Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Rando gdzie grasz? Nick ten sam co tu?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 27-10-2007 o 22:16 Powód: usunięty zbędny cytat

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez TryHarder88 Zobacz posta
    kurde. obserwowalem Randomallina przez jakies pol godziny. gra na 8 stolow!!!!.powiedzialbym bardziej ze napi....la na 8 stolow jak jakis BOOOOOT. na 4 stolach jednoczesnie zrejsowal preflop,wrzucil allina na flopie w drawa do flusha + para, na 3cim stole bet o pota, na 4 allin preflop. i to wszystko w ciagu pol sekundy??wtf??z tego co zaobserwowalem to wygral jakies 2 000$ przez ten czas.zauwazylem tez ze jak betuje przed flopem to zawsze robi bet o pota na flopie. nawet jak jest 3 osobowa pula. no masakra. co chwila jakies alliny zarzuca w top pare, seta, flushdrawa, straight drawa...w nic. z tego co widzialem to te losie nic mu nie mogly zrobic a jak ktos chcial sie postawic to odrazu dostal po mordziei uciekal ze stolu. brawo Random. Trzymaj tak dalej

    P.S.rozjebal mnie tekst Randoma jak skosil jednego donka: "reload fish, and show me your power" poczym gosc sie zreloadowal i w nastepnym rozdaniu z UTG allina zrobil w 22. pech chcial Rando mial QQ
    To Ty nie wiesz ze Random ma Superkonto???

  3. #73
    nowy jest to nie wie:>

  4. #74
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam
    Chciałbym pochwalic sie jednym rozdaniem i poprosic was o ocene czy tak byście zagrali. Pierw opisze troche sytuacje. Grałem na tym stole prze jakies 15 rozdan. W sumie to raz zrobilem rais pre flop z AK i po c-becie wszyscy spasowali. Przed tym rozdaniem chyba wyzucilem 5 rozdan pre flop. Pomyślałem ze czas zagrac radom rais z czyms i pacze przychodzi mi tak karta


    Jestem w sumie na wczesnej pozycji ale krotki stol wiec robie rais do 4xBB z mysle kradziezy blindow stolik dosc tight sie wydawal Niestety dostaje calla od 4 graczy a w dodatku BB raisuje z 8 do 20. Teraz mysle tak sprawdze bo najprawdopodobniej pozostala 2 tez sprawdzi bo przebice nie jest duze i bedzie family pot.

    Widzymy flopa



    Po flopie mysle ze nic nie zwojuje i chyba easy fold no nic
    sb czeka re-reasier czeka ja czekam i ostatni tez czeka.
    No to zaczolem sie zastanawiac bo najprawdopodobniej nic nie trafili.

    Widzimy turn



    sb zagrywa za 10 do puli 80 wiec obstawiam go na jakis draw mozliwy do strita i do koloru. Nastepnie rerasier tylko sprawdza za 10!!!. przed flopem ocenialem go na pare od 10 10 do AA ale teraz chyba napewno mial pare mniejsza od kroli gdyz pewnie by zraisował goscia z małej w ciemno. Przyszła moja kolej chwile sie zastanowilem i robie rais all in sugerujac chłopaka ze mam krola lub dwie pary i nie dam latwo dobrac. Ostatni pasuje a sb mysli Mysle jak sprawdzi to pewnie w plecy i ciul. Pomyślał chwile i sprawdza teraz mysli BB. Byl solidnym graczem wiec wyzucil swoja renke gdyz jak sb sprawdzil to pewnie jest juz z tylu z para Jak myslicie dobre bylo do zagranie?
    sb pokazała



    i nie trafila koloru
    a BB powiedzial ze ma



    tutaj link do calego rozdania
    http://www.pokerhand.org/?2049216

    Czekam na konstruktywna krytykę
    Ostatnio edytowane przez ostrybyk ; 05-02-2008 o 14:33

  5. #75
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Mnie się ta opowieść podoba
    Uratowała Cię tzw. "ostatnia linia obrony", czyli genialny sprawdzacz z flush draw wbrew matematyce. Widać miał "czutkę" )
    BB miał pewnie lepszą rękę, ale przestraszył się donka z SB.

    Zabawna historyjka. A co do poprawności gry, to niech się mądrzejsi wypowiadają
    Ostatnio edytowane przez Xolo ; 05-02-2008 o 09:36

  6. #76
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    SB mial 17 outow (myslal pewnie ze ma 15) jeśli sie nie myle wiec call nie az taki zły (zależnie od stacka hereo)

    Oj moj blad myslalem ze to NL100, przy full stacku hero call zły
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 05-02-2008 o 12:29