Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Timing

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Witam, zastanawiałem się czy czas podejmowania decyzji przez rywala ma wpływ na wasze decyzje.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Ja zawsze zwracam na to uwagę. Zazwyczaj jest tak, że słaby gracz zastanawiając się bardzo długo, a później wrzucając allina albo dając jakiś silny bet jest podejrzany o to, ze chce mi zrobic krzywde To samo tyczy sie callowania po długim zastanowieniu - jesli np. przeciwnik gra za nami.

  3. #3
    GuestJ Guest
    "Zazwyczaj" zmnienił bym na "czasami". Moim zdaniem takie czytanie z czasu w jakim została podjęta decyzja nie daje wiarygodnych informacji. Owszem, można się czasem czegoś domyśleć, sam miałem troche sytuacji w których udało mi się w ten sposób coś wywnioskować. Jest troche czynników które moga przekłamywać, na przykład granie na wielu stołach czy robienie w tym momencie czegos innego z boku... Różnie bywa. Poza tym Ty grasz tylko heads up Arkadiuzz więc pewnie tam też jest inaczej niż na stolikach z większą liczbą osób.

  4. #4
    Moim zdaniem takie czytanie daje dośc dużo nformacji.Np.daje bet 5 bb koleś sie długo zastanawia to znaczy ,że myśli czy jego karta jest wystarczająca by zwalczyć naszą.Jeśli myśli ,że ma poteżną rękę to zazwyczaj daje call.Jeśli tuż po tym jak damy bet ktoś da call to znaczy ,że jest dosć pewny swojej wygranej.Jak daje pf 5 bb i koles raise raise(w tym wypadku nie biore pod uwagę czasu) to zazwyczaj jest blef.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    Cytat Zamieszczone przez GLUKOZAMINA Zobacz posta
    Jak daje pf 5 bb i koles raise raise(w tym wypadku nie biore pod uwagę czasu) to zazwyczaj jest blef.
    "zazwyczaj" zmienil bym na "czasami"

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Najlatwiej kradnie sie pule w ten sposob. Jestes na late, 2-3 przeciwnikow. Wszyscy robia szybki check. Nic nie maja (wczesniej juz ustawili przycisk), robisz bet i pula wedruja do Ciebie. No jeszcze przy callu prawdopodobnie drawuja.
    Z dluzszym zastanawianiem sie u przeciwnika bywa roznie.

    Ja ogolnie staram sie za szybko nie foldowac, a niech koles pomysli ze cos mialem.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Odnośnie tematu to pozwolę sobie polecić mój art. (http://www.holdem.pl/articles/intern...tellsy,42.html). Swoją tematyką zahacza o "timing"

    pozdr

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Czy to oznacza, że nie używasz przycisku check/fold?
    Ciekawy art.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    tak, ale kazda sytuacja jest inna i dla kazdego przeciwnika pewny timing moze oznaczac co innego. poza tym trzeba tez brac pod uwage to ze wiekszosc graczy multitablinguje i to tez ma duzy wplyw na czas podejmowania decyzji. wiec rozpisywanie sie na ten temat moim zdaniem nie ma sensu bo to kazdy musi z czasem rozwinac podczas gry IMO