Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    wiem bo na Celeb bez problemu sie loguje

    to sam Paradise cos kombinuje od ladnych kilku tygodni

  2. #12
    Dziś dalej ta sama szopka.

  3. Tak problemy są tylko u nas, specjalny wyjazd na Antigue się dzisiaj odbył, nowe serwery, spotkania z providerem internetu, megamłyn mam nadzieję żę się to w końcu uspokoi, sam tracę nerwy..

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Nie działa to tylko w Polsce, czy ogólnie ?

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    I kolejna liga bedzie anulowana wiec jeszcze tylko 27 szans na uzbieranie 10 dobrych wynikow

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    juz nawet niewiem co napisac

    przeciez na tych "antylach" to wy powinniscie byc juz dzien po awarii a nie miesiac.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Panie Macieju,

    A może sportingbet chce utworzyc stanowisko : specjalista do spraw utrzymania dzialania systemow IT.
    Jeśli tak to z chęcią się polecam

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Uważam że ze strony SB dużym błędem był powrot na soft Boss Medii , trzeba było utrzymać niezalezne oprogramowanie PARADISE i promować promować i jeszcze raz promować. A teraz jest to co jest. Osobiście nie gram tam od kiedy nastąpił powrót na Boss Medie bo nienawidze tego softu. I wychodzi na to ze miałem racje.Szkoda naprawde że najlepsza firma hazardowa dbająca o polskich graczy wybrała taki chłam.
    Zróbcie coś z tym , bo tracicie klientów

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    7
    No ja tez wczoraj mocno walczylem wplacilem kase pogralem troche mowie zrobie sobie jedzonko i zresetuje kompa to byla godz 16 no i do 22 udalo mi sie zalogowac. Stwierdzilem ze teraz nie bede sie wylogowywal bo potem nie wejde a ze moj komp chodzi 24h to nie ma z tym problemu.
    Oczywiscie jezeli tak dalej bedzie nie pozostanie mi nic innego jak pojsc grac gdzie indziej.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    ok to juz przesada znow nie dziala i tylko Paradise POker !!
    bedzie chyba sie gdzie indziej przezucic bo to juz przegiecie
    Wlasnie suport mi powidzial ze najwczesniej dzis o 20:00 zacznie dzialac naprawde jestem pod duzym wrazeniem
    informatykow ktorzy tam pracuja !
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 04-10-2007 o 13:46