejna "dobrze rozegrane rozdanie".Ciekawe kiedy skonczy sie ten twoj rush.Bo sa to kiepskie rozdanie.
    IMHO call z q10s znowu bez pozycji bardzo marginalny.easy fold

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    plz fold preflop

  8. #8
    a tak naprawde to poco reisujesz QTs z UTG skoro nie potrafisz tego grac? takie cos mozesz sobie z CO albo z buttona grac. a potem call? nic nie flopniesz gosc CB(bo zawsze robi, chyba ze ma seta i chce cie wciagnac) i skladka. no dramat jakis.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    No i tu się z Tobą zgadzam w 100%... nie wziąłem pod uwagę pozycji przy callu... tak więc zmiana pytania:
    Raisujemy z buttona i BB robi nam taki reraise... też fold?

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    tak, tez fold, chyba ze masz dobry read na przeciwnika, albo jego raise jest zalosnie slaby

    ja mam pytanie jeszcze do 1 postu:
    Jasne jest, że reraise oznacza JJ-AA, AK, czasem AQ, a czasem jakieś squeezy
    o co chodzi z tym squeezy w tym rozdaniu?