Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie bede tu pisal,ale jezeli ktos sie interesuje inwestowaniem zapraszam na moj blog..
    co do gieldy>kilka trafnych typow juz podawalem>np.zeby w kwietniu pszenice kupowac,wiec raczej wiarygodny jestem,hehhehe
    sorry,winko strzela mi do glowy

    ps.moim zdaniem inwestowanie na gieldzie jest o wiele latwiejsze od pokiera>oczywiscie po ukonczeniu odpowiedniej"szkoly"
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 04-10-2007 o 21:26

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Daj linka do swojego bloga jak mozesz.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    http://www.chce-miliona.bloog.pl/

    ale cos nie dziala teraz

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    http://www.chce-miliona.bloog.pl/

    ale cos nie dziala teraz
    niesamowici sa dla mnie ludzie, ktorzy potrafia zyc ze sports bets, nota bene Chip Reese tez sporo wygral ("The purported amounts he made as a member of the "Computer Group," one of the most successful sports-betting syndicates in history, are likely in the tens of millions." za wiki), ale podczas gdy w pokerze oczywiste sa szanse i matematyka z tym zwiazana, to w sports bets mam wrazenie, ze trzeba siedziec naprawde gleboko w sporcie, zeby potrafic wygrywac w long term

  5. #25
    dla pokerzysty nie widze innej mozliwosci inwestowania jak instrumenty pochodne. akcjami, obligacjami itp zanudzisz sie na smierc. a jezeli chcesz po prostu wlozyc kase zeby sobie pracowala to fundusze. jezeli akcyjny to na dlugi, dlugi okres. obecnie jednak sklanial bym sie ku funduszom bezpiecznym bo akcyjne moga nie byc tak ciekawe jak byly przez ostatnie lata.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Dziwne, poker ma chyba duzo lepszy zwrot niz jakies fundusze? Ja inwestuje w wyzsze stawki.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    66
    Jezeli lokujesz w jakies plynne aktywa, to mozesz np. pol bankrolla zainwestowac i w razie potrzeby przerzucic z powrotem na pokera. Trzymanie calej gotowki w zamrozeniu jest malo rozsadne. Wiec przechodzenie na wyzsze stawki wcale nie koliduje z inwestowaniem w fundusze czy na gpw.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    Dziwne, poker ma chyba duzo lepszy zwrot niz jakies fundusze? Ja inwestuje w wyzsze stawki.
    zalezy,co ma sie na mysli>wyzsze stawki

    dla wielu pokerpro,poker to juz "praca",ktory ich nawet stressuje.
    a jezeli masz "zla faze" to nawet miesiacami tylko tracisz.pisze oczywiscie o stawkach wysokich..

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    duże
    Posty
    6
    Inwestujcie w ziemie !!!
    Najlepiej łąki, pola i lasy.
    POZDRAWIAM

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jezcze jakiego byczka do tego albo krowe kupic i interees sie kreci
    tylko wtedy nie bedzie czasu na pokera