Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    dosc tego badziewia!

    rozbawili mnie dzis

    nie mozna sie zalogowac dzis znowu

    "czekasz w jakiejs kretynskiej kolejce jak za komuny przychodzi twoja kolej (jaka radosc) i juz myslisz ze masz ten ocet w garsci a tu figulasa popchnie cie jakis emeryt i po occie - rozbil sie o beton i od nowa na koniec koleji ...... i tak w kolko. Mijaja godziny w kolejce sie juz wszyscy znaja i jeeeeeeesst wreszcie masz ocet w reku - zalogowales sie HURAAAAA.
    Jezeli myslales ze juz sobie pograsz to sie oczywiscie pomyliles - nie pograsz bo na Paradise przelewaja kaske z Twojego Konta na Twojego Pokera jak im sie podoba, dzis im sie nie podoba wiec nie pograsz"

    po 30 probach logowania - zalogowali
    po kolejnych 15 probach zaladowania srodkow na pokera -zaladowali

    ale nie przewidzieli jednego ...

    ze grac mi sie juz odechcialo

    krotko mowiac KABARET.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Jarsza spokojnie w ramach rekompensaty dla tych, ktorzy ciagle probowali sie zalogowac (i nie mogli) zrobia freerolla z pula 100k EUR

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    bossmedia od paru dni to w .... jak to chce

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Jarsza spokojnie w ramach rekompensaty dla tych, ktorzy ciagle probowali sie zalogowac (i nie mogli) zrobia freerolla z pula 100k EUR
    zrobia zrobia ale ... przed turniejem serwer wylacza

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    no ja mialem tak wczoraj czy przedwczoraj wplacilem se 1000zl mowie zaraz se pogram patrze unlabe to connect server bla bla bla i czekalem do 21:00 zeby wejsc a po tylu godzinach czekania to sie odechcialo grac ;0

    freerola no chyba bedzie ale 100 euro jak to dla polakow norma

    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    No cóż, BM nigdy nie słynęła z dobrej obsługi technicznej.
    Pamiętam jak kiedyś dodawali kolorki do kart - to 6 dni nie można było grać, a wydawało się to takie proste.

    Nie wiem co za durnie tam pracuja i nie wiem jak ich szef pozwala wpuscic na "produkcje" nieprzetestowany do konca upgrade produktu. Jako informatyk, za cos takiego wylecialbym z pracy w trybie natychmiastowym.

    Pozostaje tylko żałować, że jeden z lepszych pokerromów jest postawiony na tym chłamie.

    PS. Strach pomysleć co to będzie, gdy będą robili możliwość zmiany wielkości stołu. Obsrawiam w ciemno, że awaria po upgradzie będzie trwała minimum 14 dni.

    PS2. Szkoda mi tylko polskiego supportu, który stara się i pomaga naprawdę dużo, tylko niestety ich praca polega na sprzedawaniu mercedesa z silnikiem od dużego fiata. Tu pozdrowienia dla polskiego oddziału SB

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja też tak wczoraj miałem (czekanie w kolejce i błąd po próbie logowania). Support w SpB powiedział że poker nie działa bo mają awarię czy coś. Natomiast Bet-at-home też korzysta z Boss Medii i tam też trzeba było czekać w kolejce ale zalogowałem się za pierwszym razem. Kiedyś też z Sportingbetu (Paradise) nie dało się zalogować a w tym samym czasie z BaH do Boss Medii dało się... Jaki zatem wniosek? Program działał chyba dobrze tylko z logowaniem z Paradise były problemy.

  8. Cóż pzosotaje mi to przemilczeć przeprosić po raz kolejny i powalczyć o coś specjalnego w ramach rekompensaty chociaż, cały czas dawanie czegoś w zamian jest niczym w porównaniu z brakiem stabilności pokerroomu..

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    wezcie sie za tych waszych programistow napiszcie do szefow nie wiem robcie cos bo to nie jest incydent tylko pasmo porazek;

    i gdyby nie Liga to juz dawno dawno by mnie u was nie bylo

    na koniec cos pozytywnego dzis dziala. i nic wiecej nie pisze zeby tego nie zepsuc...


    juz nie dziala
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 02-10-2007 o 14:57

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dziwne bo boss media ogolnie dziala