Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Dość kontrowersyjny temat Bluff'owanie to trudna sztuka i zagranie komuś w twarz jednemu wyda się oczywiste, a drugi zobaczy tam 30 układów, które go kłada i nigdy niezdecydują sie na zagranie. Bluff'owanie to bardzo inwidualna sprawa. Widziałem ludzi, którzy nigdy nie bluff'uja oraz mnóstwo cfaniaków, jak założyciel tego tematu, którzy na swoich genialnych zagraniach wyjebali sporo bankroll'a ...

    Skand,
    ładny call z intencją bluff'u, ale czy nie bezpieczniejszy byłby raise na turn'ie ? Zawsze mógł spaść jakiś A lub K na river, który by cie ubił...

    __
    TT

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a jak jakis czas temu pisałem o callu PF z intencja pozniejszego blefu to ludzie sie oburzali...

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Dość kontrowersyjny temat
    Skand,
    ładny call z intencją bluff'u, ale czy nie bezpieczniejszy byłby raise na turn'ie ? Zawsze mógł spaść jakiś A lub K na river, który by cie ubił...

    __
    TT

    Wiem,wtedy tak sobie wymyslilem to,ale normalnie konczylbym na turnie .

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam to ja wkleje swoje rozdanko z turnieju rebuy na ps, prosze o komentarze

    http://www.pokerhand.org/?1548935

    pf probe kradziezy

    na flopie: naprawde duzo c-betuje, wrecz wydaje mi sie ze za duzo, wiec mysle ze raz na jakis czas check nie bedzie zly , zwlaszcza ze dostalem tutaj drawa i flop jest w miare skoordynowany

    turn: bet 20k do puli 70k, wtf? albo monster, ale raczej full bo ze stritem bal by sie dac mi tanio zobaczyc river, albo tania proba skoszenia puli, mam dolozyc 20k do puli 90k, za dobre oddsy zeby to zzucic

    river: zagral za 70k do puli 110k, jesli dam call musze miec racje raz na 2.5,
    gdyby mial 9,8,3 niskie pp to raczej by dal check moze jakiegos minibeta,gdyby mial silny uklad to czy zagralby az tyle skoro pokazalem slabosc na flopie i turnie, szczerze to nie potrafilem ocenic go na konkretna reke ale biorac pod uwage powyzsze fakty zdecydowalem ze call bedzie ok

    na koniec jeszcze dodam ze to byl turniej wiec to nie znaczy ze zrobilbym call w takiej sytuacji w cash game tutaj przy wygranej wybijalem sie ponad av stacka, a przy przegranej wciaz zostaloby mi jeszcze na dobrego allina

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Dość kontrowersyjny temat Bluff'owanie to trudna sztuka i zagranie komuś w twarz jednemu wyda się oczywiste, a drugi zobaczy tam 30 układów, które go kłada i nigdy niezdecydują sie na zagranie. Bluff'owanie to bardzo inwidualna sprawa. Widziałem ludzi, którzy nigdy nie bluff'uja oraz mnóstwo cfaniaków, jak założyciel tego tematu, którzy na swoich genialnych zagraniach wyjebali sporo bankroll'a ...

    Skand,
    ładny call z intencją bluff'u, ale czy nie bezpieczniejszy byłby raise na turn'ie ? Zawsze mógł spaść jakiś A lub K na river, który by cie ubił...

    __
    TT
    Jakim prawem wyzywasz mnie od cwaników? Z tego co wiem to to forum służy do wyrażania opini a nie obrażania kolegów. Więc skoro masz zamiar obrażać nas "cwaniaków" którzy blefują to lepiej stul dziób!

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Soprano, wydaje mi sie, że call PF z intencją bluff'u to nie jest zbyt dobra strategia na dłuższą mete , ale po flop'ie to już zupełnie inna bajka, czesto dużo lepszy jest call niż raise, tak jak np. w rozdaniu Skand'a ... Wracając jeszce do tego call'u PF z intencją późniejszego bluff'u, nie czytałem topic'u, w którym opisywałeś takie zagrania, ale uważam, że nie powinno się rozgrywać danej ręki z założenia, że będziemy bluff'ować od początku do końca (można się zajebiście wjebać pod jakieś KK...). Preferuje semi-bluffing, choćby miał być to draw do pary Ogólnie to jest naprawde skomplikowana sprawa, nieraz człowiek wykonuje bardzo głupi bluff i działa, a nieraz te starannie zaplanowane nie wychodza

    ostrybyk, jeśli słowo cfaniak to obraza, to ja już nie wiem jak tutaj rozmawiać, niedługo forum, przemieni się chyba w jakieś kółko różańcowe... Szkoda, że nie zrozumiałeś co chciałem ci przekazać. To może przetłumacze drukowanymi, PRZEMYŚL SWOJE BLUFF'y, bo może pewnego dnia trafisz na stoliczek z gośćmi co mają o tobie dobre notki i zostawisz im pare buy-in'ów na pozór idealną grą ...


    __
    TT

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    To ja się podepnę z PLO. Chyba ciekawe:

    ***** Hand History for Game 6340164972 *****
    $200 USD PL Omaha - Wednesday, September 19, 11:06:35 ET 2007
    Table Table 125419 (No DP) (Real Money)
    Seat 9 is the button
    Total number of players : 8
    Seat 2: Hot_Chili ( $147.75 USD )
    Seat 4: Pumping_Pete ( $185.95 USD )
    Seat 6: mrsappen ( $78.06 USD )
    Seat 8: machone11 ( $105.86 USD )
    Seat 9: HERO ( $197.40 USD )
    Seat 3: moonmarrow ( $289.74 USD ) [40/18/3]
    Seat 5: Ms_UmpaLumpa ( $97 USD )
    Seat 1: Pokerdanny_ ( $118 USD )
    Pokerdanny_ posts small blind [$1 USD].
    Hot_Chili posts big blind [$2 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ ]
    moonmarrow raises [$7 USD]
    Pumping_Pete folds.
    Ms_UmpaLumpa folds.
    mrsappen folds.
    machone11 folds.
    HERO raises [$20 USD]
    Pokerdanny_ folds.
    Hot_Chili folds.
    moonmarrow raises [$56 USD]
    HERO calls [$43 USD]

    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    [pot = $127 USD]
    moonmarrow bets [$78 USD]
    HERO is all-In [$134.40 USD].

    moonmarrow folds.
    HERO does not show cards.
    HERO wins $338.40 USD
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 09-10-2007 o 22:11

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ciekawa sytuacja,ale wydaje mi się że na dluższą mete nie jest to dobry blef,z uwagi na to że gość musi dołożyć 50 do puli 350 .Musiał nie mieć absolutnie niczego skoro spasował.Ale dobra robota!!!

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    To jest kiepski bluff ...
    Jak ma set'a to dołoży ci napewno, bardziej opłacalne jest to na turn'ie lub na river, wtedy gość ma pewność, że masz wyższy kolor i możesz go wygonić. Działa jednak i tak tylko przeciwko dobrym graczą, bo fish'e to nerke postawią na K-flush...

    __
    TT