Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 253334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 367
  1. #341
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Daro oczywiscie wszystkie kwestie mozemy przedyskutowac.Ale musimy poczekac poniewaz po brawurowej akcji oskrzydlajacej Robaka, alianci(Chmielu i Roman) musieli wycofac sie na pozycje obronne i opracowac nowy plan ataku nie wymagajacy autoryzacji .

    Pozdro chlopaki
    PS. Jestem chory i sie nudze wiec bez obrazy


    A co sadzicie o takim rozwiazaniu? :
    Nie zoorganizujemy mastersa a kasa uzbierana zamiast na mastersa zostanie rozdysponowana za miejsca w rankingu to mogloby wplynac na mobilizacje zawodnikow. ?
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 04-02-2008 o 21:21

  2. #342
    Chłopaki nie żeby się czepiał ale czy mamy tyle żetonów - Chmielu nawiązanie do prywatnej wiadomości, może trzeba dokupić - a w Mastersie nie ma sensu zwiększać stacku skoro i blindy też są większe. Albo gramy deep stuckiem albo nie ma sensu w ogóle tego zmieniać. Ale to tylko tak sobie myślę...

  3. #343
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Witam!!!

    Co do regulaminu to przepraszamy... Naskrobiemy swoj ... Ja mam ograniczony dostep do neta wiec roman sie narazie zajmuje liga na forum...
    Co do blindow na mastersie tez sie zdziwilem jak zobaczylem 50/100 ale to sie da zmienic, no nie?
    Co do ilosci zetonow... Damy rade... Przewidziany w najblizszym czasie nowy komplet zetonow... ;p

  4. #344
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Cytat Zamieszczone przez Daro Zobacz posta

    3. Czy nie uważacie że za duży jest podział buy in na wpisowe i masters (25 zł - 15 zł)? czy nie lepiej zrobic 30 zł - 10 zł?
    4. Masters - trochę wg mnie jest niejasna ilość uczestników w Mastersie? Ostatnio na turniejach startowalo nas 9 - 10, mysle że bedzie nas 12 - 14 graczy czyli w Mastersie będzie 6? a co będzie jak w kilku turniejach będzie startowało 15 - 16 zawodników ? w Mastersie 8?
    Moja propozycja: ustalamy Masters na 8 zawodników - 3 płatne (bez wzgledu na ilośc osób w turniejach)

    Jezeli mozna to poddaje pkt 3 i 4 do dyskusji, chyba ze juz te punkty są niezmienialne.

    Pozdrawiam
    Odnośnie punktu trzeciego. Podzial mozna zmienic. Kto jest za 30/10, a kto za 25/15? Prosze o wasze zdanie.

    Liczba graczy w mastersie jest zalezna od ilosci graczy w calym sezonie. Jezeli w calym sezonie gralo w sumie do 14 zawodnikow to masters jest 6-cio osobowy, jezeli graczy bylo w sumie 15-19 to 8 miejsc w mastersie i analogicznie jesli 20 i ponad to 10 playerow w finale...

    Pozdrawiam...

  5. #345
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    Na początek zacznę od najistotniejszej sprawy.
    Naszego (roman, Chmielu) błędu już nie poprawie. Nie zamierzam również obarczac odpowiedzialnością za powstały problem Chmiela, sam wykazałem się przeciętną znajomością Worda i to z mojej winy powstało zamieszanie. Przepraszam więc organizatorów poprzedniej Ligi za nieautoryzowane wykorzystanie regulaminu i nie docenienie wkładu pracy jaki w jej powstanie włożyliście, a w szczególności Ciebie drogi Arturze. Żeby wszystko było jasne, to nie było moim zamiarem, pracę waszą doceniam, a Twoich uczuc, odczuc nie miałem zamiaru zranic. Kierowała nami, mną (r, Chmielu) chęc szybkiego rozpoczęcia Ligi, co oczywiście nas nie usprawiedliwia. Tyczy się to również, jak widac, znikomego doświadczenia przy organizacji tego typu imprez. Sam osobiście wyszedłem z założenia, że taki regulamin to coś standardowego, jakby to ując, powszechnego w każdej Lidze w formie właściwie identycznej, poza szczegółami które jak sam zauważyłeś zmieniłem. Okazuje się, że był to błąd. Brak zapytania i prośby o wykorzystanie regulaminu wynikał tylko i wyłącznie z tego powodu, a nie z winy strachu bądź braku taktu. Nie zmienia to jednak faktu, że brak znajomości prawa, norm ogólnie przyjętych, pozwala na ich nie przestrzeganie.
    Regulamin oczywiście zaraz usunę.

    Kolejna sprawa.
    Kwestie blindow w Mastersie chciałem dopracowac po 1ym spotkaniu Ligowym, wysłuchaniu opinii graczy i poprzednich organizatorów, prawo zmiany zastrzegłem w hmm nieudanym regulaminie J, wynikało to tylko i wyłącznie z braku czasu, obaj z Chielem pracujemy.

    Termin rozpoczęcia ligi podamy dziś pod wieczór na forum. Sam osobiście nie mam zbyt wiele czasu poza pracą, a w pracy mimo dużego luzu nie jestem w stanie poświęcic kilku godzin na tego typu sprawy. Skontaktuje się z Chmielem tel, może uda się nam spotkac i szybko coś sklecic, żeby nie odwlekac rozgrywek. Za utrudnienia przepraszamy .

    Ostatnia kwestia.
    Pomysł ciekawy Ściegu , jednak mobilizacją do gry ma by pomniejszona ilośc miejsc w mastersie. Chmielu to ładnie wyjaśnił.

  6. #346
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    A co to za problem z zetonami?

  7. #347
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Problem z zetonami moze byc w momencie gdy do turnieju zapisze sie ok 20 osob ;p

  8. #348
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Kto gra w czwartek?

  9. #349
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Ja oczywiscie...

  10. #350
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    spozniony ale sie pojawie w czwartek

    co do turnieju uchyle rabek spodnicy
    start rozgrywek nastapi 10go w najblizsza niedziele,
    regulamin w wiekszej czesci zostal juz opracowany, na forum zostanie umieszczony najpozniej w piatek

    pozdrawiam