Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Ostatnio ciągle przegrywam w takich akcjach. Bardzo proszę kogoś mądrzejszego ode mnie o opinię czy prawidłowo rozegrałem to rozdanie. Rzecz dzieje się na SnG 5$+.5, 6-cio osobowy stół. Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie ale miejsce akcji to Everest Poker. Proszę o rady i sugestie, jestem już bardzo zrezygnowany, jakiś kryzys przeżywam czy coś Przepierdalam z kompletnymi idiotami grającymi bez zasad, strategii, kompletnie bez ładu i składu. A może to tylko moje subiektywne odczucie? Może gracze których mam za amatorów w rzeczywistości są dobrymi zawodnikami a ja jestem kompletnym fiszem? Czy tak jak przedstawiłem poniżej gracie Wy, panowie profesjonaliści?? Gdyby tak było przez dzień, dwa to jeszcze bym to przebolał. Ale taka passa trwa już blisko dwa tygodnie.

    Chwilę przed tym rozdaniem z niewiadomych przyczyn zresetował mi się komputer. Trochę mnie to rozbiło ale wróciłem na stół. Moje założenia były takie, żeby przeczekać, liczyłem że moi oponenci się pobiją i zostanę w finale. Grałem spokojnie, tylko na kartę jednak nieuchronnie kończyły mi się czipsy i chciałem się trochę nadbudować. Priorytetem było "pudło". LeD_zEP to dość agresywny 19 letni niemiaszek, ciągle fikał, była szansa, że zaraz się dofika i zostaniemy we dwójkę i wtedy... cała naprzód z mojej strony. Dostałem te KK, zagrałem niezbyt mocno bo znając moje szczęście, obawiałem się A na flopie. poza tym chciałem to szybko rozegrać bo nie miałem guzika :-/ Reszta jest jak widać...

    Proszę o jakieś dobre słowo, dzisiaj naprawdę mam k... dość pokera

    Słaby psychidznie,
    zrezygnowany,
    s.

    Everest Poker — Hand Details
    Hand ID: 2194779159
    Table ID: -83286070
    Play Mode: Real Money
    Tournament Table: Ararat-15
    Game Type: Hold'em
    Blinds: 30/60
    Stakes: 60/60
    Currency: USD
    Starting Date: 2007-10-10 GMT
    Starting Time: 15:12:50 GMT



    Seating Arrangement:

    LeD_zEP is at seat 3 with 1650.
    sinus_pl is at seat 5 with 1245.
    honorine08 is at seat 6 with 3105.

    Post Blinds:

    The button is at seat 3.
    sinus_pl posts the small blind of 30.
    honorine08 posts the big blind of 60.

    Deal Pocket Cards:

    LeD_zEP: -- --
    sinus_pl: Kc Kh
    honorine08: -- --

    Pre-flop:
    LeD_zEP folds.
    sinus_pl raises 150.
    honorine08 calls 120.


    Flop (6c 2c 9s):
    sinus_pl raises 1065.
    honorine08 raises 2925.


    Turn (6c 2c 9s Jd 9h):

    Showdown:
    honorine08 shows 10h 9d.
    honorine08 has 9d 9s 9h 10h Jd: Three of a Kind
    sinus_pl shows Kc Kh.
    sinus_pl has 9s 9h Jd Kc Kh: Two Pair
    sinus_pl is eliminated.


    Pot Summary:
    1860 is returned to honorine08 (uncalled).
    Total Pot: 2490
    honorine08 wins 2490.
    No Rake is taken for this hand.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    moje zdanie:

    nie miales pozycji - za maly rise pf

    pozniej miales najlepsza reke...niski flop (idealny)...przegrales bo miales pecha (80% na wygranie tej reki na flopie)

  3. #3
    Fajnie użytkownik4444, że wkleiłeś to rozdanie ale poproszę o jakiś komentarz. W/g mnie obaj bohaterowie rozegrali je co najmniej dziwnie. Jakieś "pedalskie" (jak to ktoś z forum fachowo określił) bety preflop, gra po flopie to również coś dla mnie niezrozumiałego, allin na turnie to już krzyk rozpaczy. Koleś był przyspawany do tych asów i to go zgubiło :-? Dalej jednak nie jestem pewien co autor postu chciał przez to powiedzieć

    poz.,
    s.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    mistrz ciętej riposty hahaha.

  5. #5
    Słuchaj, ja nie przyszedłem tutaj szukać zaczepki ani nikogo obrażać. Za określenie "pedalskie" przepraszać nie będę, nie widzę w nim niczego obraźliwego, po prostu powtórzyłem po kimś z forum. Nie wiem dlaczego się tak napuszyłeś, tak czy siak życzę dobrego dnia.

    Pozdrawiam,
    s.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja wiem czy pedalske to co dał użytkownik to przecież nie jest no limit z tego co widzę