Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    to myslisz ze tam jednak ktos pracuje ....... a ja watpilem.

    ja myslalem ze oni tam oszczedzaja na pradzie i wlaczyli "zarzadzanie energia" na serwerze dodali jeszcze "random time" i mamy to co mamy.

    mam tez druga teorie:
    Serwer na korbe -i slabiutki murzyn na jedna zmiane.

    ale teraz pojechala tam cala ekipa Paradise wiec pewnie murzyn dostanie wpier.... i zatrudnia innego silniejszego.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Jarsza

    Wy przynajmniej nic nie przegracie, a ja specjalnie po to aby wygrać STT superstar wziąłem urlop z pracy, a tu taki klops, że grać nie można.

    PS. Dobijającym jest fakt, że ja się nie mogę zalogować - a osoba która jest w tym momencie na 2 msc cały czas gra i zdobywa punkciki.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    jesli szukacie informatykow ja sie na to pisze

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Nie no to sa jakies zarty grałem dzis od 11, około 14:30 straciłem na chwile polaczenie i nie moge sie ponownie zalogowac a w tym czasem goscie z ktorymi rywalizuje w rankingu graja sobie w najlepsze i zbieraja punkty!!Chyba sobie jednak daruje te pokerownie a szkoda bo nastawiłem sie na ten ranking i nawet niezle mi szlo wyrobilem prawie 2 000 punktow w 3 dni a tu takie gowno....Szkoda tylko czasu zarowno graczy jak i ludzi odpowiedzialnych za promocje bo zrobili naprawde fajna rzecz a przez ten chory soft wszystko szlag trafia.

  5. Panowie dajcie nam jeszcze troche czasu, zapewniam Was ze ekipa IT pracuje cała dobe, jest na najwyzszym poziomie i wkrotce poradza sobie z problemem. Po naprawie awarii bedziemy nagradzac za cierpliwosc jeszcze lepszymi i ciekawszymi promocjami niz PokerRanking czy STT Superstar, tak wiec prosze jeszcze o odrobine cierpliwosci. Wiem ze macie juz dosc.. za co jeszcze raz przepraszam.

    P.S: Tekst z Murzynem przedni

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    czekam na jakiegos reloada ciekawego dla starych lisow

  7. Zadbam zeby było cos ciekawego jak to wszystko sie uspokoi nie tylko dla starych lisow, rekinow, czy wielorybów, ale nawet najmniejszych płotek..

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Niestety Maciej nie jestes władny cokolwiek poprawić))))))

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    dokładnie ja tez gram na bossie i wogole nie mam problemow
    ciekawe dlaczego

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    sorry za wpis myslalem ze wpis soprano jest ostatni sic