Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 2634353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 367
  1. #351
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Jestem za 30/10 taki podzial da praktycznie taka sama kwote do wygrania w mastersie jaka byla ostatnio a bedzie wieksza pula w turniejach.

    Sadze ze ilosc zawodnikoww mastersie powinna byc ustalona od razu tak jak wspomnial Daro aczkolwiek ja proponuje 6 zawodnikow.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 06-02-2008 o 09:45

  2. #352
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    nie mialem dzis kontaktu z Chmielem ale temat Ligi został już troche obgadany, więc się pewnie pod moją wypowiedzią byku podpiszę (chodzi o tę częśc tyczącą sie nowo powstającej Ligi).

    podział wpisowego został ustaloly przez organizatorów Pruszkowskiej Ligi Pokera 25/15 z prostego powodu:
    1. pula turnieju master wzrasta blisko o 1/3 (mówiąc konkretnie przy średnio uczestniczących w każdym turnieju 10 osobach, daję to pulę nagród w kwocie 1800 zeta. z tej kwoty nie będzie odjęta żadna złotówka - temat ten rozwinę później)
    2. dla przykładu znalazłem i pozwoliłem sobie przytoczyc tu informację, umieszczoną przez Patryka, na temat ilości graczy, podziału nagród i puli zebranej w turnieju o ile pamietam dobrze 11-go (Patryk w razie czego daj znac, usunę te dane :P)
    Robak proszę przestań się dosac..., skoro z Chmielem nie mogliśmi kontynłowac sezonu 2-go Pruszkowskiej Ligi Small Stakes, co wydawało mi się oczywistym (przecież o to chodziło Tobie i Patrykowi, zrobiliście podwaliny, a kolejny sezon dla waszego spokoju miaj poprowadzic ktoś inny), Chmielu i ja twożymy Pruszkowską Ligę Pokera. nie zmienia to faktu i potwierdzi to każdy, że wraz z Patrykiem macie już pewne doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez i wasza pomoc będzie zawsze milę widziana .
    Patryk dziękówki za wkład...

    wracając do wątku głównego to są danę z jednego z turniejów Pruszkowskiej Ligi Small Stakes + porównanie jak to będzie wyglądac w Pruszkowskiej Lidze Pokera:
    Pruszkowska Liga Small Stakes/Pruszkowska Liga Pokera
    10 graczy:/10 graczy:
    3 rebuy/brak
    1 add-on/brak
    co w sumie daje:/co w sumie daje:
    200 buy in/250 buy in
    80 rebuy i add-on/brak
    pula turnieju 400/400
    pula nagród 280/250
    masters 120/150

    podział nagród analogicznie:
    1 miejsce 140 zeta/125
    2 ... 84/75
    3 ... 56/50

    jak widac nawet osoba na 3im miejscu nie będzie stratna (40 wejście), różnice w nagradach między Ligami nie są duże, jednak masters na tym zyskuje znacznie...[przyjołem, że średnio było w sumie 4 (rebuy i add-on) we wszystkich turniejach Pruszkowskiej Ligi Small Stakes]

    3. Ściegu już zagłosował na podział 30/10, jeśli duża większośc uczestników kolejnej Ligi również zagłosuje za takim podziałem wpisowego, przedyskutujemy to z Chmielem i prawdopodobnie się dostosujemy. W końcu Liga jest dla wszystkich. Brak głosów oznacza akceptację podziału 25/15!

    4.w pierwszym pkt. poruszyłem pewną kwestię teraz ją rozwinę (rozmowę na ten temat nie mieliśmy, czyt. organizatorzy, obgadac do końca - Chmielu wal jak coś spiep... , sprawę jednak wolę przybliżyc wszystkim na początku, im wcześniej tym lepiej)
    Artur i Patryk częśc z puli mastersa przeznaczyli na wcześniej zakupione przez siebie żetony oraz stół, który nam służy. w ten sposób kolejne edycje Pruszkowskich Lig mają dobrą podstawę do gry . z Chmielem nie mieliśmy, póki co dokładnie, możliwości przeliczyc jaka iloś żetonów jest dostępna. doszliśmy jedank do wniosku, że potrzeba ich więcej, więc:
    -proponujemy w kilku 1ch turniejach (mam na myśli 3y, przy średnio 10 osobach) zwiększyc kwotę wpisowego o 5 zł (da to 150 zeta), za uzbieraną w ten sposób kwotę zakupimy żetony (tutaj dodam, że sam jeszcze nie miałem czasu zerknąc po ile chodzą takie zestawy, a co ważniejsze nie wiemy ile ich dokładnie potrzeba). oczywiście to jest informacja wstępna, może byc odrzucona, na zapałki też można grac, jak pojawi się więcej osób

    kurcze chmiel zaczyna działac, hehehee znaczy się bro, się rozpisałem jak nie ja, jeszcze jeden pkt. i zamykam się w sobie

    5. regulamin szczegółowy masters-a, pojawi się kilka dni po niedzieli, będzie możliwośc obgadania tematu w większym gronie, poza tym z Chmielem nie mieliśmy czasu poruszyc tego tematu dokładniej
    Ostatnio edytowane przez roman ; 06-02-2008 o 20:52

  3. #353
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    Romek... odliczenia robcie po zakonczeniu ligi bo rozni ludzie beda sie przewijac a nie ma sensu zgarniac w poczatkowych turniejach od stalych graczy tylko od wszystkich ktorzy brali udzial... moja pretensja dotyczyla tego ze nie spytaliscie mnie o zgode ale nie jestem burak i wykazaliscie skruche wiec za kwiaty prosbe i browar pozwole wam korzystac z mojego regulaminu :P a nazwy ligi nie ma sensu zmieniac... a no i jestem za 30-10. pozdrawiam

  4. #354
    i ja i ja, ja też jestem za 30-10

  5. #355
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    to czekamy na kolejne głosy w sprawie podziału wpisowego. wydrukuję na dzisiejszą gre w art-cafe regulamin który już powstał z wtorku na środę z wyłączeniem mastersa oczywiście

    pozdro

    w sprawie żetonów na kolejne gry pogadamy również dziś, Chmielu przedstawił całkiem dobry pomysł...

  6. #356
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez @rturro Zobacz posta
    Romek... odliczenia robcie po zakonczeniu ligi bo rozni ludzie beda sie przewijac a nie ma sensu zgarniac w poczatkowych turniejach od stalych graczy tylko od wszystkich ktorzy brali udzial... moja pretensja dotyczyla tego ze nie spytaliscie mnie o zgode ale nie jestem burak i wykazaliscie skruche wiec za kwiaty prosbe i browar pozwole wam korzystac z mojego regulaminu :P a nazwy ligi nie ma sensu zmieniac... a no i jestem za 30-10. pozdrawiam


    @rturro ja nie znam słowa skrucha, kwiaty daję tylko kobietą, a piwo to moje paliwo

  7. #357
    Panowie o której chcecie zacząć dziś w "Arcie", bo zdaje się, że mam wszystkie żetony w samochodzie? :P

  8. #358
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Symbolicznie mozna jednak dodac ze jest to Pruszkowska Liga Small Stakes sezon II Freezout.

    "Po brawurowej akcji oskrzydlajacej Robaka, alianci(Chmielu i Roman) musieli wycofac sie na pozycje obronne i opracowac nowy plan ataku nie wymagajacy autoryzacji."
    General Dywizji Sir. Romualld opracowal plan kontrofensywy opierajacy sie na szybkim ataku ze skrzydla od wschodu,powrocie na pozycje obronne i prowadzeniu wojny psychologicznej.
    W tym samym czasie General Chmielison przeprowadzil taki sam manewr od zachodu wyraznie oslabiajac fortyfikacje obronne Generala Karl-Heizna Wurma. Sily niemieckie mimo powaznych strat dzielnie utrzymywaly swoje pozycje. Wrogie armie prowadzily wojne okopowa i sytuacja patowa ustrzymywala sie az do dnia wczorajszego. General Karl- Heizn Wurm wyszedl z inicjatywa pertraktowania jednakze postawil twarde warunki Generalowi Dyzwizji Sir Romualldowi ktory udzieli wymijajacej i niezrozumialej odpowiedzi. Co bedzie dalej?Czy Sir Romualdd ma jakis podstepny plan?Czy General Chmielson zdecyduje sie podjac pertraktacji? Czy Karl-Heizn Wurm ponowi swoja propozycje? To wszystko juz niedlugo sie wyjasni w kolejnym odcinku...


    Lol odpierdala mi
    Pozdro

  9. #359
    Ściegu, wszystko okey, może potrzebujesz wsparcia duchowego, dalej jesteś chory ?

  10. #360
    a no i najważniejsze czy grasz dziś i o której?