Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126

Wątek: Fotel ... ???

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Chciałbym kupić jakiś fotel, żeby wygodnie się wygrywało

    spędzam dużo czasu przed kompem więc ważne, żeby był wygodny i praktyczny...

    Zna się ktoś na tym?
    jakieś rady? linki?

    Pzdr i thx za info z góry

    PS - miałem taki duży pseudofotel prezesa z Ikei, ale noga sie rozwaliła i po zespawaniu jest nie do końca sprawny

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    ostatnio w robocie widzialem taki katalog ze sprzetami do biura i tam byly zajebiste fotele, musze znalezc ten katalog znowu bo tez mi by sie przydalo jakies wygodne siedzisko

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak znajdziesz to wklej jakies zdjecia i namiary pls

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ja ostatnio kupilem z Jyska kolo Auchan za 125zl ale to byl ostatni wiec chyba sie juz nie zalapiesz :PP ale widzialem tez jakies promocje w Praktikerze czy cos szukaj az znajdziesz skoro fotel dla Ciebie taki wazny moze za ciezki jestes ze lamiesz fotele :P

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    W Jysku w chwiloi obecnej do kupienia jest kremowy fotel z podnóżkiem. Z kilku foteli jakie w swoim życiu przetestowałem ten w przedziale cenowym do 1k pln jest najlepszy. Cena 799 w razie czego mogę pstryknąć fotkę

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    W miarę przyzwoity "fotel prezesa" kosztuje 500-600 zł, a bardziej wypasiony to 1000-1200. Na taki za 125zł to szkoda kasy IMO. To jest jednorazówka. Nie znam się na markach mebli, ale wystarczy pójść do jakiegoś przyzwoitego salonu meblowego. W każdym bądź razie raczej nie do Praktikera czy Ikei.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no wlaśnie o taki w miarę przyzwoity mi chodzi

    ale po salonach mi się łazić nie chce więc przynajmniej pierwsze wyszukiwanie wolałbym w necie zrobić...

    PS - Mario jeśli możesz czaśnij fotkę
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 14-10-2007 o 04:58

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    radze isc jednak do porzadnego sklepu,jak np. staples.sa ogromne roznice w siedzeniu,nawet na tych fotelach po 1500-2000zl.
    a jezeli nie to zobacz na allegro,mnostwo ich bylo kiedys...

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ucio sprawdz moj PM ok?

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    alchemik taki może być czy za kiepski?

    http://www.fotelebroda.pl/index.php?model=23