Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    CENZURA.

    ps kto mi kasuje posty widze ze nie ma swobody wypowiedzi w tym kraju :roll:

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To z niewielkiego FAQ forumowego.
    Nie wolno nakłaniać do oszustwa i przekrętów, które mogą np. spowodować zbanowanie Polaków na jakimś pokerroomie, wszelkie tego typu posty wraz z komentarzami do nich będą usuwane.
    Sam przyznajesz ze to nielegalne wiec ja kasuje tego posta, bez zastanawiania sie nawet.

  3. #3
    to jest tak srednio nielegalne :P

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    wystarczy ;p

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Szczerze mówiąc to ja nie tylko kasowałbym takie posty ale dodatkowo banował na amen kolesi wyskakujących z takimi propozycjami.
    Zainaugurował chłopaczyna swoją obecność na forum traktując nas jak zgraję kombinatorków.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    heheh no bez przesady też, trochę wyrozumiałości i cierpliwości jeszcze nikomu nie zaszkodziło :P

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Jak jakaś nie znana mi postać na ulicy proponuje omegę za 150 pln to jakoś nie mam ochoty z nim rozmawiać....

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no dokładnie o to mi chodzi, że jak nie masz ochoty z nią rozmawiać to nie odwijasz jej i urywasz język tylko mówisz nie dziękuję, odwracasz się i odchodzisz.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    W sumie powinienem złapać za rękę i poczekać na przyjazd chłopaków w śmiesznych czapeczkach...

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Blacha :lol: