Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: strit niestrit

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Na Poker Heaven(Bossmedia) zdarzylo mi sie nieraz widziec sytuacje w pokerze dobieranym gdzie gracz pokazujacy karty wygrywal np. reka 6789A i byla ona uznawana za strita.
    Z drugiej strony sam mialem uklad KKKA7, ktory wygrywal jako trojka kroli i as nie byl uznawany za jokera.
    Moglby mi ktos wyjasnic ten problem - dlaczego uklad, ktory nie jest stritem jest uznawany jako strit na Bossmedii skoro as nie wydaje sie byc jokerem?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    która z 10 figur pokerowych jest figurą wyjątkową i na czym polega cecha, która odróżnia ją od pozostałych figur ?
    <dziesięć znaków>

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Dzieki za poprawienie humoru z tym jokerem na bossmedii. Co do rak z ktorymi wydaje Ci sie ze system zle je zinterpretowal zajrzyj do hand history i potem wyslij taki przyklad z id reki do supportu.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    Na Poker Heaven(Bossmedia) zdarzylo mi sie nieraz widziec sytuacje w pokerze dobieranym gdzie gracz pokazujacy karty wygrywal np. reka 6789A i byla ona uznawana za strita.
    Moim zdaniem jeśli gra się w jakąś grę to wypadałoby znać jej reguły.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Teraz już wiem czemu mam taki winrate na bossie lolz

    Kolego polecam lekturę
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Texas_Hold%27em

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Sprawa jokera w pokerze dobieranym nie jest niczym szczegolnym. Mozna w taka odmiane tego pokera grac np.na poker.com. Co do przedstawionych moich obserwacji dziwi mnie, ze dla pokera 5-cio kartowego na Bossmeddi jedne stoly nazywaja sie "regular" a inne np. "A-7". I te nazwy tych stolow sa dla mnie zagadka.

    Sprobuje zalapac kilka zrzutow z tym stritem niestritem i wyslac je gdzie trzeba.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no widocznie sa takie zasady albo pieprzysz glupoty

    W telesine w ktora mozna grac na b2b gra sie wlasnie od 7 jesli dobrze pamietam i reka A78910 jest uznawana za strita

    i tak jak juz ktos napisal trzeba znac zasady gry w ktora sie gra

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kantata Zobacz posta
    Na Poker Heaven(Bossmedia) zdarzylo mi sie nieraz widziec sytuacje w pokerze dobieranym gdzie gracz pokazujacy karty wygrywal np. reka 6789A i byla ona uznawana za strita.
    A może pomyliło ci się z A2345?