Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    1.Hero na MP2 widzi (115$)

    UTG+1(100$) raise 5$
    Hero call
    CO (70)call
    buton(180$) call
    sb(40$) call

    FLop


    sb bet 30$
    UTG+1 raise all in(jego pierwsza partia na stole)
    Hero ?

    2.Hero(200$) na CO widzi

    brak podbicia pre flop
    FLop:


    bb(75$)bet 5$
    Hero call
    buton (130$) call

    Turn


    bb bet 25$
    Hero?
    Zakres ręki bb jest ogromny w gre wchodzą sete,2 pary z flopa,para K z flopa,draw do koloru, często raisuje pre flop,nie specjalnie zwracając uwage na pozycje
    buton solidny gracz,nie wiem co może mieć

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    aż takie nudne przykłady daje i takie oczywiste?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    1. Pasuję. Mam mało zainwestowanej kasy, w najlepszym wypadku mam "tylko" 11 outsów (około 2 za backdoor FD) a dwóch gości jest jeszcze za mną.

    2. Raise o pota, chociaż osobiście raisowałbym już na flopie. Jeśli któryś z nich ma seta króli to peszek.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    jdx w pierwszej sytuacji to ze jest jeszcze dwóch gości za mną to bardzo dobrze bo jakbym dał call to cieszyłbym sie z każdego następnego,ale też zagrałem fold,co okazało się dobrą decyzją bo pre flop agresor miał podobną ręke do mojei z tym że miał jeszcze pare i przegralbym też dodatkową pule
    co do drugiej sytuacji niezrobiłem reraisu tylko i wyłacznie z uwagi na butona(gdyby reraisował byłby to easy fold),na turnie pociągnołem o pota,buton się złożył za to bb mial seta K,jednak river dał mi czwartą 8.bb nie miał open flusha więc zagranie i tak nie bylo takie złe,choć w perspektywie szcęśliwe

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    jdx w pierwszej sytuacji to ze jest jeszcze dwóch gości za mną to bardzo dobrze bo jakbym dał call to cieszyłbym sie z każdego następnego
    IMO kolejne calle wcale nie byłyby takim powodem do radości ponieważ prawie na pewno razem z jednym lub nawet dwoma z pozostałych graczy odbieralibyście sobie wzajemnie outsy. Właśnie gdybym był na pozycji i pozostali spasowali, to być może skusiłbym się na call.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    na turnie pociągnołem o pota,buton się złożył za to bb mial seta K,jednak river dał mi czwartą 8.bb nie miał open flusha więc zagranie i tak nie bylo takie złe,choć w perspektywie szcęśliwe
    IMO to zagranie było dobre i wcale nie było szczęśliwe. Na turnie mogłeś mieć najlepszą rękę, a jeśli nie miałeś, to miałeś jeszcze zabezpieczenie w postaci FD. Szczęśliwe to ono byłoby wtedy, gdyby przeciwnik miał top seta i draw do wyższego flusha.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    ale w tej pierwszej sytuacji będe calował i tak 100
    $ do puli 260$ gdzie któryś z nich pewnie odbiera mi odsy,a jak sprawdza ktoś następny to poprostu zwiększa się pula,a może to zrobić nie tylko z drawem ale z setem,dwoma parami i jest większa szansa że na tej ręce będe zarabial pieniądze w dłuzszej perspektywie czasu.Pewnie gdyby sb miał cały stack to bym to callował
    w tej drugiej sytuacji uznałem ze buton drawuje do Flusha,a bb jak pisałem mógł mieć naprade duzy zakres reki do takiej gry więc dlatego postanowiłem sprubować wyrzucić butona z rozdania i zostać tylko z agrodonkiem,też zastanawiałem się czy nie leprzy byłby raise na flopie ale mialbym dylemat gdyby buton dołożył lub zreraisowal mój raise szczaególnie z uwagi na jego wielkość stacka i pozycje nademną.A że tylko callował to KK najprawdopodobniej nie ma,bo przy dówch graczach i takim flopie pewnie by reraisował

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Tak na szybko bez analizy

    1) call
    2) raise na flopie.