Strona 29 z 38 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 371
  1. #281
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a ja tez wiedzialem jak i MMP kiedys byl program z cejrowskim i to pokazywał i tak mi sie od razu skojarzylo by sprawdzic wlasnie po wodzie

  2. #282
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    No cmon, pierwsze co pomyślałem to pytanie "czy jest umywalka", jednak nie trzeba było znać zagadki ani zadawać dziesiątek pytań - a trzeźwy to nie jestem

    pzdr

    edit: i nie miałem pojęcia, że to się nazywa siła Coriolisa

  3. #283
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    MMP DONK lol . Ship it!!!

  4. #284
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    oj Alutek widzę się wkurwił

    Ale w sumie nie ma o co ponieważ to zagadka z tego typu, że albo wiesz niemal od razu albo wcale. Każdy kto zetknąl się z siłą Coriolisa czy też tak jak Bocian nie zna pojęcia ale zna efekty ten szybko poda prawidłową odpowiedź. Jedynym problem tutaj może być zdolność kojarzenia zaburzona przez szeroko pojęte "luzowanie się"


    @JasiuZ - 5 domków i 6 cech czy to jest, aż tak trudne do "rozpisania" w głowie? Szachiści potrafią rozgrywać całą partie w pamięci. Nie twierdzę, że każdy jest w stanie to rozwiązać, ale nie wierzę, że zaledwie 2% ludzkości. Chociaż bez wątpienia są tez tacy którzy nawet z kartką i ołówkiem nie potrafią tego ugryźć no ale nie dla nich takie zabawy

  5. #285
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Alutek nie wiem czego oczekiwales, napisales ze jezeli ktos nie zna zagadki, to ma sie pytac. Ja nie znalem, ale wiedzac o czyms takim jak wlasnie ten efekt, spytalem sie o WC. Jak odpowiedziales, ze tak, to bylem na 95% pewien, ze to to i dalej nie pisalem.

    Ale dokladnie tak jak Weeskacz pisze, albo znasz odpowiedz, albo nie. I jezeli nigdy o tym nie slysszales, to i tak nawet po stu pytaniach nie bedziesz wiedzial. Chyba, ze jest alternatywne rozwiazanie? Ale jezeli jest, to nic sie nie stalo i dalej mozna zgadywac.

  6. #286
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jest alternatywne: można odsłonić żaluzje

  7. #287
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    W brainiacu chyba kiedyś obalili ten mit... (tak, w brainiacu, nie w mythbusters)

  8. #288
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Jaki mit?

  9. #289
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    atak na MMP moze byc nieuzasadniony, ja nie znalem kompletnie tej zasady, jesli ktos ją zna, mysle, ze od razu domysli sie, cos w stylu jestes w lesie i jak okreslic kierunek, slonce juz zaszlo itp...albo wiesz albo za cholere nie wpadniesz na to

  10. #290
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    Ale dokladnie tak jak Weeskacz pisze, albo znasz odpowiedz, albo nie. I jezeli nigdy o tym nie slysszales, to i tak nawet po stu pytaniach nie bedziesz wiedzial. Chyba, ze jest alternatywne rozwiazanie? Ale jezeli jest, to nic sie nie stalo i dalej mozna zgadywac.

    nawet nie wiecie ile jest zabawy gdy do prawidłowej odpowiedzi dochodzą ludzie którzy nie mają zielonego pojecia o istnieniu efektu Coriolisa. i wcale nie trzeba do tego setki pytań.
    warunek jest tylko taki by ktos im tej zabawy nie popsuł.
    ale w sumie bez sensu zadawałem tą zagadke. to nie miejsce i nie klimat na takie coś.

    Krakers, uważasz że MMP nie mogl zrobić spoilera? a wiesz ile satysfakcji byś miał z dojścia do rozwiązania mimo nieznajomości tej siły? po pewnie kilkunastu pytaniach dowiedziałbyś się, że brydżysta zrobił kac-kupe i nie mógł oderwać od niej wzroku - i że jest to istotne dla rozwiązania!!!! po max 25 pytaniach doszedłbyś do odpowiedzi.



    Mash!!!! odnalazłeś się!!! kiedy idziemy na browarek??? bo jest tu kilka osób , które chcą zrealizować zakład z Tobą