Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Witam,

    jak wam się podoba to rozegranie KK, villain to b. solidny gracz, "regular" (po 1k rak 15/12/2). Mój table image : solid LAG.

    Hand #46645305-10176 at Tilton (No Limit Hold'em)
    Started at 02/Oct/07 15:22:22

    Sharker_PL is at seat 0 with $199.
    CKkilla is at seat 1 with $558.95.
    aagss is at seat 3 with $141.50.
    Gawuss is at seat 4 with $401.35.
    SavantChild is at seat 5 with $231.50.
    The button is at seat 0.

    CKkilla posts the small blind of $1.
    aagss posts the big blind of $2.

    Sharker_PL:
    CKkilla: -- --
    aagss: -- --
    Gawuss: -- --
    SavantChild: -- --

    Pre-flop:

    Gawuss folds. SavantChild raises to $7. Sharker_PL
    calls. CKkilla folds. aagss folds.

    Flop (board: ):

    SavantChild bets $14. Sharker_PL calls.

    Turn (board: ):

    SavantChild checks. Sharker_PL bets $25.
    SavantChild calls.

    River (board: ):

    SavantChild checks. Sharker_PL bets $75.
    SavantChild calls.



    Showdown:

    Sharker_PL shows Kc Kd.
    Sharker_PL has Kc Kd 9c 7s 7d: two pair, kings and sevens.
    SavantChild mucks cards.
    (SavantChild has .)


    Hand #46645305-10176 Summary:

    $2 is raked from a pot of $245.
    $.50 jackpot contribution is raked.
    Sharker_PL wins $242.50 with two pair, kings and sevens.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Pytanie.

    Co bys zrobil jakby po jego check na turnie i Twoim betcie 25$ zagral all-in za 380,35$ ??? (jezeli dobrze policzylem )

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    watpie zeby gral AI do takiej puli, ogolnie mysle, ze dobrze znalem jego styl gry (solid, straightforward). Jezeli dalby mi solidny RR -> easy fold.

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Mialem kiedys niemalze identyczna sytuacje, licytacja przebiegala tak samo, tylko ze betowal mocniej na flopie i turnie, zagralem all-in za full BI z

    przy boardzie , dostalem, ze tak powiem easy call od , jak wiadomo nam doskonale co riverki wyprawiaja, znasz zwyciezce

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    hehe No tak, ale wszystko zależy od przeciwnika, ja bym zapewne z JJ 3betowal pf, a jezeli call, to juz na flopie bym zrzucil

    Ogólnie temat IMO porusza zagadnienie pasywności. Czy w tym wypadku moja pasywności (flat call pf, i call na flopie) mogła okazać się EV+? IMO ma pewne zalety. Po pierwsze jeżeli grasz przeciwko konkretnemu przeciwnikowi, z ktorym juz grales iles tam rak po prostu wprowadzasz troche roznicy w swojej grze pf. Dzieki temu przeciwnikowi trudniej jest ustalic nasz range (np. nasz call wcale nie oznacze, ze nie mamy AA,KK) i będzie się trochę bardziej obawiał naszych calli pf.

    Jezeli gralbym z graczem baardzo loose (VP$IP 30+) 3betuje w takiej sytuacji 100% razy. Jezeli jednak moj przecinik byl 15/12 oznaczalo to, ze dostane ewentualnie calla od pocket pair lub AK, a ja akurat chcialem wywolac troche akcji . Proszę również zauważyć, że mój call pf był na buttonie, gdybym nie miał pozycji postflop 3betowalbym praktycznie za kazdym razem.

    Call na flopie IMO jest juz bardziej dyskusyjny, ale postanowilem kontynuowac swoja pasywna gre. Na cale szczescie dla mnie 7 na turnie byla doskonala karta. Po checku na turnie bylem prawie pewny, ze mam lepsza reke (jak wspomnialem oponent byl typowo straightforward wiec sadze, ze z lepsza reka definitywnie mielibysmy mocny bet). Mialem rowniez swiadomosc, ze przeciwnik obstawial duza czesc mojegu rangu wlasnie na draw (FD+SD) i postanowiłem to wykorzystać. 4c na riverze byla kolejna swietna karta gdyz calkowicie nie trafiala w moj rzekomy draw. Mocnym betem na riverze starałem się oznajmić przeciwnikowi, że nie trafiłem swojego drawa, ale mimo wszystko chce wygrać pulę. Prosże tutaj zauważyć, że nie ważne, czy ma on 88,66,TT, czy JJ (wiedzial, ze ja mam albo busted draw, albo naprawde mocna reke).

    Ogolnie tego typu zagrania stanowia znikomy % moich zagrywek, ale wstawilem to w ramach ciekawostki, ze pasywna gra rowniez moze przyniesc korzysc i wygrać troche $ nawet od gracza tight.

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Taki bet na river tak jak napisales oznacza albo blef, albo monstera. Na jego miejscu bym pocisna na turnie, a w takim przypadku, na river spasowal bym na 99%. Stawiajac Cie min. na pocket 55, co bylo tu BARDZO PRAWDOPODOBNE po Twoim przebieglym callu pre flop
    Wydaje mi sie ze z flush drawem mocniej bys zagral na turnie I to oznacza, tylko jedno EASY FOLD do Twojego beta na river.

    Ale rozdanie nice.

  7. #7
    SavantChild mucks cards - czy to znaczy, ze nie odkryl kart?

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    programy typu PT i PO pokazuja Cinawet zmuckowane karty przeciwnika

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ale tylko w przypadku tych pokerowni, w których zmuckowane karty są zapisywane w HH.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ale tylko w przypadku tych pokerowni, w których zmuckowane karty są zapisywane w HH.

    jdx
    racja (bla bla bla)